Προς το περιεχόμενο

New World


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, Alexpao13 είπε

Ρε παιδια για πείτε είναι τοσο χαλια? Εγω που εχω χρονια στο wow και neverwinter αξιζει να ξεκινησω new world?

Αφήνω αυτό εδώ.

 

Επεξ/σία από Manos112
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νέο βίντεο πριν μια ώρα γιατί έπεσαν τα φανμποις πάνω στον Josh να του πουν ότι λέει βλακείες

Πάντως και εμείς σιγά σιγά, χάνουμε το ενδιαφέρον μας. Με διαλυμένη την οικονομία, χωρίς ουσία quests και με ανύπαρκτο endgame, τι να κάνεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπερβολικά όλα αυτά όπως πάντα. Μια χαρά είναι το παιχνίδι για casual sessions. Τώρα αμα είσαι youngster και θες να καείς 15 ώρες την ημέρα ναι, δεν κάνει για σένα

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ίδια ιστορία τα τελευταία τουλάχιστον 10 χρόνια, νομίζω το τελευταίο mmo που κράτησε κόσμο για κάνα 6μηνο τουλάχιστον ήταν το aion , ότι κυκλοφόρησε μετά ήταν DOA και νομίζω η επιτυχία του wow η του L2 είναι αδύνατο να επαναληφθεί γιατί άλλαξε το playerbase και το monetisation έκανε τα mmo τεζα p2w.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Herald είπε

Yπερβολικά όλα αυτά όπως πάντα. Μια χαρά είναι το παιχνίδι για casual sessions. Τώρα αμα είσαι youngster και θες να καείς 15 ώρες την ημέρα ναι, δεν κάνει για σένα

είναι υπερβολικό ότι αν κάνεις window mode το παιχνίδι και δεν είναι focused γίνεσαι άτρωτος; Πώς να κάνεις pvp έτσι ή ακόμα και pve ξέρω γω στα mini bosses και τα bosses;
είναι υπερβολικό ότι έχει ένα άχρηστο τώρα AH που δε βοηθάει καθόλου η οικονομία, επειδή δεν σε επιβραβεύει το παιχνίδι; ή είναι υπερβολικό ότι δεν υπάρχουν npc traders?
είναι υπερβολικό ότι δε λειτουργούν οι πολλαπλασιαστές στα αντικείμενα που φοράς;
είναι υπερβολικό ότι πέφτει το ίδιο loot άρα το καθιστά άχρηστο στο να πάει να πουληθεί;
είναι υπερβολικό το άπειρο grind για ψίχουλα και ότι δεν υπάρχει endgame υλικό;

τί σχέση έχει αν παίζεις 2 ώρες την μέρα ή 15 ή όλη μέρα; Πάλι θα τα συναντήσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρα ειναι το game , ναι εχει πολλα θεματα το ξερουμε ελπιζουμε οτι θα μπει νεο περιεχομενο σε επερχομενα pach

Βαρεθηκε ο κοσμος τα ιδια και τα ιδια , οποιος γουσταρει τα mmo δεν υπαρχει κατι καλυτερο σημερα να παιξει 

Εγω πχ πηγα στο ff14  story, story, story, ελεος βαρεθηκα τη ζωη μου δεν πηγα βεβαια σε κανενα forum να κραζω απλα την εκανα με ελαφρα πηδηματακια 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

είναι υπερβολικό ότι αν κάνεις window mode το παιχνίδι και δεν είναι focused γίνεσαι άτρωτος; Πώς να κάνεις pvp έτσι ή ακόμα και pve ξέρω γω στα mini bosses και τα bosses;
είναι υπερβολικό ότι έχει ένα άχρηστο τώρα AH που δε βοηθάει καθόλου η οικονομία, επειδή δεν σε επιβραβεύει το παιχνίδι; ή είναι υπερβολικό ότι δεν υπάρχουν npc traders?
είναι υπερβολικό ότι δε λειτουργούν οι πολλαπλασιαστές στα αντικείμενα που φοράς;
είναι υπερβολικό ότι πέφτει το ίδιο loot άρα το καθιστά άχρηστο στο να πάει να πουληθεί;
είναι υπερβολικό το άπειρο grind για ψίχουλα και ότι δεν υπάρχει endgame υλικό;

τί σχέση έχει αν παίζεις 2 ώρες την μέρα ή 15 ή όλη μέρα; Πάλι θα τα συναντήσεις.

