Προς το περιεχόμενο

What's up student offers - Gaming


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

όποιος θέλει κωδικό ας μου στείλει ένα μήνυμα. ήδη έστειλα στον @hasiotis_john για το red dead και δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω δεύτερο κωδικό για το ίδιο προϊόν. όπως και να έχει θα χαρώ να βοηθήσω όποιον θέλει να επωφεληθεί από τις προσφορές

edit δίνει έναν κωδικό ανά προϊόν. ως τώρα δόθηκαν κωδικοί για rdr2 και ps vr starter pack

Επεξ/σία από kamennos
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 76
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά έφαγα άκυρο από Γερμανό όταν πήγα να πάρω το rdr2 γιατί στο σύστημα φαινόταν ότι έχει λήξει το πάσο μου, εντομεταξύ συνεχίζω κανονικά και παίρνω τις φοιτητικές προσφορές για τα λεπτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, acidsonicer είπε

Εμένα για κάποιο λόγο πατάω συνέχεια και δεν μου στέλνει κωδικό. Έχω κανονικά what’s up student. Έτυχε και σε κάποιον;

Και εμένα από Ipad δεν προχωρούσε.

 

Απο Android όλα οκ.

4 λεπτά πριν, jokercell είπε

Παιδιά έφαγα άκυρο από Γερμανό όταν πήγα να πάρω το rdr2 γιατί στο σύστημα φαινόταν ότι έχει λήξει το πάσο μου, εντομεταξύ συνεχίζω κανονικά και παίρνω τις φοιτητικές προσφορές για τα λεπτά. 

Δηλαδή σου ζήτησαν το πάσο ή το είδαν στο σύστημα κ σου είπαν δεν παίζει ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ζήτησε τηλέφωνο μου ο υπάλληλος και μου λέει ότι "έχεις διαγραφεί από το σύστημα" και του λέω ότι "παίρνω ακόμα τις φοιτητικές προσφορές πως είμαι διαγραμμένος;" 

Το μόνο που μου είπε είναι ότι μάλλον αφού έληξε το πάσο δε μπορώ να συμμετέχω σε αυτές τις προσφορές. Τι να πω, μπορεί σε άλλους να μην τύχει κάτι τέτοιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, jokercell είπε

Μου ζήτησε τηλέφωνο μου ο υπάλληλος και μου λέει ότι "έχεις διαγραφεί από το σύστημα" και του λέω ότι "παίρνω ακόμα τις φοιτητικές προσφορές πως είμαι διαγραμμένος;" 

Το μόνο που μου είπε είναι ότι μάλλον αφού έληξε το πάσο δε μπορώ να συμμετέχω σε αυτές τις προσφορές. Τι να πω, μπορεί σε άλλους να μην τύχει κάτι τέτοιο.

παντως στα μικρα γραμματα λεει αυτό

* Δικαίωμα συμμετοχής στις Προσφορές σε προϊόντα τεχνολογίας έχουν όλοι όσοι είναι:

  • Συνδρομητές σε What’s Up Καρτοσυμβόλαιο Student ή What’s Up Student Mobile Internet (προκειμένου να λάβουν τα απαραίτητα SMS οι συνδρομητές, θα πρέπει η κάρτα SIM να βρίσκεται σε κινητό τηλέφωνο)
  • Eγγεγραμμένοι στα Σχήματα Φοιτητικό ή Μαθητικό What’s Up Student ή Pre-University

εγώ φοιτητής ακόμα ΔΕΝ είμαι (long ago) αλλά καρτοσυμβόλαιο student εχω

Επεξ/σία από animae
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικά έλαβα το sms πάντως όπως και τις φοιτητικές προσφορές, το 2017 μου έληξε το πάσο. Θεώρησα ότι είμαστε εγγεγραμμένοι επ' άπειρον στο σύστημα γιατί και σε κανένα γνωστό μου δεν τον βγάλανε από το φοιτητικό όταν έληξε το πάσο.

Ίσως ακόμα μας δίνουν τις προσφορές για να μη μας χάσουν ως πελάτες αλλά δεν είμαστε εγγεγραμμένοι ως φοιτητές.

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρσι το καλοκαίρι ειχα παρει κατι power bank με τον ίδιο τρόπο και δεν τσέκαραν  αν υπάρχω ακόμα στο σύστημα.  Το πάσο μου έχει λήξει από το 2015

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες την προσφορά, επίλεξε "ΤΟ ΘΕΛΩ ΤΩΡΑ" και τσέκαρε ότι έχεις λάβει με SMS τον κωδικό της προσφοράς. Πήγαινε σε ένα κατάστημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή COSMOTE με το κινητό σου, δείξε τον κωδικό που έλαβες και πάρε την προσφορά! Α! Και μην ξεχνάς ότι δικαιούσαι 5 προσφορές το μήνα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν κάποιος θέλει κωδικό για κάτι ας μ στείλει μνμ.. Απλά κ εμένα το πασο μ έχει λήξει.. Δν χάνουμε κατι να δοκιμάσουμε όμως

Edit. Δώθηκε ο κωδικός για rdr2 στον @sanet.

Ότι άλλο θέλετε μ στελνετε. 

Επεξ/σία από savoukos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα δεν έχει λήξει το πάσο μου, οπότε αν θέλετε κάνα κωδικό στείλτε και σε εμένα (δεν έχω PS4 :( ). 

Edit: Δόθηκε κωδικός για RDR2 στον @thomason993. Για ό,τι άλλο θέλετε εκτός του RDR2 στείλτε μου.

Edit 2: Δόθηκε κωδικός και για το Bluetooth ηχείο. 

Επεξ/σία από Instagram
  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά πήρε κάποιος οτιδήποτε και δούλεψε ο κωδικος? Εγώ δοκίμασα και online και πήρα τηλέφωνο σε μαγαζί με 2 διαφορετικούς κωδικούς και δεν δούλεψε κάνεις ! Online τον κάνει check και δίνει 0 έκπτωση 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μόλις  πήγα γερμανο και όντως αρχικά βάζει το κινητο σου στην πλατφόρμα  student και εγω δεν ήμουν έγκυρος αλλα με εξυπηρέτησε  η κοπέλα κανονικά. Βρήκα τα 2 παιχνίδια και δέχτηκε  κανονικα  τους κωδικούς που είχαν στείλει σμς στο ταμείο και έγινε η έκπτωση . Δεν είχε διαθέσιμο  το συγκεκριμένο  χβοχ  όμως ουτε για παραγγελία  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kamennos είπε

όποιος θέλει κωδικό ας μου στείλει ένα μήνυμα. ήδη έστειλα στον @hasiotis_john για το red dead και δεν ξέρω αν μπορώ να πάρω δεύτερο κωδικό για το ίδιο προϊόν. όπως και να έχει θα χαρώ να βοηθήσω όποιον θέλει να επωφεληθεί από τις προσφορές

edit δίνει έναν κωδικό ανά προϊόν. ως τώρα δόθηκαν κωδικοί για rdr2 και ps vr starter pack

Σ ευχαριστώ πολύ φίλε !

Μόλις το πήρα, όποιος είναι Χανιά στο κεντρικό της Κυδωνίας έχει άλλα 4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...