Προς το περιεχόμενο

What's up student offers - Gaming


Tasosp22

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γράψτε μου σας παρακαλώ 1-2 καταστήματα που πήρατε το RED DEAD Να μιλήσει ο υπάλληλος του Γερμανου γιατί είμαι στο κατάστημα της περιοχής μου , δεν ξέρουν την διαδικασία και αρνούνται να μου το δώσουν .. :@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα υπάρχει κωδικός για battlefield v - ps4 διότι αποφάσισα να το πάρω στον υπολογιστή τελικά με λίγα παραπάνω ευρώ λόγο του Multiplayer free . οποίος   τον θέλει ας μου στείλει pm .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα να "παραλαβω" σημερα το ΧΒΟΧ,φυσικα και δεν υπαρχει στο καταστημα στον Γερμανο Καλαμαριας. Καλα κρασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 hour ago, LeoTheAkuma said:

Πηγα να "παραλαβω" σημερα το ΧΒΟΧ,φυσικα και δεν υπαρχει στο καταστημα στον Γερμανο Καλαμαριας. Καλα κρασια

Καλώς τα δέχτηκες. 

99% ΔΕΝ το έχουν διαθέσιμο και ουδέποτε θα το έχουν ξανά. 

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα ξεστοκαραν καποια τελευταια κομματια ps vr που τους ειχαν μεινει να σκονιζονται σε αποθηκες καταστηματων της επαρχιας και εδιναν και το rdr2 σαν τυρακι μπας και τσιμπησεις και τιποτα αλλο απο το μαγαζι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, sexymwro7 είπε

Απλα ξεστοκαραν καποια τελευταια κομματια ps vr που τους ειχαν μεινει να σκονιζονται σε αποθηκες καταστηματων της επαρχιας και εδιναν και το rdr2 σαν τυρακι μπας και τσιμπησεις και τιποτα αλλο απο το μαγαζι...

καλησπέρα . εγώ παρέλαβα RED DEAD  από κατάστημα γλυφάδας μια χαρά πάντως .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες εγω που δεν εχω αριθμό αλλα μπορω να βρω ατομο που έχει τι θα πρέπει να πω και να κανω στο κατάστημα του Γερμανού;  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, MontzOlee είπε

Γράψτε μου σας παρακαλώ 1-2 καταστήματα που πήρατε το RED DEAD Να μιλήσει ο υπάλληλος του Γερμανου γιατί είμαι στο κατάστημα της περιοχής μου , δεν ξέρουν την διαδικασία και αρνούνται να μου το δώσουν .. :@

Στην καλλιθέα τους είπα πως εχω κωδικό, είδαν για απόθεμα,είπα τον κωδικο και πλήρωσα 9.90.

 

6 ώρες πριν, Eddy_Gordo είπε

Ρε παίδες εγω που δεν εχω αριθμό αλλα μπορω να βρω ατομο που έχει τι θα πρέπει να πω και να κανω στο κατάστημα του Γερμανού;  

Εμένα μου δωσε κωδικο φίλος και απλώς τους είπα πως εχω κωδικό. Τους τον είπα και πλήρωσα. Αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχει μείνει κανένας κωδικός για το RDR από άτομο που δεν βρήκε το παιχνίδι σε κατάστημα;

Επεξ/σία από VonLoutsos
Άκυρο. :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mε την καθυστέρηση που πέφτει στα περισοτερα υποκατ . σε κοιτανε σαν ουφο . Αν υπαρχει δηλαδη τιποτα απο αυτα που διαφημιζουν ... Πχ στο χερσονησου ειχε ενα απο σποντα χωρις τιμη αλλα με το φτύσιμο που πέφτει μέσα σε στενο χωρο δε πατάω ....

Επεξ/σία από Mhlogiatros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...