Προς το περιεχόμενο

New World


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, Sprou είπε

Ως προς τους ομοίους μου όντας 34αρων με δύο παιδιά..

Μην αγοράσετε το game!!

Παίξτε με κάτι άλλο καλυτερα.😛

Όντας 43 με 1 παιδί  ,είναι ήδη αργά.Τι αγοράσαμε ήδη.

 Φτάνει η αναμονή αχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 Λέω κι εγώ να το δοκιμάσω βλέπω πολυ hype γενικα και στις πλατφορμες streaming, ειδα πριν οτι μπορεις να αγορασεις παιχνιδια στο steam με διαφορετικο region πιο φτηνα. Βγαίνει 16 ευρω περιπου απο Ρωσια, γιατι δεν λεει να το αγορασω 40 ευρω και μετα να μην μου αρεσει και το steam δινει μονο 2 ωρες δοκιμη για refund, τι να πρωτοπρολαβεις. Ειναι ασφαλές, υπαρχει περιπτωση να μου κλειδωσουν το account και να χασω ολα τα games που εχω? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Mimis86 είπε

 Λέω κι εγώ να το δοκιμάσω βλέπω πολυ hype γενικα και στις πλατφορμες streaming, ειδα πριν οτι μπορεις να αγορασεις παιχνιδια στο steam με διαφορετικο region πιο φτηνα. Βγαίνει 16 ευρω περιπου απο Ρωσια, γιατι δεν λεει να το αγορασω 40 ευρω και μετα να μην μου αρεσει και το steam δινει μονο 2 ωρες δοκιμη για refund, τι να πρωτοπρολαβεις. Ειναι ασφαλές, υπαρχει περιπτωση να μου κλειδωσουν το account και να χασω ολα τα games που εχω? 

Αφού θα κάνουμε που θα κάνουμε "βλακεία" εγώ λέω να κάνω ένα τούρκικο account, και να κάνω family library sharing για να είμαι "safe".

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εδώ στην λίστα αναμονής για πάνω από ώρα πάντα για να μπω. Δεν θέλω να πάω σε άλλο server γιατί όσοι έχουμε παίξει mmo ξέρουμε ότι το χειρότερο πράγμα που μπορεί να σου συμβεί σε ένα mmo είναι ο server να νεκρώσει από κόσμο και να περιμένεις πότε θα γίνει merge. 

Aπό την άλλη με όλη αυτή την αναμονή δεν έχω καταφέρει  ούτε μια ώρα να παίξω :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτό το παιχνίδι με τόσους λίγους πόρους δεν είναι κακό να έχει λίγο κόσμο, αλλά και πάλι δεν μπορώ να σας πω ελάτε γιατί το company είναι 100/100 ήδη και με λίστα αναμονής

Κάθε πότε μπορεί να γίνει ένα Fort siege; 
Ούτε 2 ώρες δεν πέρασαν που πήραμε το Everfall και μας κάνανε attack

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χθες κρατήθηκα και δε το πήρα λόγω της κατάστασης με τους servers. Σκέφτηκα να περιμένω δυο βδομάδες να δούμε αν στρώσει.

Αλλά αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να μου κάνει την 3070 κάρβουνο, δεν ακουμπάω μέχρι να βρουν τι διάολο το προκαλεί. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, danaos7 είπε

Απλά ήρωας.....

😆να περάσει κάπως η ώρα.

btw περιμένω να το παίξω στο κανονικό μου σύστημα πριν γράψω "review", έχω κάποιους ενδιασμούς για το παιχνίδι, αλλά όπως το παίζω δε μπορώ να καταλάβω, εδώ καλά καλά δε βλέπω :P 

3 λεπτά πριν, spirit)earth)aflame είπε

χθες κρατήθηκα και δε το πήρα λόγω της κατάστασης με τους servers. Σκέφτηκα να περιμένω δυο βδομάδες να δούμε αν στρώσει.

Αλλά αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να μου κάνει την 3070 κάρβουνο, δεν ακουμπάω μέχρι να βρουν τι διάολο το προκαλεί. 

γιαυτό δεν την πήρα και γω, και παίζω ανενόχλητος με τον 2200g :P και έχω το κεφάλι ήσυχο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, spirit)earth)aflame είπε

χθες κρατήθηκα και δε το πήρα λόγω της κατάστασης με τους servers. Σκέφτηκα να περιμένω δυο βδομάδες να δούμε αν στρώσει.

Αλλά αν υπάρχει έστω και μια πιθανότητα να μου κάνει την 3070 κάρβουνο, δεν ακουμπάω μέχρι να βρουν τι διάολο το προκαλεί. 

Δεν θα κάνει τίποτα κάρβουνο .βάλε 60 fps ταβάνι από ρυθμίσεις και κομπλέ.εγω παίζω με 3080 ti χωρίς ταβάνι ειμουν 100 με 140 fps ανάλογα που είσαι στο high , Τώρα όλα στο μαξ με 60 για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο..Για ψυχολογικούς λόγους καθαρά....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...