Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν δεν συμπεριφέρεσαι σαν μαφιόζος στις μέρες μας θα σε φάνε ζωντανό και γι' αυτό από πιτσιρικάς μου άρεσε η ιδέα του να είμαι σκληρός αλλά τελικά κατάντησα στρατιώτης. Θα προτιμούσα την Mafia βέβαια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από το yannis που είναι το όνομά μου. Κάποια στιγμή πήγα να γραφτώ σε κάποιο forum και μου είπε ότι το έχει πάρει άλλος, οπότε έβαλα το c στο τέλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

'Οταν εντελώς τυχαία πέτυχα το site αυτό γούσταρα τρελά κι ήθελα να γραφτώ.'Εψαχνα γρήγορα να βρω ένα nick και κοιτάζω το κουτί του pc και γράφει πάνω plato (καταλάβατε τι πατάτα έχω) και από εκεί το ''έκλεψα''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

oneiro batw ... zw mesa sta oneira mou ekei opou kano oti goustaro.. ginontai ola opos thelo egw..ta oneira mou pernoun ekdikisi apo tin real life..k alla polla simenei to nick mou..

 

palia eimoun o monos tora egine voukino to nick k me neuriazei i fasi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

X-vipes einai to kanoniko nick mou alla epidi sto insomnia den mporousa na balw - to ekana Xvipes.bgike sto gymnasio otan me kati filarakia thelame na ftiaksoume ena sigrotima k arxisame apo to onoma!etsi mou irthe sto mialo i marka Street Vibes(marka rouxwn) to allaksa se X vibes alla den mou akougotan wraia k to ekana X vipes k meta ebala k mia - k egine X-vipes.telika to sigrotima den egine pote.otan mia mera mpika net k eprepe na balw ena nick sto mirc(kapou to 2000) ebala to X-vipes.

p.s to latreuw to nick auto giati den to exei kaneis se olo to internet(oso to exw psaksei)k epeisis pleon oloi me fwnazoun X-vipes ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rainbow Rising φυσικά... Ένας από τους καλύτερους δίσκους στην ιστορία της μουσικής. Επίσης ούτε που θυμάμαι πόσα χρόνια το έχω :P

Το 1980 είναι χρονιά γέννησης καθ'ότι άλλοι 94706473829 έχουν το ίδιο nick με μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...