Προς το περιεχόμενο

Πολύπριζο HAMA 6 θέσεων με ξεχωριστούς διακόπτες 10,90 E-shop.gr


Doubt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παρήγγειλα πρίν 20 ώρες και μου ήρθε πρίν 45 λεπτά sms για παραλαβή απο το κατάστημα της Νίκαιας.

Αν θυμάμαι σωστά, παραλαμβάνουν στο κατάστημα απο τις αποθήκες Παρασκευή και μετά Δευτέρα.Κάτι τέτοιο μου είχαν πεί στο κατάστημα της Νίκαιας.

Πχ αν παραγγείλεις απο Δευτέρα μεσημέρι-απόγευμα και μετά θα παραλάβεις Παρασκευή το συντομότερο.Ισως με παραγγελία πρωί Δευτέρα να προλαβαίνουν για παράδοση μέσα στην ίδια μέρα.

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 111
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

1 ώρα πριν, AntiCambeR είπε

Αν θυμάμαι σωστά, παραλαμβάνουν στο κατάστημα απο τις αποθήκες Παρασκευή και μετά Δευτέρα.Κάτι τέτοιο μου είχαν πεί στο κατάστημα της Νίκαιας.

Πχ αν παραγγείλεις απο Δευτέρα μεσημέρι-απόγευμα και μετά θα παραλάβεις Παρασκευή το συντομότερο.Ισως με παραγγελία πρωί Δευτέρα να προλαβαίνουν για παράδοση μέσα στην ίδια μέρα.

Δεν το κατάλαβες σωστά. Εννοούσε πως δεν παραλαμβάνουν Σάββατο μάλλον, αν και γι'αυτό δεν είμαι βέβαιος.

Τις υπόλοιπες μέρες και για ετοιμοπαράδοτα προϊόντα μπορεί να παραγγείλεις πρωί (νωρίς) και να παραλάβεις το ίδιο απόγευμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, Doubt είπε

Δεν το κατάλαβες σωστά. Εννοούσε πως δεν παραλαμβάνουν Σάββατο μάλλον, αν και γι'αυτό δεν είμαι βέβαιος.

Τις υπόλοιπες μέρες και για ετοιμοπαράδοτα προϊόντα μπορεί να παραγγείλεις πρωί (νωρίς) και να παραλάβεις το ίδιο απόγευμα.

Καλά για ετοιμοπαράδοτα ίσως, αλλά εγώ εννοούσα γι κάτι που πρέπει να έρθει απο τις αποθήκες.Δεν νομίζω να παραλαμβάνουν κάθε μέρα.

Μόλις γύρισα, κανά εικοσάλεπτο δρόμος ήταν συν άλλα 5' που περίμενα να πάρω σειρά, είχε 2-3 άτομα.Πρίν φύγω ρώτησα για το χρώμα, αν έχουν εγγύηση κατασκευαστή για 2 χρόνια και τσέκαρα τους σειριακούς αριθμούς στην απόδειξη και στα κουτιά.Και τα δύο manual τα είχαν βάλει στο 1 κουτί, αυτό το είδα σπίτι.

Πίσω στην ετικέτα γράφουν Germany.Χώρα κατασκευής η προδιαγραφές;Δεν ξέρω.

 

 

 

 

 

 

 

 

Επεξ/σία από AntiCambeR
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, AntiCambeR είπε

Καλά για ετοιμοπαράδοτα ίσως, αλλά εγώ εννοούσα γι κάτι που πρέπει να έρθει απο τις αποθήκες.Δεν νομίζω να παραλαμβάνουν κάθε μέρα.

Κάθε μέρα παραλαμβάνουν, οι αποθήκες είναι στο Μενίδι κι έχουν κάθε μέρα δρομολόγιο, μεσημβρινή ώρα. Τσεκαρισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 minutes ago, red7genius said:

Ξανά σε προσφορά το μαύρο.

Από την Κυριακή....

On 27/09/2020 at 10:05, Doubt said:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 5 εβδομάδες αργότερα...

Κάπως σχετικό με το θέμα. Μήπως γνωρίζει κάποιος πως λέγεται το κατσαβίδι που χρειάζεται για να ξεβιδωθει το πολυπριζο αυτό? Όσοι το έχουν ξέρουν για τι βίδα μιλάω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Doubt είπε

Το έχω αλλά οι βίδες δεν ξέρω πως λέγονται.

Το εργαλείο θα πρέπει να είναι κάπως έτσι.

HTB1qBg6KVXXXXauXpXXq6xXFXXX1.jpg_350x35

Ναι αυτο ειναι. Οι βιδες δε με νοιαζει πως λεγονται. το κατσαβιδι ή η μυτη θελω. Για να το ψαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...