Προς το περιεχόμενο

Κάηκε το σπίτι μου ζητώ βοήθεια.


LLLEFTERIS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
35 λεπτά πριν, billdanos είπε

Είτε θα κάνετε ένα ομαδικό pm όσοι ενδιαφέρεστε είτε θα φτιάξετε ένα κλειστό ιδιωτικό club για το θέμα. Όχι public εδώ. 

Μπορεις να βοηθησεις με το κλειστο club να το φτιαξω πχ και να τα μεταφερεις ολα εκει;

Ειδα οτι εχει και κλειστο και ιδιωτικο τι ακριβως να φτιαξω;

Επεξ/σία από LLLEFTERIS
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 188
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Λευτέρη στα είπα και στο πμ δε τα γράφω εδώ. 

Στα πρακτικά τώρα. 

Μπορούμε όσοι έχουμε τρόπο να βοηθήσουμε να έρθουμε από κοντα να τα δούμε να κάνουμε μια εκτίμηση και μια συνεννόηση να ξέρεις που πας; 

Μπορείς μεθαύριο Σάββατο που αρκετοί πιθανόν δε δουλεύουν; 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, LLLEFTERIS είπε

Μπορεις να βοηθησεις με το κλειστο club να το φτιαξω πχ και να τα μεταφερεις ολα εκει;

Ειδα οτι εχει και κλειστο και ιδιωτικο τι ακριβως να φτιαξω;

Ο,τι φτιάξεις βαλ'το με λινκ στο πρώτο ποστ για να μη χαθεί μέσα στα μηνύματα 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, eMike είπε

Λευτέρη στα είπα και στο πμ δε τα γράφω εδώ. 

Στα πρακτικά τώρα. 

Μπορούμε όσοι έχουμε τρόπο να βοηθήσουμε να έρθουμε από κοντα να τα δούμε να κάνουμε μια εκτίμηση και μια συνεννόηση να ξέρεις που πας; 

Μπορείς μεθαύριο Σάββατο που αρκετοί πιθανόν δε δουλεύουν; 

Καθε μερα μπορω ουτε κουραγιο για να φαω δεν εχω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@LLLEFTERIS αν υπαρχει επισης δυνατοτητα να βγαλετε στρωματα και καναπεδες εξω, τουλαχιστον μεχρι να καθριστει ο χωρος ωστε να μην τραβηξουν μυρωδια (αν δεν το εχουν κανει ηδη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη λυπάμαι για ότι συνέβη. Ελπίζω να φτιαχτούν όλα με τη βοήθεια των παιδιών παραπάνω. Δυστυχώς αυτή την περίοδο δεν μένω κάτω και δεν μπορώ να βοηθήσω σε αυτό τον τομέα.

Άμα θες όμως για να αποφύγεις προβλήματα με τράπεζες/εφορίες κτλ μπορούμε όσοι έχουμε Πειραιώς να σου στείλουμε Λεφτά στο Λεπτό και πας με έναν κωδικό σε οποιοδήποτε ΑΤΜ της τράπεζας και τραβάς κατευθείαν τα λεφτά που στέλνουμε.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ πάμε. 

Εγώ το Σαββατο στις 10 το πρωί ή οτι ωρα μου πεις θα έρθω για να τα πούμε από κοντά. Αν θέλεις στείλε μου πμ στοιχεία επικοινωνίας. 

Επίσης αν θες καθαρίζουμε κιόλας. 

Μπορεί άλλος; 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λευτέρη με το καλό να ξαναφτιάξεις το σπίτι σου και να επιστρέψεις στη καθημερινοτητά σου. Δε μπορώ να βοηθήσω με φυσική παρουσία, καθώς βρίσκομαι στο εξωτερικό, αλλά ελπίζω να βρούμε κάποιο τρόπο σύντομα, για να μπορέσουμε να συμβάλλουμε οικονομικά αυτοί που επιθυμούμε...

Επεξ/σία από flyer
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

8 ώρες πριν, LLLEFTERIS είπε

Καθε μερα μπορω ουτε κουραγιο για να φαω δεν εχω.

Πρόσεχε το αυτό, μπορεί να έχεις υποστεί μετατραυματικό σοκ καθώς η ζημιά είναι μεγάλη και σίγουρα όχι κάτι καθημερινό που συμβαίνει στο καθένα. Μη νομίζεις ότι θα φύγει έτσι απλά, είναι πιθανόν να συνεχιστεί και να εκδηλώνεται με απρόβλεπτους τρόπους. Κράτα τη ψυχραιμία σου και σκέψου ότι θα έρθουν τα παιδιά να σε βοηθήσουν.  Βάλε προτεραιότητες και βήμα προς βήμα σχεδίασε πως θα μπαλώσεις τα πράγματα και θα απαντήσεις στη πρόκληση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λευτέρη, το βασικό είναι ότι είστε όλοι καλά.

Εύχομαι (και είμαι σίγουρος ότι αυτό θα γίνει, η συμπαράσταση των παιδιών είναι συγκινητική) το σπίτι σου να γίνει όπως και πριν (και ακόμα καλύτερο).

Θα σε στηρίξουμε οικονομικά, ώστε να σταθείτε και πάλι στα πόδια σας. Ενημέρωσέ μας για τον τρόπο καταβολής των χρημάτων.

Κουράγιο και μείνε δυνατός για σένα και την οικογένειά σου.

Μπράβο σε όλα τα παιδιά για την αλληλεγγύη και τη διάθεσή τους να βοηθήσουν.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να γίνει λίγο πιο επίσημα από το φόρουμ η συνεισφορά των μελών προς τον φίλο μας;

Να πάρει αν γίνεται θέση το φόρουμ για να το δουν όσα περισσότερα μέλη μπορούν.

Τώρα ένας ένας με πμ θα χάσει πολλές βοήθειες πιστεύω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω και ποιο μικρα προβληματα οπως οτι το μωρο δεν κοιμαται χωρις εμενα και κοντευει 12 παω να το κοιμησω.

Καλο σας ξημερωμα και να ειστε καλα παιδια.

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, LLLEFTERIS είπε

Δεν εχω πλεον ρευμα το εκοψε η ΔΕΗ εχουν καει γραμμες.

Λυπάμαι πραγματικά

Προφανώς οι ζημιες είναι μεγάλες, το λεω γιατι μερικες φορες απο την μαυρίλα που δημιουργεί η φωτια νομίζουμε οτι εγινε πόλεμος ενω στην πραγματικότητα δεν ειναι και τόσο μεγάλη η ζημια

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά, μήπως μπορεί να γίνει μια συλλογή χρημάτων μέσω του Paypal? Γνωρίζει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες για το Paypal me? 

https://www.paypal.com/paypalme/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panmitz είπε

Παιδιά, μήπως μπορεί να γίνει μια συλλογή χρημάτων μέσω του Paypal? Γνωρίζει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες για το Paypal me? 

https://www.paypal.com/paypalme/

Ναι αλλά για να τα μεταφέρει σε τράπεζα δεν έχει κρατήσεις;

Ίσως ένας τραπεζικός λογαριασμός (κατάλληλος για εράνους) να βοηθούσε καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...