Προς το περιεχόμενο

Μικρο φριζαρισμα σε youtube !!


dj chris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια, εχω μια ερωτηση. Αρκετες φορες οταν παιζει καποιο βιντεο στο youtube εχω παρατηρησει ενα μικρο φριζαρισμα (1 δευτερολεπτου) στον ηχο. Γνωριζετε πως μπορω να δω αν οφειλεται η συνδεση στο δικτυο μου η σε κατι το λαπτοπ.?  Το λαπτοπ δεν ειναι παλιο για να πω οτι φταιει αυτο.Σας ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς φριζάρισμα, θα σου πω κάτι που με βοήθησε όταν είχα κάποια προβλήματα ήχου και εγώ όταν έπαιζα μουσική. Μου έκανε κάτι σαν παράσιτο για 0,5-1 second. Ρίξε μια ματιά εδω. Αν λέμε το ίδιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, L34x88iT είπε

Αν και δεν έχω καταλάβει ακριβώς τι εννοείς φριζάρισμα, θα σου πω κάτι που με βοήθησε όταν είχα κάποια προβλήματα ήχου και εγώ όταν έπαιζα μουσική. Μου έκανε κάτι σαν παράσιτο για 0,5-1 second. Ρίξε μια ματιά εδω. Αν λέμε το ίδιο...

Φριζάρισμα όταν ακούω μουσική από YouTube. Εννοώ ότι κολλάει 1 δευτερόλεπτο περίπου κ συνεχίζει. 

Θα το κοιτάξω αυτό που μου είπες, σε ευχαριστώ! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2020 στις 1:21 ΜΜ, Xristaras12 είπε

Ενημέρωση drivers, κλείσε το hw acceleration για αρχή και βλέπεις.

Καλησπερα φιλε κ παλι, εκλεισα το hw που μου ειπες κ το ξαναεκανε. Για να καταλαβεις τι εννοω, εκει που παιζει η μουσικη στο youtube  κανει ενα μικρο < τρρρρ> για 1 δευτερο κ συνεχιζει.  Dell λαπτοπ εχω, ελεγξα για drivers στο support assist αλλα δεν εχει καποιον σχετικα με τον ηχο. Τι αλλο να δοκιμασω ?? Επιπλεον πληροφορια οτι αυτο το κανει στο chrome

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...