Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Black= Μαύρο

Γιατί γουστάρω τα μαύρα ρούχα και τα φοράω πάντα, κόλλημα από πιτσιρικάς που άκουγα και έπαιζα φανατικά black-metal.το οποίο μετά το σχολείο προς το πανεπιστήμιο το αναθεώρησα σαν μουσικό είδος χωρίς να θέλω να πω ότι όσοι ακούν είναι τάδε και τάδε….(απλά γνώμη μου πάντα είναι μια εφηβική τρελά προς το κατεστημένο και την πίεση που δέχεσαι όταν είσαι έφηβος <<Οικογένεια, σχολείο>>) ύστερα ψάχτηκα/με πιο πολύ μουσικά προς τα πίσω σε classic rock kai blues

μέχρι που παραμενω/ουμε ακόμα με τα κολληταρια στο ίδιο είδος,, και ελπίζουμε να κρατήσει για αρκετά χρόνια ακόμη αυτή η κολωνία. αλλά και φορώντας πάντα μαύρα!!!

Το παπάκι (όχι ζώο αλλά μηχανάκι) που είχα κάποτε ήταν μαυρο!!!

Γουστάρω τις κατάμαυρες μηχανές τσοπερ!!!

Το αμάξι μου είναι κατάμαυρο (Εργοστασιακά δεν έβγαινε και το πήγα σε φανοποιό)

Και γενικά γουστάρω τις μαύρες καταστάσεις, κωμωδίες

 

Και το War= πολεμος

Από παιδάκι παίζαμε τους πολεμιστές στην γειτονία!

Όποτε μας δίνεται η ευκαιρία και ο χρόνος πάμε με την παρέα και άλλους φίλους και παίζουμε Counter strike!!!

Και τέλος μου αρέσει να ‘πολεμάω’ τις δυσκολίες τις ζωής και να τις αντιμετωπίζω πάντα με γνώμονα θετικά!!!

 

Από αυτές τις δυο λέξεις προέρχεται το nick μου το οποίο το έχω από το 1999 προς 2000 τότε που χρειάστηκε αν θυμάμαι καλά για το mirc η για λογαριασμό e-mail!!!

 

Υ.Γ Sorry για το μεγάλο ποστ και για κάποιους που θα θεωρήσουν περιττές μερικές από τις γραμμές του παρόντος ποστ, αλλά εγώ έτσι εκφράζομαι….!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Thimithika kai ego na postaro!!! :)

 

Isos gnosto to nick se arketous... ;)

Apo tin tainia Hackers loipon tin opoia eida kamposa

xronia prin (prepei na imoun kapou sta 15 tote) kai

kollisa! To nick kikloforei arketa sto diadiktyo alla sta

perissotera ellinika forums (pou kikloforw) einai diko mou! Looooool!

Tin Acid_burN ipodiotan stin tainia i Angelina Jolie kai

eprokeito gia sexy wild woman hacker... An kai i tainia

exei arketes rizes epistimonikis fantasias kai theoreitai

ligo parakmiaki paramenei akoma "kollima" mou!

Opos episis kai i ipografi mou an proseksete

(mess with... ktl ktl) einai apo tin idia tainia!

Deite tin kai tha katalavete osoi den..!

 

^Acid._.burN^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το τζες ειναι εκφραση στα γιαννενα πηγαινοντας να σπουδασω πατρα και χρησιμοποιωντας αυτη την εκφραση μου την κολησανε σαν παρατσουκλι και απο τοτε με φωναζουνε τζες.οποτε.........

 

Α ξεχασα να πω τζες=αυτος,εκεινος,ο τυπος ή ο τζες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ecthelion79, από τον ecthelion, το ξωτικό αρχιστράτηγο της Gondolin (ecthelion of the fountain) που βοήθησε τον Turin Turambar και που σκοτώθηκε πολεμώντας ένα Balrog (νομίζω τον αρχηγό τους μάλιστα). Από το silmarillion του Tolkien φυσικά (πριν λίγα χρόνια θα ακουγόταν πρωτότυπο *%@$@ Jackson!). Αν κάνω κάνα λάθος με την ιστορία του ecthelion, είμαι σίγουρος ότι ο Thresh θα με διορθώσει! 79 (1979) είναι προφανώς το έτος γέννησής μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
ecthelion79, από τον ecthelion, το ξωτικό αρχιστράτηγο της Gondolin (ecthelion of the fountain) που βοήθησε τον Turin Turambar και που σκοτώθηκε πολεμώντας ένα Balrog (νομίζω τον αρχηγό τους μάλιστα). Από το silmarillion του Tolkien φυσικά (πριν λίγα χρόνια θα ακουγόταν πρωτότυπο *%@$@ Jackson!). Αν κάνω κάνα λάθος με την ιστορία του ecthelion, είμαι σίγουρος ότι ο Thresh θα με διορθώσει! 79 (1979) είναι προφανώς το έτος γέννησής μου.

 

 

hahahaha :P

 

ee den htan arxistrathgos o Ecthelion apla enas Lord ths Gondolin :)

kai nai skotwse kai skotw8hke apo ton Lord of Balrogs ton Gothmog :)

(den 8ymamai na synanthse pote ton Turin :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κανονικό μου ψευδώνυμο είναι ''Kain''.

Παλιά που ήμουνα πιτσιρίκι έπαιξα το ''Soul Reaver - Legacy of Kain''. Καθώς ήμουν μικρό και αθώο και χαζό νόμιζα πως ο Razial, ο Cool βρυκόλακας, ήταν ο Kain.

Μου άρεσε και το χρησιμοποιούσα σαν ψευδώνυμο.

Όταν ανακάλυψα ποιός είναι ποιός, ήταν ήδη αργά: Το ψευδώνυμο το είχα συνηθίσει και δεν μπορούσα να το αλλάξω.

Και έτσι έμεινα ο Kain!

 

Όταν γράφτηκα, μου έλεγε πως υπάρχει ήδη κάποιος με το ψευδώνυμο ''Kain'', οπότε δεν μπορούσα να το χρησιμοποιήσω.

Επειδή είμαι, λοιπόν, ο ''Original'' ''Kain'', είπα να γράψω ''Kain: The Original''.

Όμως δεν χώραγε και θα ήταν ''Kain: The Origin''.

Έσβησα, λοιπόν, το ''The'' ώστε να χωρέσει, ξέχασα να προσθέσω το ''al'' στο τέλος, και να'μαι!

 

Υπόψην οτί αυτό είναι μόλις το 2ο post μου εδώ.

Καλή μου διαμονή! :grin:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ'το ονοματεπώνυμο μου! Δεν υπάρχει forum χωρίς Μαρία και χωρίς την γνωστή προειδοποίηση πως "το συγκέκριμενο ψευδώνυμο χρησιμοποιείτε από άλλον χρήστη" κι έτσι κόλλησα τα 2 πρώτα γράμματα απ΄το επίθετο μου και τελείωσε ο ...χαβαλές! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι με είχε φωνάξει ο ξάδερφός μου μπροστά στην παρέα μου και από τότε έμεινε ως παρατσούκλι. Ειλικρινά τώρα δεν ξέρω αν γνωρίζουν το όνομά μου. Μέχρι και στα κινητά τους ως δυσεντερικό με έχουν γράψει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...