Προς το περιεχόμενο

Πολύ αληθοφανής αγγελία του eBay


Gorjah

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαζεύοντας διάφορα στο eBay (κυρίως κάρτες γραφικών,να δούμε τι αντίδραση υπήρξε έπειτα από τή σημερινή ανακοίνωση καρτών από την Nvidia) έπεσα πάνω σε αυτή την αγγελία

Φαίνεται υπερβολικά αληθοφανής γεμάτη με εικόνες από τη πραγματική κάρτα,κάποια χαρακτηριστηκά που υπάρχουν να είναι τα σωστά. Λίγη ώρα αργότερα ένα φίλος μου που είναι σε αναζήτηση GPU μου την έστειλε επίσης αυτή την αγγελία ωστόσο τον συμβούλεψα να μην κάνει κίνηση για αγορά. Ωστόσο έκτοτε προβληματίστηκα ως προς το αν έπραξα σωστά ή μήπως είναι πραγματική και όχι scam και στέρησα από το παλικάρι μια καλή ευκαιρία.
Τι γνώμη έχετε εσείς;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, Gorjah είπε

Χαζεύοντας διάφορα στο eBay (κυρίως κάρτες γραφικών,να δούμε τι αντίδραση υπήρξε έπειτα από τή σημερινή ανακοίνωση καρτών από την Nvidia) έπεσα πάνω σε αυτή την αγγελία

Φαίνεται υπερβολικά αληθοφανής γεμάτη με εικόνες από τη πραγματική κάρτα,κάποια χαρακτηριστηκά που υπάρχουν να είναι τα σωστά. Λίγη ώρα αργότερα ένα φίλος μου που είναι σε αναζήτηση GPU μου την έστειλε επίσης αυτή την αγγελία ωστόσο τον συμβούλεψα να μην κάνει κίνηση για αγορά. Ωστόσο έκτοτε προβληματίστηκα ως προς το αν έπραξα σωστά ή μήπως είναι πραγματική και όχι scam και στέρησα από το παλικάρι μια καλή ευκαιρία.
Τι γνώμη έχετε εσείς;

used λέει ,δεν ξέρω αν το είδες.Δεν ξέρω καθολου πόσο πάνε αυτές αλλά δεν βλέπω και κριτικές .........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δει

Λέει αντικρουόμενα πράγματα βασικά, από τη μια πως είναι used άλλοι τη άλλη ότι είναι στην αρχική συσκευασία brand new

Γύρω στα 90 με 100€ πάνε μεταχειρισμένες κατά κύριο λόγο οι 1050ti, ανάλογα την υλοποίηση και την ελπίδα του κάθε πωλητή μπορεί να είσαι και ψηλότερα, σπανιότερα στα 80€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύσκολη περίπτωση

Υπάρχουν πολλές "μούφα" αγγελίες που σου πουλάνε 1050 ή 1050 Τi και στις φωτογραφίες έχει κάρτα με vga έξοδο, αυτή έχει σωστές φωτογραφίες.Έχει λίγες αξιολογήσεις ωστόσο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...