Ισχύει, καθημερινά συναντάω τύπους που κουνάνε το παράθυρο του παιχνίδιου σε windowed mode. Άστα, κόλαση έχει καταλήξει. Eιδικά όταν το κάνουν και τα mobs, δεν μπορώ να τα σκοτώσω...

Το πρόβλημα με τα drops ποιό και το AH ποιό είναι ακριβώς? Το παιχνίδι είναι hardcorila τύπου albion και eve. Δεν είναι το μοναδικό παιχνίδι που δεν μπορείς να κάνεις sustain τον κορυφαίο εξοπλισμό. Πολύ απλά, δεν κυκλοφορείς συνεχώς με αυτόν, τον χρησιμοποιείς όταν και όπου χρειάζεται. Όπως με την Ferrari δεν θα πας στο supermarket έτσι και με high tier equipment δεν θα κάτσεις να grindaris σάπια mobs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΕΟ COMPANY ΣΤΟΝ MIDGARD COVENANT FACTION ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ DISCORD ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΗΝ ETAIN H STANODEX ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΜΑΣΤΕ ONLINE K ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  

1 λεπτό πριν, ChrisCrank είπε

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΕΟ COMPANY ΣΤΟΝ MIDGARD COVENANT FACTION ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΜΑΣ DISCORD ΟΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ Κ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ,ΣΤΕΙΛΤΕ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΗΝ ETAIN H STANODEX ΣΥΝΗΘΩΣ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑ ΜΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΗΜΑΣΤΕ ONLINE K ΘΑ ΜΑΣ ΒΡΕΙΤΕ ΜΕΣΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ  DISCORD:https://discord.gg/qW3SDZGR

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Herald είπε

Ισχύει, καθημερινά συναντάω τύπους που κουνάνε το παράθυρο του παιχνίδιου σε windowed mode. Άστα, κόλαση έχει καταλήξει. Eιδικά όταν το κάνουν και τα mobs, δεν μπορώ να τα σκοτώσω...

Το πρόβλημα με τα drops ποιό και το AH ποιό είναι ακριβώς? Το παιχνίδι είναι hardcorila τύπου albion και eve. Δεν είναι το μοναδικό παιχνίδι που δεν μπορείς να κάνεις sustain τον κορυφαίο εξοπλισμό. Πολύ απλά, δεν κυκλοφορείς συνεχώς με αυτόν, τον χρησιμοποιείς όταν και όπου χρειάζεται. Όπως με την Ferrari δεν θα πας στο supermarket έτσι και με high tier equipment δεν θα κάτσεις να grindaris σάπια mobs. 

Spoiler

honda-legend-v-ferrari-parked-next-to-ea

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, Herald είπε

Ισχύει, καθημερινά συναντάω τύπους που κουνάνε το παράθυρο του παιχνίδιου σε windowed mode. Άστα, κόλαση έχει καταλήξει. Eιδικά όταν το κάνουν και τα mobs, δεν μπορώ να τα σκοτώσω...

Το πρόβλημα με τα drops ποιό και το AH ποιό είναι ακριβώς? Το παιχνίδι είναι hardcorila τύπου albion και eve. Δεν είναι το μοναδικό παιχνίδι που δεν μπορείς να κάνεις sustain τον κορυφαίο εξοπλισμό. Πολύ απλά, δεν κυκλοφορείς συνεχώς με αυτόν, τον χρησιμοποιείς όταν και όπου χρειάζεται. Όπως με την Ferrari δεν θα πας στο supermarket έτσι και με high tier equipment δεν θα κάτσεις να grindaris σάπια mobs. 

Ο κόσμος ήταν πεινασμένος για mmo και τελικά συνειδητοποιεί οτι δεν έχει point καθόλου τουλάχιστον σε θέμα εμπειριών και γι’αυτο έχει χάσει 700.000 κόσμο σε 2 εβδομάδες.

Θα συνεχίζουν να παίζουν συγκεκριμένη ράτσα παιχτών σίγουρα που θα είναι αυτή των hardcore grinders που έχουν σκοπό ζωής το gear και ΤΙΠΟΤΑ άλλο.

