Προς το περιεχόμενο

[Ακουστικά Bluetooth] Iluv Bubble Gum True wireless Air 13,90€ @public


Οράτιος

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όταν σχεδόν οι μισές αξιολογήσεις λένε για συνεχόμενες αποσυνδέσεις τότε απλά δεν αξίζει... 

Με 6 ευρώ παραπάνω αγοράζεις παπάδες... 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, andreas1gr είπε

Όταν σχεδόν οι μισές αξιολογήσεις λένε για συνεχόμενες αποσυνδέσεις τότε απλά δεν αξίζει... 

Με 6 ευρώ παραπάνω αγοράζεις παπάδες... 

Όπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, parlapipas25 είπε

Όπως;

Πχ το παρακάτω, με 19.71€ τελική τιμή με PDM (για αποφυγή τελωνείου)

https://m.banggood.com/Blitzwolf-BW-FYE2-True-Wireless-bluetooth-5_0-Headphone-Hi-Fi-Stereo-Sound-Bilateral-Calls-Earphone-p-1353356.html?rmmds=orderdetail

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, andreas1gr είπε

Όταν σχεδόν οι μισές αξιολογήσεις λένε για συνεχόμενες αποσυνδέσεις τότε απλά δεν αξίζει... 

Με 6 ευρώ παραπάνω αγοράζεις παπάδες... 

Ούτε 6€. Με 3.80€ παραπάνω τις προάλλες έπαιρνες τα Edifier X3 από AliExpress. Βέβαια δε τα έχεις άμεσα στα χέρια σου, αλλά σίγουρα είναι καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, andreas1gr είπε

Πχ το παρακάτω, με 19.71€ τελική τιμή με PDM (για αποφυγή τελωνείου)

https://m.banggood.com/Blitzwolf-BW-FYE2-True-Wireless-bluetooth-5_0-Headphone-Hi-Fi-Stereo-Sound-Bilateral-Calls-Earphone-p-1353356.html?rmmds=orderdetail

Έχω τα συγκεκριμένα και δεν μπορώ να ακούσω 20 δευτερόλεπτα χωρις αποσυνδεσεις, ισως να ημουν ατυχος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λιγο ασχετο ομως μηπως εχετε να προτεινετε καποια bluetooth ακουστικα με καλη μπαταρια για συνδεση με τηλεοραση\υπολογιστη ωστε να παρακολουθω ταινιες χωρις να ενοχλω τους γυρω μου ; Τιμη εως 20€ το πολυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, alex999 είπε

Έχω τα συγκεκριμένα και δεν μπορώ να ακούσω 20 δευτερόλεπτα χωρις αποσυνδεσεις, ισως να ημουν ατυχος

Σίγουρα υπάρχουν και οι εξαιρέσεις, αλλά για τα  συγκεκριμένα μπορείς να δεις και τις χιλιάδες θετικές αξιολογήσεις (οι αρνητικές είναι ελάχιστες)…

Αν ήταν γενικότερα ελλατωματικά τότε θα το διάβαζες μιας και όλοι θα βλαστημούσαν τα 20 ευρώ που είχαν δώσει…

Επεξ/σία από andreas1gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, MRgeldidram7 είπε

Λιγο ασχετο ομως μηπως εχετε να προτεινετε καποια bluetooth ακουστικα με καλη μπαταρια για συνδεση με τηλεοραση\υπολογιστη ωστε να παρακολουθω ταινιες χωρις να ενοχλω τους γυρω μου ; Τιμη εως 20€ το πολυ

Οχι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή τα παρέλαβα και τα δοκίμασα , έσπευσα να παραγγείλω και δεύτερα αλλά είχε τελειώσει , τώρα στις εντυπώσεις, τα φόραγα επί 3 ώρες δεν είχα ούτε μια αποσύνδεση, από ήχο πάρα πολύ καλό δεν το περίμενα, από μπάσο ; έμεινα , τέτοιο μπάσο ούτε από Panasonic on ear των 50€που έχω, τώρα από ένταση τι να πω πάνω από 3/4 της έντασης δεν κατάφερα να τα βάλω, από πριμα ουδέτερα ούτε υπερβολικά ούτε και χαμηλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, stefanidisg είπε

Επειδή τα παρέλαβα και τα δοκίμασα , έσπευσα να παραγγείλω και δεύτερα αλλά είχε τελειώσει , τώρα στις εντυπώσεις, τα φόραγα επί 3 ώρες δεν είχα ούτε μια αποσύνδεση, από ήχο πάρα πολύ καλό δεν το περίμενα, από μπάσο ; έμεινα , τέτοιο μπάσο ούτε από Panasonic on ear των 50€που έχω, τώρα από ένταση τι να πω πάνω από 3/4 της έντασης δεν κατάφερα να τα βάλω, από πριμα ουδέτερα ούτε υπερβολικά ούτε και χαμηλά.

Θα συμφωνήσω μαζί σου σε όλα. Τα παρήγγειλα με δισταγμό λόγω όσων έγραψαν τα παιδιά παραπάνω, αλλά σε δύο μέρες δεν έχω αντιμετωπίσει κανένα πρόβλημα από αυτά που αναφέρθηκαν. Όσο για την ποιότητα του ήχου, απλά εξαιρετική.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...