Προς το περιεχόμενο

Στα 499 δολάρια η τιμή του Xbox Series X;


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μακάρι να ίσχυαν τέτοια πλάνα δόσεων  και στην Ελλάδα . 35€ τον μήνα για όλες τις υπηρεσίες και μέσα και η τιμή δόσης για την κονσόλα  .  35€*24 μήνες  βγαινει 840€ . Που αν πάρεις την νέα κονσόλα σίγουρα θα βάζεις για 2 χρόνια gold και gamepass . Αλλά αυτά είναι μόνο για Αμερική λογικά ...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 84
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

41 λεπτά πριν, Saloufas είπε

Παρακολουθείς στενά τις εξελίξεις βλέπω! 😁

Να πω την αλήθεια δεν το πίστευα ότι θα έχουμε ίδιες επιδόσεις με τα μισά περίπου χρήματα..

Τώρα κάποιος που έχει το one X αξίζει να πάει στο νέο S? Θα υπάρχουν παιχνίδια που θα παίζουν μόνο για τη νέα γενιά ή θα βγαίνουν παράλληλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, k_dinos είπε

Να πω την αλήθεια δεν το πίστευα ότι θα έχουμε ίδιες επιδόσεις με τα μισά περίπου χρήματα..

Τώρα κάποιος που έχει το one X αξίζει να πάει στο νέο S? Θα υπάρχουν παιχνίδια που θα παίζουν μόνο για τη νέα γενιά ή θα βγαίνουν παράλληλα?

Το μηχάνημα δδν θα βγαίνει.... Παιχνίδια 4Κ πιστεύω κανονικά θα βγαίνουν. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, dimitrisdim14 είπε

Μακάρι να ίσχυαν τέτοια πλάνα δόσεων  και στην Ελλάδα . 35€ τον μήνα για όλες τις υπηρεσίες και μέσα και η τιμή δόσης για την κονσόλα  .  35€*24 μήνες  βγαινει 840€ . Που αν πάρεις την νέα κονσόλα σίγουρα θα βάζεις για 2 χρόνια gold και gamepass . Αλλά αυτά είναι μόνο για Αμερική λογικά ...

 

Τα 35€ είναι κάπως πολλά για μια τέτοια υπηρεσία σε βάθος χρόνου. 550€ το xbox X + 150€ χοντρικά ultimate για μια 3ετία. Με 700 κατοστάρικα το έχεις και δικό σου για όσο θες και το πουλάς στο τέλος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν τα λεγα εγώ πέρυσι ότι και το ps5 και το xbox θα κάνουν 499$ με κορόιδευαν και λέγανε ότι θα κάνει 750 γιατί τόσο κόστιζε τότε μόνο ο 3700x και η 5700 .....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν το τι κάνουν στις αγγελίες / πόσο τα πουλάνε / πόσο τα αγοράζουν

καθώς δεν έχω πουλήσει ΠΟΤΕ μου κονσόλα που έχω στην κατοχή μου (XBOX 360 Slim - XBOX One - XBOX One X) τώρα απλά περιμένω να αγοράσω το XBOX Series X που θα είναι η τελευταία μου κονσόλα

όπως και ΠΟΤΕ μου δεν έχω πουλήσει το παραμικρό που αφορά υπολογιστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, sakatema είπε

Αν και PS Fan αυτό είναι Design.. 

Ενα ορθογώνιο κουτί είναι. Δεν το λες design. Δεν το λέω άσχημο αλλα ενα κουτι

2 ώρες πριν, sakatema είπε

Αν και PS Fan αυτό είναι Design.. 

Ενα ορθογώνιο κουτί είναι. Δεν το λες design. Δεν το λέω άσχημο αλλα ενα κουτι. Θα ταιριάξει και διπλα στο γουφερ 

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sopas είπε

Τώρα να δω όλους αυτούς που πουλάνε ΧΒΟΧ ΟΝΕ Χ,  χωρίς εγγύηση 300 ευρώ τι θα τα κάνουν.

χαχαχα

Αφού είναι καλύτερο το one X γιατί να γίνει αυτό που λες; 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, therion13 είπε

Ενα ορθογώνιο κουτί είναι. Δεν το λες design. Δεν το λέω άσχημο αλλα ενα κουτι

Βασικά μου αρέσει το μινιμαλ, το PS4 ήταν τέλειο στο κονσεπτ που είχε κυκλοφορήσει πριν βγει η ορίτζιναλ σχεδίαση που είναι ότι χειρότερο έχω δει. Γούστα είναι αυτά φίλε μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...