Το παιχνίδι έχει θέμματα σοβαρά και η συνταγή του είναι τέτοια που δεν πρόκειται να στρώσει...το λέω και το ξαναλέω ακόμα και να βγάλουμε τα δεκάδες θέμματα στην άκρη και κρατήσουμε αυτό του questing συνειδητοποιείς (αν υπάρχει έστω αντίληψη) οτι απλά το παιχνίδι θέλει να σου φάει χρόνο δίχως να σου προσφέρει καμία αίσθηση του οτι κάνεις κάτι ουσιώδες.

Κάποιοι θα το στηρίξουν φανατικά όπως κάνουν στο reddit συνεχώς λέγοντας “dude idk what are u talking about im having a blast”. Κάτι τέτοιοι άνθρωποι έκραζαν το Cyberpunk (που εννοείται είχε θέμματα) αλλά τέτοια overrated μαλακία σαν το new world δεν έχω ξαναπαίξει σίγουρα τα τελευταία 10 χρόνια.

Όλα αυτά για μένα θα τα συνειδητοποιήσουν άνθρωποι που έχουν εμπειρία απο πολλά genres και έχουν ασχοληθεί γενικότερα με games και έχουν δει πως είναι το σωστό questing, πως είναι μια καλή ιστορία, πως ένα παιχνίδι έχει ψυχή, πως το grinding να ξετυλίγεται όμορφα και ακούραστα ανταμοίβωντας σε, πως να σε κάνουν οι χαρακτήρες ενός παιχνιδιού να νοιαστείς και να ξέρεις τι κάνεις και γιατί το κάνεις.

Τα fanboys μετά απο αυτό λογικά θα πάνε σε κανα lineage, κανα lol η κανένα άλλο mmo της κακιάς ώρας. Τα προβλήματα του παιχνιδιού είναι προφανέστατα, το αν κάποιος περνάει καλα ποτέ δεν αφορούσε και το οτι υπάρχει ποιότητα στο χ, ψ game. 

Οι άνθρωποι μερικές φορές πρέπει να ξεχωρίζουν τα συναισθήματα τους απο τις απόψεις τους, επειδή κάποιος είναι οκ να κάνει 150 ώρες το ίδιο πράγμα ακριβώς reskin δεν σημαίνει οτι είναι και καλό. Και αυτό συμβαίνει με τα πάντα στην ζωή, σε κάποιους απλά αρέσουν τα βαρετά πράγματα and thats ok αλλά μην μου λες οτι δεν έχει θέμματα το παιχνίδι και οτι είναι φωτιά και παίξεις RDR 2 και μου πεις οτι είναι βαρετό.

Αυτά απο μένα πάω να παίξω Yakuza: Like a dragon.


edit: Ασχολήθηκα 60 ώρες με το παιχνίδι btw.

Επεξ/σία από Manos112
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Μα μη κράζετε το παιχνίδι ρε υπερβολικοί άνθρωποι, δε βλέπετε ότι είναι τέλειο? Άντε και έρχεστε και στα φόρουμς και το κράζετε κιαλλο, ζωή δεν έχετε?

____

Πραγματικά δεν ήλπιζα τίποτα για το συγκεκριμένο παιχνίδι, στις πρώτες σελίδες θα δείτε να ρωτάω γι'αυτό,μιας και αγνοούσα την ύπαρξη του... Αλλά τέτοια σαβούρα δε περίμενα είναι η αλήθεια. Είναι καλό να κρατάς μικρό καλάθι, δε μπορώ να φανταστώ τι ξενέρα θα χα φάει αν ήταν από τα παιχνίδια που περίμενα, που ήδη έφαγα αλλά εντάξει. Οκ προφανώς δε περιμένω με 4 patches να στρώσει, αλλά όχι και έτσι!  Είχαμε βγάλει αφρούς με το ΑΗ του diablo3 ,αυτό εδώ είναι χιλιάδες φορές χειρότερο. Ναι εντάξει 1η προσπάθεια τους είναι να φτιάξουν παιχνίδι, αλλά υπάρχουν πόσα παραδείγματα να πάρουν ένα μπουσουλα. Τεσπά συνεχίζει η παρέα για την ώρα, είναι μέχρι να φλιπαρει τελείως, έχουμε πάρει απόφαση ότι το ΑΗ δε θα το ξαναχρησιμοποιησουμε,η company δουλεύει πολύ το ανταλλακτηριο, έχει και 3 περιοχές, βγαίνει κάπως η δουλειά.

