Προς το περιεχόμενο

New World


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 ώρες πριν, Herald είπε

   Έχει αργότερα dungeons

Mπορείς κανονικά να κάνεις τα q στην αρχική περιοχή του άλλου και να τα δώσεις στον NPC που τα δίνει και ο φίλος σου. Απλά δεν στο δείχνει το παιχνίδι, το οποίο σε στέλνει πίσω στην αρχική δικιά σουπεριοχή

Έφτιαξα και σε εσάς παίχτη. Herald. Tempeloskilos αχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 430
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators
7 hours ago, xtrmsnpr said:

Η αλήθεια είναι οτι μας προβληματίζει το "πολλοί Έλληνες", γιατί συνήθως δημιουργούν αρκετά τοξικό περιβάλλον συν ότι δεν είμαστε ποτέ καλοί στα παιχνίδια και ομαδικοί ως λαός.

 

7 hours ago, comfuzio said:

Αυτό!
Στο L2 ειδικά "adena plz" μόνο από Έλληνες βλέπεις! Και οι πιο πολλοί δεν ξέρουν αγγλικά για να κάνουν quests αλλά μια χαρά κάνουν account create και donates

p00t or gtfo. 😛

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να ανοίξουν τα transfers σύντομα να φύγω απο Finias γιατι μονο πρωί στις 6 μπορώ να παίξω τις αλλες ώρες το queue ειναι στον θεό

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

πάντως οι servers στο wow έχουν αδειάσει ξαφνικά , ειδικά οι full hordes , μάλλον φταίει το new world

Επεξ/σία από Molpadia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

New World Status έχει ως στόχο να προσφέρει live ενημερώσεις για τους παίκτες σε όλο τον κόσμο, συμπεριλαμβανομένων των αριθμών των ατόμων που περιμένουν στην ουρά για οποιονδήποτε συγκεκριμένο κόσμο εντός του παιχνιδιού και ενός εκτιμώμενου μέσου χρόνου αναμονής.

https://newworldstatus.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Επειδή έχω ένα πρόβλημα με το gaming laptop που χω και έχει πάει για service, αναγκαστικά για να μπορώ να κάνω γενικά κάπως τη δουλειά μου, κάθομαι σε ένα μηχανάκι που εχω σπίτι και το χω για σερβερακο για minecraft και μεταφορά αρχείων. 
Καταφέρνω να παίξω το παιχνίδι από 26-34 fps :D σε 720p σε μια tft οθόνη 21" εννοείται όλα στο low, εγκατεστημένο σε ssd!
(btw στο menu του παιχνιδιού έχω 11 fps :P ) 

Ryzen 3 2200G
16GB 2666ghz

Κατάφερα να παίξω 4 ωρες σερι πριν με πιάσουν να με πονάνε τα μάτια μου 😕 

(δυστυχώς δεν έχω κάποια κάρτα γραφικών να βάλω πάνω, σκέφτηκα να έψαχνα μια rx550 να του έχωνα να χει)

Επεξ/σία από xtrmsnpr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Επειδή έχω ένα πρόβλημα με το gaming laptop που χω και έχει πάει για service, αναγκαστικά για να μπορώ να κάνω γενικά κάπως τη δουλειά μου, κάθομαι σε ένα μηχανάκι που εχω σπίτι και το χω για σερβερακο για minecraft και μεταφορά αρχείων. 
Καταφέρνω να παίξω το παιχνίδι από 26-34 fps :D σε 720p σε μια tft οθόνη 21" εννοείται όλα στο low, εγκατεστημένο σε ssd!
(btw στο menu του παιχνιδιού έχω 11 fps :P ) 

Ryzen 3 2200G
16GB 2666ghz

Κατάφερα να παίξω 4 ωρες σερι πριν με πιάσουν να με πονάνε τα μάτια μου 😕 

(δυστυχώς δεν έχω κάποια κάρτα γραφικών να βάλω πάνω, σκέφτηκα να έψαχνα μια rx550 να του έχωνα να χει)

Απλά ήρωας.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...