Προς το περιεχόμενο

Το MIUI 12 έρχεται σε Redmi, Xiaomi και POCO smartphones


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, blackraven είπε

Ντροπή να μιλάς για προβλήματα στην Αγία Xiaomi θα σε φάνε οι μέτοχοι εεε συγνώμη οι φίλοι της ήθελα να πω.

Την Xiaomi μόνο την αποθεωνουμε για το πόσο μαμάτες κινηταρες βγάζει...αυτή είναι 

Αυτή είναι η Apple λάθος κάνεις 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 87
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 ώρες πριν, MitsosDaBest13 είπε

'Εχω Mi 9 Lite με global rom και πήρα το MiUi 12.0.2 πριν σχεδόν 2 εβδομάδες. Μάλιστα προχθές, μου βγήκε και 2η αναβάθμιση σε 12.0.3.

Κάνω κάθε μέρα refresh στο Miui Update και δεν μου βγάζει τίποτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mik-1-s είπε

Δεν ξέρω πάντως στο Note 8 Pro τρώει κάτι σκαλώματα... Πχ, κλείνω τον Chrome (τρέχει στο παρασκήνιο) ανοίγω μια άλλη εφαρμογή και μόλις τον επαναφέρω μου εμφανίζει την γραμμή που γράφει Αντιγραφή επικόλληση αποκοπή κλπ και δεν φεύγει, πρέπει να τον κλείσω τελείως και να τον ξανανοίξω. Επίσης δεν είναι τόσο ομαλό το κλείσιμο ενός παραθύρου όταν πηγαίνεις προς τα πίσω, κολλάει για δέκατα το εικονίδιο της εφαρμογής μέχρι να επανέλθει στην αρχική οθόνη... Είδωμεν μήπως φτιάξει στην πορεία με κάποιο update....

Factory Reset να κάνεις.

Είναι καλή τακτική μετά από κάποιο major update να γίνεται αυτό.

Εδώ έχω rn8pro φίλου φορτωμένο φουλ και ρολάρει εξαιρετικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, DelsinGR είπε

Yeap, ακριβώς αυτή είναι. 

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFCMIXM/miui_PYXISGlobal_V12.0.2.0.QFCMIXM_030a65ee2a_10.0.zip

Αν βιάζεσαι μπορείς να την περάσεις από εδώ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, chios είπε

https://bigota.d.miui.com/V12.0.2.0.QFCMIXM/miui_PYXISGlobal_V12.0.2.0.QFCMIXM_030a65ee2a_10.0.zip

Αν βιάζεσαι μπορείς να την περάσεις από εδώ. 

Πρέπει να κάνω κάτι στο κινητό; Επίσης η συγκεκριμένη ROM που έχω αργεί να παίρνει αναβαθμίσεις; Με τρομάζει το "αν βιάζεσαι" :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ρομ είναι official από την μαμά xiaomi την περνάς από τον updater και δεν χάνεις τίποτα, το αν βιάζεσαι εννοώ να την περιμένεις να έρθει μόνη της. 

 

Δες πως την περνάς, απλή υπόθεση είναι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, jack124 είπε

Δεν είναι ενημερωμένο, ούτε έμπιστο
Mi 9 lite και Mi 9T τα έχει στα may get android 11, ενώ είναι επίσημα σε testing η αναβάθμιση. 

https://www.rprna.com/updates/android/xiaomi-android-11-device-list/ (εδώ κιόλας λέει μπορεί και όχι) 

εγω περιμενω για Mix 3 5g   το δευτερο που εχω το Mi note 3 σιγουρα θα το παρει για να δουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...