Προς το περιεχόμενο

New World


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To παιχνιδι οπως ειναι τωρα ειναι καθαρα για ατομα που εχουν ελευθερη ολη την μερα τους. Μονο πολυ νωρις το πρωι μπορεις να μπεις γρηγορα , οποιαδηποτε αλλη στιγμη περιμενεις ωρες. Και μπορει  πανω στο  queue να σου πεταξει error και να ξανα αρχισεις απο την αρχη. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Θα παίξεις MMO ;

Από ότι φαίνεται όχι. 😂

26 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

To παιχνιδι οπως ειναι τωρα ειναι καθαρα για ατομα που εχουν ελευθερη ολη την μερα τους.

Φαντάσου να μην είχε φάει το delay του κερατα. Πριν είκοσι χρονια το δικαιολογούσα αυτό, ειδικά με το ποσο αργά connections είχαμε. Στο Diablo 2 τα ίδια σκατά.

Πως δικαιολογείται τέτοιου είδους ανικανότητα από μια εταιρία κολοσσό? Ah fuck it.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπήκα και εγω σήμερα τα ξημερώματα. Η ουρά αναμονής ήταν 110 αλλά με έβγαλε σχετικά γρήγορα δλδ στο τέταρτο μέσα στο server.

Τώρα για το game καθώς πρόλαβα να παίξω λίγο πριν οι server μπουν σε συντήρηση είναι αρκετά θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.

Kαθαρό gameplay σε mmo φυσικά αλλά μου αρέσει έτσι όπως χειρίζεσαι τον χαρακτήρα σου και η κίνηση τα γραφικά που είναι πεντακάθαρα και πολύ καλά σε απόδοση. Γενικά ένα καλογιαλυσμένο mmo. Για να δούμε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Το αγόρασα και εγώ, σε ποιον server μαζευόμαστε; 

Εγώ μπήκα Finias που είδα μπήκε και ένα άλλο παιδί από εδώ.

40 λεπτά πριν, chek2fire είπε

μπήκα και εγω σήμερα τα ξημερώματα. Η ουρά αναμονής ήταν 110 αλλά με έβγαλε σχετικά γρήγορα δλδ στο τέταρτο μέσα στο server.

Τώρα για το game καθώς πρόλαβα να παίξω λίγο πριν οι server μπουν σε συντήρηση είναι αρκετά θετικές οι πρώτες εντυπώσεις.

Kαθαρό gameplay σε mmo φυσικά αλλά μου αρέσει έτσι όπως χειρίζεσαι τον χαρακτήρα σου και η κίνηση τα γραφικά που είναι πεντακάθαρα και πολύ καλά σε απόδοση. Γενικά ένα καλογιαλυσμένο mmo. Για να δούμε 

Εγώ χτες βράδυ δεν μπόρεσα να μπω είχε πάνω από 1000 άτομα ουρά , σήμερα το μεσημέρι ήταν 150 αλλά σε 20 λεπτά είχα μπει.

Εντάξει γενικά βελτιώνεται η κατάσταση και θα βελτιωθεί γιατί κάποιοι θα σταματήσουν κιόλας αλλά προστίθενται ήδη servers οπότε θα μοιραστεί ο κόσμος

Οσο αφορά το παιχνίδι μέχρι το lvl 12 κυλάει αρκετά καλά αλλά φαντάζομαι αργότερα θα ανοίγει , μέχρι στιγμής δεν έχω πετύχει κάτι για dungeon

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κάποια clan ή discord για ομαδικό παιχνίδι;
έβαλα link για τον δικό μου server που είμαστε ακόμα αρκετοί από το RDR online

3 λεπτά πριν, SPANK είπε

Εγώ μπήκα Finias που είδα μπήκε και ένα άλλο παιδί από εδώ.

Εγώ χτες βράδυ δεν μπόρεσα να μπω είχε πάνω από 1000 άτομα ουρά , σήμερα το μεσημέρι ήταν 150 αλλά σε 20 λεπτά είχα μπει.

Εντάξει γενικά βελτιώνεται η κατάσταση και θα βελτιωθεί γιατί κάποιοι θα σταματήσουν κιόλας αλλά προστίθενται ήδη servers οπότε θα μοιραστεί ο κόσμος

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Το αγόρασα και εγώ, σε ποιον server μαζευόμαστε; 

Κι εγω στον Finias μπηκα. Το μπηκα εντος εισαγωγικων. Αν φτιαχτει κανενα discord καναλι ριξτε μια ειδοποιηση. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα σε queue 811, μετά από 1' έπεσε στα 808 αλλά 3' μετά έβγαλε error too many requests και με πέταξε, τώρα πάλι στην ουρά θέση 860....

Μόλις έφτασα θέση 700 πάλι με πέταξε έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Βάλανε Servers?

Ναι βάλανε, πάω σε άλλον. 4DC και 1100 queue δεν αξίζει

Έβαλαν ναι αλλα στον συγκεκριμένο ακόμη εχω πολυ queue , δεν ξέρω αν μπορώ να μεταφέρω τον χαρακτήρα μου καπου αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Τελικά πήγαμε σαν παρέα στον Server "Phaeacia", εκεί πραγματικά πατάω login και είμαι μέσα

Αν είσαι στο ίδιο World Set (π.χ. Zeta, Xi, Phi κτλπ) μπορείς να παίξεις μαζί; 

Το παιχνίδι μου άρεσε σε πρώτη φάση. Έχει ωραίο gameplay και πληθώρα builds αναλόγως τα όπλα που έχεις equipped εκείνη τη στιγμή.

Όσον αφορά την απόδοση έχω κολλημένα 45-50 fps στα medium. Βέβαια η κάρτα μου είναι μια ποταπή RX570 4GB. Παίζει να βγει κάποιος optimized AMD driver;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...