Προς το περιεχόμενο

Το Poco X3 NFC στοχεύει τη μεσαία κατηγορία και τους gamers με τιμή από €229 [Ενημέρωση]


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, ELMastas είπε

Στα χαρτιά όλα φαίνονται καλά και η τιμή πολύ τίμια,δεν ξέρω για την ποιότητα της οθόνης και τημ κάμερα τι θα λέει,για ποιότητες σε φωτό αλλά και βίντεο,θα πρέπει να δω αναλυτικά reviews για αυτά και κάποια άλλα,αν θα έχει stabilization κλπ

Αυτό με την έκπτωση είναι μόνο για συγκεκριμένα μαγαζιά "επίσημα"και που θα ξέρουμε ποιά είναι αυτά ? αν είναι πάντος όντος ποιοτικό σε οθόνη και κάμερα το σκέφτομαι σοβαρά 🤔

Κοίτα, με 120hz σάρωση, 240hz touch rate, hdr10+ νομίζω ότι θα είναι σίγουρα τίμια. 

Οι κάμερες κλασικά, sony είναι σε κάνα μήνα gcam και τέλος. 

3 λεπτά πριν, lalanis είπε

Με OLED και +50€ στην τιμή, θα μιλάγαμε για τον απόλυτο μονόδρομο.

Τώρα είναι "σκέτο" μονόδρομος 😃

Άμα είχε +50€ θα έλεγες "και δε βάζω αλλά 80€ να πάρω poco f2 pro?

Επεξ/σία από stafaf
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

57 λεπτά πριν, stafaf είπε

Εξαιρετικό πακέτο στη σωστή τιμή. 

Ίσως το τέλειο midranger. 

Δε βλέπω να του λείπει κάτι. 

Νομίζω ότι τικάρει όλα τα τετράγωνα. 

Θα συμφωνούσα απολύτως αν δεν είχε τρύπα στην οθόνη...γιατί με αυτό τικαρει και το μεγαλύτερο μειονέκτημα για μια συσκευή για αρκετούς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lalanis είπε

Με OLED και +50€ στην τιμή, θα μιλάγαμε για τον απόλυτο μονόδρομο.

Τώρα είναι "σκέτο" μονόδρομος 😃

Αν ήταν και στις 6-6,2" μάξιμουμ θα έκοβε και από το κόστος και θα ήταν ακόμα πιο δελεαστικό.
Δεν θα έπρεπε πάντως πλέον να βγαίνει κινητό από 250+Ε, που να μην έχει amoled οθόνη.

Επεξ/σία από Vassilis_24
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Toper Harley είπε

Μόλις βγήκαν 200 ευρώ από το πορτοφόλι μου και ζήτησαν διαβατήριο για ταξιδακι στη Κίνα...!!!!

Από που το παρήγγειλες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι απευθύνεται καθαρά σε gamers με τον 732g.

Ο 765g έχει πέσει περίπου σε αυτά τα λεφτά και έχει καλύτερες επιδόσεις σε όλα εκτός της GPU.

Υποστηρίζει και 5G δίκτυα που μπορεί να του δώσει λίγο ζωή ακόμα.

Pros of Qualcomm Snapdragon 765G
  • Performs 51% better in floating-point computations
  • Has the smaller size of the transistor (7 versus 8 nm)
  • Supports 14% higher memory bandwidth (17 against 14.9 GB/s)
  • Better instruction set architecture
Pros of Qualcomm Snapdragon 732G
  • Higher GPU frequency (~27%)
  • Announced 9 months later

 

https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-765g-vs-qualcomm-snapdragon-732g

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Low-Mid range ειναι ο 732G και τα 30fps πολλα θα ειναι μου αρεσει που εχει και 120hz οθονη. Οταν επαιζε το poco/mi8 με τον 845 στα 210 ευρω δεν ηταν καλα. Τωρα που βγαζουν low-mid soc στα ιδια χρηματα τρεχουμε. Δουλεμα που τρωει ο κοσμος. Οσοι παιζεται παιχνιδια μονο σε 845 και πανω θα πατε. Μην βλεπετε αυτα τα soc που βγαζουν της σειρας 7. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, Arkin είπε

Low-Mid range ειναι ο 732G και τα 30fps πολλα θα ειναι μου αρεσει που εχει και 120hz οθονη. Οταν επαιζε το poco/mi8 με τον 845 στα 210 ευρω δεν ηταν καλα. Τωρα που βγαζουν low-mid soc στα ιδια χρηματα τρεχουμε. Δουλεμα που τρωει ο κοσμος. Οσοι παιζεται παιχνιδια μονο σε 845 και πανω θα πατε. Μην βλεπετε αυτα τα soc που βγαζουν της σειρας 7. 

Βρε μια χαρά είναι τα 120hz να υπάρχουν,βάλε μαζί και μπαταρία κάμερες κλπ είναι μια χαρά,όμως όχι οτι είναι και gaming κινητό ! μην παραμυθιάζεστε,σωστά τα παραπάνω που λέει το παλικάρι,οπότε ας μην κάνουν όνειρα κάποιοι,γιατί για τα "σοβαρά"/κανονικά παιχνίδια ούτε 60fps για να μην πω και πολύ λιγότερα δεν θα πιάνει... 

Επεξ/σία από ELMastas
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, Arkin είπε

Low-Mid range ειναι ο 732G και τα 30fps πολλα θα ειναι μου αρεσει που εχει και 120hz οθονη. Οταν επαιζε το poco/mi8 με τον 845 στα 210 ευρω δεν ηταν καλα. Τωρα που βγαζουν low-mid soc στα ιδια χρηματα τρεχουμε. Δουλεμα που τρωει ο κοσμος. Οσοι παιζεται παιχνιδια μονο σε 845 και πανω θα πατε. Μην βλεπετε αυτα τα soc που βγαζουν της σειρας 7. 

Τα 210€ που αναφέρεις προφανώς δεν ήταν τιμή day one...Το soc είναι mid σκέτο χωρίς το low και φαντάζομαι οποίος το πάρει δεν θα περίμενει επιδόσεις ναυαρχίδας. Με 199€ σε τιμή λανσαρισματος είναι value εκτός αν ήθελες να στο δώσουν και στα 150€...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

4 ώρες πριν, Greg9 είπε

Όχι δυστυχώς. Ή 2 sim ή μια sim και μια sd

Τοτε δεν ειναι για εμενα XD

νομιζω το note 9 pro εχει το εχω βαλεισ το ματι για επομενο κινητο

Επεξ/σία από sirboux
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Από που το παρήγγειλες;

Απο πουθενα , ακομα στην αίτηση για έκδοση διαβατηρίου ειναι , θα ταξιδέψουν αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...