(Pvp στους servers σας κάνουν?)

Θα σας έδειχνα αυτό εδώ το βίντεο για όσους παίζουν DPS

Αλλά δεν λειτουργούν οι πολλαπλασιαστές (ακόμα) σωστά από τα αντικείμενα μας.

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

 

Μα μη κράζετε το παιχνίδι ρε υπερβολικοί άνθρωποι, δε βλέπετε ότι είναι τέλειο? Άντε και έρχεστε και στα φόρουμς και το κράζετε κιαλλο, ζωή δεν έχετε?

____

Πραγματικά δεν ήλπιζα τίποτα για το συγκεκριμένο παιχνίδι, στις πρώτες σελίδες θα δείτε να ρωτάω γι'αυτό,μιας και αγνοούσα την ύπαρξη του... Αλλά τέτοια σαβούρα δε περίμενα είναι η αλήθεια. Είναι καλό να κρατάς μικρό καλάθι, δε μπορώ να φανταστώ τι ξενέρα θα χα φάει αν ήταν από τα παιχνίδια που περίμενα, που ήδη έφαγα αλλά εντάξει. Οκ προφανώς δε περιμένω με 4 patches να στρώσει, αλλά όχι και έτσι!  Είχαμε βγάλει αφρούς με το ΑΗ του diablo3 ,αυτό εδώ είναι χιλιάδες φορές χειρότερο. Ναι εντάξει 1η προσπάθεια τους είναι να φτιάξουν παιχνίδι, αλλά υπάρχουν πόσα παραδείγματα να πάρουν ένα μπουσουλα. Τεσπά συνεχίζει η παρέα για την ώρα, είναι μέχρι να φλιπαρει τελείως, έχουμε πάρει απόφαση ότι το ΑΗ δε θα το ξαναχρησιμοποιησουμε,η company δουλεύει πολύ το ανταλλακτηριο, έχει και 3 περιοχές, βγαίνει κάπως η δουλειά.

(Pvp στους servers σας κάνουν?)ε

 

Αλλά δεν λειτουργούν οι πολλαπλασιαστές (ακόμα) σωστά από τα αντικείμενα μας.

Είσαι τρολλ της κακιάς ώρας? Είδες κάποιον να γράφει ότι είναι τέλειο,  η απλά χτίζιες επιχείρημα με πράγματα που δεν είπα?

Ναι, είναι το χειρότερο παιχνίδι όλων των εποχών και συνεχίζεις και παίζεις. Εμένα με έπεισες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Herald είπε

Είσαι τρολλ της κακιάς ώρας? Είδες κάποιον να γράφει ότι είναι τέλειο,  η απλά χτίζιες επιχείρημα με πράγματα που δεν είπα?

Ναι, είναι το χειρότερο παιχνίδι όλων των εποχών και συνεχίζεις και παίζεις. Εμένα με έπεισες.

Όχι ρε συ. Αλλά αν μπαίνεις και μας λες ότι είναι υπερβολές αυτά που γράφουμε τι περιμένεις να πούμε μετά? Ο μόνος που τρολαρει και ειρωνεύεται είσαι εσύ σχεδόν σε όλα τα θέματα εδώ μέσα με όποιον διαφωνεί μαζί σου, να πούμε ότι δε παραθέτουμε τεκμήρια για ότι γράφουμε, να πω οκ έχεις τα δίκια σου, αλλά πας να βγάλεις τρελούς ένα σορό κόσμο.

Ισως είναι υπερβολικοί και αυτοί εδώ μάλλον που γράφουν αυτά εδώ ποιος ξέρει.

Amazon Games’ New World Has Lost Almost 70% Of Its Players

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Όχι ρε συ. Αλλά αν μπαίνεις και μας λες ότι είναι υπερβολές αυτά που γράφουμε τι περιμένεις να πούμε μετά? Ο μόνος που τρολαρει και ειρωνεύεται είσαι εσύ σχεδόν σε όλα τα θέματα εδώ μέσα με όποιον διαφωνεί μαζί σου, να πούμε ότι δε παραθέτουμε τεκμήρια για ότι γράφουμε, να πω οκ έχεις τα δίκια σου, αλλά πας να βγάλεις τρελούς ένα σορό κόσμο.

