Προς το περιεχόμενο

Το Netflix δίνει 10 ταινίες & σειρές δωρεάν σε όλους


trib

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, gorilas13 είπε

5 ευρώ για Netflix είναι ένας καφές τον μήνα...OK. Άλλα τόσα για το Spotify άλλος ένας καφές. Ε να πληρώσεις και NOVA να βλέπεις αγώνες νόμιμα, άλλοι 5-6 καφέδες. Να έχεις και ένα cloud ή κάποιο VPN να θυσιάσεις άλλους 3-4 καφέδες. Και για τα προγράμματα ποτέ σπασμένα, να πληρώνεις Lightroom κτλ, απλά άλλοι 4-5 καφέδες. Και παιχνίδια να πληρώσεις το Steam κανονικά, 5-6 καφέδες το ένα είναι.

Το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι έχω κόψει τον καφέ.

Αγαπητε δεν ειναι αναγκαστικο να βλεπεις netflix. Ουτε να ακους spotify. Ουτε να πινεις καφε. Αν δες θες, εχει και big brother. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

1 ώρα πριν, Mclatrin είπε

 

Υ.Γ.    προς όλους τους δικαστές εδώ μέσα να πω πως η όλη διαδικασία είναι καθόλα νόμιμη.

ηθικα ή τεχνικα..?

γιατι το να κανει το ιδιο ατομο μεσω..πατεντας 30 δοκιμαστικες συνδρομες,ξεγελωντας το συστημα με διαφορετικα email και καρτες,

προφανως και δεν ειναι νομιμο.πονηραδα ειναι που ξεγελαει το συστημα.

προφανως προβλημα σου,αλλα μην ξεχναμε και τα αυτονοητα...

τωρα εαν τα εξοδα καποιων δεν επιτρεπουν επιπλεον σπαταλη εστω και λιγων ευρω,δεν δικαιολογει την πλαγια οδο...

αλλο "προβλημα μου τι κανω," και αλλο "προσπαθω να σας πεισω οτι αυτο που κανω ειναι νομιμο.."..

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, _filippos_ είπε

δεν δέχεται πλεον τις κάρτες revolut για πληρωμή;
Πάω να δημιουργήσω λογαριασμό με κάρτα revolut κ λέει πως υπάρχει πρόβλημα με την κάρτα.

Εγώ έχω συνδεδεμένη συνέχεια την revolut και δουλεύει μια χαρά ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

44 λεπτά πριν, dimitrisdim14 είπε

Εγώ έχω συνδεδεμένη συνέχεια την revolut και δουλεύει μια χαρά ... 

Μαλλον για νέους λογαριασμούς δεν την δέχεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Mhlogiatros είπε

Έκατσα χτες να δω το birdbox και ήταν χάλια ούτε 720p και καμια ρυθμιση ποιοτητας . Στο κανονικό το έχει 1440p και 4Κ ? 

Ναι  στο κανονικό είναι 4κ αν στο επιτρέπει η σύνδεσή σου ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, jimmy1973 είπε

ηθικα ή τεχνικα..?

γιατι το να κανει το ιδιο ατομο μεσω..πατεντας 30 δοκιμαστικες συνδρομες,ξεγελωντας το συστημα με διαφορετικα email και καρτες,

προφανως και δεν ειναι νομιμο.πονηραδα ειναι που ξεγελαει το συστημα.

προφανως προβλημα σου,αλλα μην ξεχναμε και τα αυτονοητα...

τωρα εαν τα εξοδα καποιων δεν επιτρεπουν επιπλεον σπαταλη εστω και λιγων ευρω,δεν δικαιολογει την πλαγια οδο...

αλλο "προβλημα μου τι κανω," και αλλο "προσπαθω να σας πεισω οτι αυτο που κανω ειναι νομιμο.."..

Δεν ειπε οτι ειναι νομιμο το να εχεις 30 δοκιμαστικα. Μιλαμε για την πληρωμή μεσω τουρκιας. Αν είναι νομιμο ή όχι..... μια φορα που μου είχαν κλεψει τον λογαριασμο καλεσα την εξυπηρετηση και εξυπηρετηθηκα κανονικά. Και όταν με ρωτησαν ποιες γλώσσες είχα ενεργοποιημένες τους απαντησα "ελληνικά και τουρκικα". Ανέφερα ότι είχε ενεργοποιηθεί η συνδρομή σε ένα ταξίδι στην Τουρκία και τελος. Δεν εγινε καποια αλλαγή στον λογαριασμό ή κατι τέτοιο μετα από αυτή την αναφορά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/9/2020 στις 4:35 ΜΜ, KoreanW είπε

Όλοι αντιγράφουνε το ERTflix... 😆

https://www.ertflix.gr/category/tainies/

Ούτε που ήξερα οτι υπάρχει αυτό. Πήγα και είδα οτι εχει ταινίες έτοιμες να τις δεις αμεσως χωρίς σπαστικες διαφημισεις, με ελληνικους υποτιτλους σε υψηλή ανάλυση !!! Ευχαριστώ πολύ, μου άνοιξες τα μάτια !!!!!

