Προς το περιεχόμενο

Crocs Baya Clog €20,00 (-50%) ( δωρεάν μεταφορικά )


Skoundouflis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

https://www.crocs.eu/p/baya-clog/10126.html?cgid=men-footwear-clogs&cid=001

Ξανά σε προσφορά μαζί με κάποια άλλα σχέδια για όποιον δε πρόλαβε παρόμοια προσφορά του Μαϊου 
Εδώ το αντίστοιχο θέμα 

Στο check out στο καλάθι χρησιμοποιείστε τον κωδικό FREEDEL για δωρεάν μεταφορικά από το κινητό

  • Like 6
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξερω ποσο αναπαυτικα ειναι κ μαλλον ειναι πολυ οπως κ ανθεκτικα αλλα το σχεδιο ειναι τελειως χοντροκοπια ,σαν γαλοτσες σε παντοφλα κατι

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, manosfp είπε

Γιατί αγοράζουν τα crocs πριν τα πετάξουν;;; 

Δεν ειναι τοσο χαλια...εγω δε τα ξαναπερνα ομως γιατι ιδρωνουν οι πατουσες πολυ ευκολα .Κατα τα αλλα ειναι πολυ αναπαυτικα (οχι τα συγκεκριμενα του λινκ τα οποια ειναι κακασχημα)

Επεξ/σία από exitpc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως τα πήρα μια φορά που ήθελα να ξεφορτωθώ μια που με είχε απωθημένο... Στην πρώτη βόλτα που τους έκανα δε με ξαναενόχλησε... 

Έκτοτε τα έχω φυλάξει στη ντουλάπα και αχρείαστα να ναι... 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο γελουσα μαζι τους (λογω design)...δεν τα αποχωρίζαμε πλεον...με τις παθησεις που εχω σε ποδια και πατουσες ειναι απλα μια οαση !

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eπειδη διαβαζω καποιες υπερβολες, τα crocs ειναι πολυ βολικά για συγκεκριμενες ομαδες εργαζομενων. Προσωπικα με εχουν βγαλει ασπροπροσωπο φορωντας τα σε 32ωρα σερι δουλειας, και δεν εχουν χαλασει μετα απο 3 συνεχη ετη δουλειας. Ενδεικτικο της ποιοτητας τους. Η αισθητικη ειναι αλλο γουστο, υπαρχουν και ομορφοτερα σχεδια απ του τοπικ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ρε σωθηκα.. βρήκα κάτι ολοκαίνουρια πεταμένα κάτω από το κάθισμα του  αυτοκινήτου που δεν τα είχα φορέσει ποτέ (απο προσφορά ετών..σε χρώμα βεραμαν, θα κατάρευσω) τότε που μας κλείσανε "μέσα" (σε μέρος που δεν είχα ούτε 3ο σωβρακο) και δεν τα έχω βγάλει ακόμα.

Εχουν αρχίσει να λιώνουν απο κάτω και η γκόμενα βγάζει σπυράκια που με βλέπει.

Επεξ/σία από drdedus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αυτά του θέματος. Γενικά έχω πλατυποδια και τα δεν μπορώ να φοράω κλασσικες  σαγιονάρες γτ πονάνε οι αρθρώσεις μου. Εδώ και 2 χρόνια που τα έχω βάλει στα πόδια μου δεν τα έχω ξαναβγάλει 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ πολύ TS. Πήρα 2 ζευγάρια. Λόγω προβλήματος και εγώ με την πλατυποδία, κλασικές σαγιονάρες δεν παίζει γιατί πονάνε,  με αυτές έχω βρει την υγειά μου. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...