Ισως είναι υπερβολικοί και αυτοί εδώ μάλλον που γράφουν αυτά εδώ ποιος ξέρει.

Amazon Games’ New World Has Lost Almost 70% Of Its Players

Μου βάζεις βίντεο του hayes. Πήγαινε στο ιστορικό του στο youtube. Το 99% των videos απλά κράζει παιχνίδια. Τους τίτλους μόνο δες. Ε χαίρω πολύ, content που πουλάει φτιάχνει, με αυτό ασχολείται.

Για το παιχνίδι στο εξήγησα ήδη, το βασικό πρόβλημα που έχουν όλοι είναι με το gear, και είναι θέμα σχεδιασμού. Δεν είναι το μοναδικό παιχνίδι που δουλεύει έτσι. Το eve ξέρεις τι είναι? Έχεις ασχοληθεί καθόλου? Οι περισσότεροι κυκλοφορύν με σάπιο gear γιατί φοβούνται μην το χάσουν. Το ίδιο και στο albion.

Aπλά το new world βγήκε σε μια εποχή που το κράξιμο πουλάει και πάει σύννεφο. Και το wow αν έβγαινε σήμερα, ω καλά είσαι...

Και τώρα το link σου τι δείχνει, ότι είναι το 3ο πιο δημοφιλές παιχνίδι στο steam? Okay..

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, Herald είπε

Μου βάζεις βίντεο του hayes. Πήγαινε στο ιστορικό του στο youtube. Το 99% των videos απλά κράζει παιχνίδια. Τους τίτλους μόνο δες. Ε χαίρω πολύ, content που πουλάει φτιάχνει, με αυτό ασχολείται.

Για το παιχνίδι στο εξήγησα ήδη, το βασικό πρόβλημα που έχουν όλοι είναι με το gear, και είναι θέμα σχεδιασμού. Δεν είναι το μοναδικό παιχνίδι που δουλεύει έτσι. Το eve ξέρεις τι είναι? Έχεις ασχοληθεί καθόλου? Οι περισσότεροι κυκλοφορύν με σάπιο gear γιατί φοβούνται μην το χάσουν. Το ίδιο και στο albion.

Aπλά το new world βγήκε σε μια εποχή που το κράξιμο πουλάει και πάει σύννεφο. Και το wow αν έβγαινε σήμερα, ω καλά είσαι...

Και τώρα το link σου τι δείχνει, ότι είναι το 3ο πιο δημοφιλές παιχνίδι στο steam? Okay..

Δε ξέρω ρε μπρο ο τύπος αν είναι κραξιματιας, αλλά από ψαξιματα στο YouTube απλώς σαν όνομα του παιχνιδιού χωρίς τίποτα, βγάζει αυτά που σχολιάζουμε και εδώ εμείς. Είναι να απορείς γιατί βγήκε σε αυτή τη κατάσταση το παιχνίδι. Αλλά ρε φίλε μη μας λες υπερβολικούς, με έκανες να ψάχνομαι πόση ώρα να δω αν όντως είμαι υπερβολικός και τι λάθος λέω. Δεν έχουμε μετοχές από άλλες εταιρίες για να θέλουμε ο κόσμος να το αποφύγει και να μη το αγοράσει, αλλά να σώσει τα φράγκα του. Όχι ότι έχασε πόσο κόσμο γιατί εν τέλει αποδεικνύεται ότι ήταν πυροτέχνημα.

Wow έχω παίξει 1 μήνα μόνο,δε μου αρέσει σα παιχνίδι, το θεωρώ αργό. Eve από τα μαθητικά μου χρόνια έπαιζα το 2006 και σε κάποια άλλα διαστήματα, τεράστιο παιχνίδι για ώρες και αυτό για φυλακοβιους αλλά έχει τρομερή ποιότητα και πολύ δυνατό community.

Θεωρώ πως δε φτιάχνεται αυτό τώρα έτσι απλά.

Όταν έκανα νέο χαρακτήρα στον σερβερ που έπαιζα και μπήκα πάλι και έγραψα hello all, έπαθαν φρενίτιδα ότι έβλεπαν νέο παίχτη (με 3 βδομάδες ήδη στη κυκλοφορία το παιχνίδι) , δε πίστευαν στα μάτια τους ...και είναι συχνο παράπονο ότι δεν βλέπουμε νέους παίχτες, τουλάχιστον στον δικό μας σέρβερ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...