Στις 1/9/2020 στις 4:35 ΜΜ, KoreanW είπε

Όλοι αντιγράφουνε το ERTflix... 😆

https://www.ertflix.gr/category/tainies/

Ούτε που ήξερα οτι υπάρχει αυτό. Πήγα και είδα οτι εχει ταινίες έτοιμες να τις δεις αμεσως χωρίς σπαστικες διαφημισεις, με ελληνικους υποτιτλους σε υψηλή ανάλυση !!! Ευχαριστώ πολύ, μου άνοιξες τα μάτια !!!!!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 μήνες μετά...
Στις 1/9/2020 στις 9:24 ΜΜ, Mclatrin είπε

κανεις τα εξής βήματα
πρώτα θέλει να είσαι συνδρομητής
μετά να κανεις ακύρωση συνδρομής δηλαδή να μην ανανεωθεί αυτόματα.
δεύτερον κατεβάζεις το Windscribe VPN στον υπολογιστή σου.
μετά μπαίνεις στον server τις τουρκίας.
μετά μπαίνεις στο netflix και στον λογαριασμό σου.
και κάπου εκεί όταν θα έχεις πάει στα πακέτα συνδρομής θα πρέπει να στα έχει βγάλει σε τιμή τουρκικης λίρας.
έπειτα ξανά επιλεγεις το πρόγραμμα που είχες και χρεώνεσαι.
μετά βγάζεις το VPN και τέλος δεν χρειάζεται να κανεις τίποτα ξανά.
βάζεις τους κωδικούς σου παντού.
εγώ προσωπικά το έχω με άλλους 3 φίλους μου και δίνουμε από 1,5 ευρώ έκαστος.

μπορεις να δόσεις url του server στην τουρκία;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Στις 1/9/2020 στις 4:49 ΜΜ, garfield39gr είπε

Κάθε μήνα και άλλο mail και είναι τσάμπα για πάντα 

Δεν είναι τζάμπα για πάντα, είναι τζάμπα μέχρι να κλείσει το Netflix όταν ακολουθήσουν και άλλοι το παράδειγμα σου. 


Δεν πειράζει, κάνε εσύ το κομμάτι σου "τζάμπα" όσο πληρώνουν οι υπόλοιποι *****κες, μην είσαι και εσύ χαζός σαν εμάς. 

Mνημόνια για πάντα

Στις 1/9/2020 στις 5:39 ΜΜ, Mclatrin είπε
Στις 1/9/2020 στις 5:27 ΜΜ, jimmy1973 είπε

τα πράγματα είναι απλά
κατεβάζεις Windscribe VPN  αλλάζεις χωρα σε τουρκια κανεις χρέωση μια μονο φορα σε τιμή τουρκίας και ξεμπέρδεψες 
6 ευρώ για το ίδιο ακριβώς πακέτο που εδώ Ελλάδα έχει 14 ευρώ.

Γιατί απλά να μην πάς στον γείτονα που έχει Netflix με ένα περίστροφο να τον αναγκάσεις να σου δώσει πρόσβαση και εσένα? Η ακόμα και αν δεν έχεις γείτονα με Netflix πήγαινε στον γείτονα χωρίς Netflix (πάντα με το περίστροφο ανά χείρας) και ανάγκασε τον να σου πληρώνει την συνδρομή. Αφού κλέβεις που κλέβεις, κάντο σωστά.

Μνημόνια για πάντα είπα? 

Στις 2/9/2020 στις 12:32 ΜΜ, Mclatrin είπε

 

Υ.Γ.    προς όλους τους δικαστές εδώ μέσα να πω πως η όλη διαδικασία είναι καθόλα νόμιμη.

Αμα ήταν νόμιμη δεν θα χρειάζοταν VPN. Σαν να μπαίνεις σε εστιατόριο που προσφέρει ένα πιάτο φαί δωρέαν σε άστεγους ντυμένος με κουρέλια και μια μαύρη σακούλα σκουπιδιών στον ώμο να παριστάνεις τον άστεγο για να σου δώσουν φαγητό είναι. Αμά εσύ αισθάνεσαι κάλα, το κάνεις. Αφού υπάρχουν οι υπόλοιποι που δεν αισθάνονται καλά και πληρώνουν την κανονική τιμή για εσένα, χαλάλι. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 8 μήνες μετά...

Μπηκα να ανανεωσω την οσονουπω ληξασα Revolut καρτα για την Τουρκικη συνδρομη μου και εφαγα πορτα. 
"There appears to be a problem with the payment method you are trying to use."
Το ιδιο με 2η Revolut και με αλλες virtual καρτες, Monese, DiPocket.
Κλειδωσαν τον τροπο πληρωμης με ελεγχο χωρας της καρτας που βαζουμε, αλα spotify?
Αργεντινη εχει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...