Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Epeidh egw skeftomai programmatistika ( :P ) sonam = reversed(manos)

 

Kai gia online games exw to Jan_DarK... auto einai koufo to pws mou kolhse... Prwth mera pou epaiksa online UT eblepa sto Mega thn omonumh tainia. Kai ebala Jan_DarK gia na diksw oti eblepa tainia kai oti then epaiza. Kai mou eipe kapoios "wraio nick"... kai emeine :PPPPPP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

poulinos. einai ena arkoudaki pou eixa kai akoma exo (ekana silogi .eixa ftasei konta sta 100 ta opoia akoma exo )apo tin paidiki mou ilikia .einai ena apo ta pio agapimena mou.to eixa bgalei poulino epidi ixe mia kokkini toufa anamesa sta podia tou.to xero oti oi misoi tha meinate alla ti na kanoume.episis kapioi lene AGA-Poulinos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχη ημουν στο forum σαν Platano...Μετα εγινα το ονομα μου και ...Platano.Που ειναι η αρχη απο το ονομα του χωριου μου.Πλατανοβρυση =Platano Μεσσηνιας!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

skywalk = σχοινοβάτης :)

 

ανοιξα σε μια τυχαια σελιδα σε ενα ελληνο-αγγλικο λεξικο και βρηκα αυτη τη λεξη , βεβαια μπορεις να πεις οτι ειναι και απο τη σειρα starwars Anakin Skywalker

 

τωρα το gr γιατι το εβαλα δεν θυμαμαι πανε 2 χρονια απο τοτε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ego pali.. otan kapote eixe vgei to proto unreal (oxi to turnament) eixa faei gero kolima.

 

kai epidi pada arxousa na pao frodistirio agglika tous elega gia plaka "Sorry pou argisa alla epeza unreal" kai apo tote mou to kolisan kai me fonazan unreal.

 

tora to "@" bike epidi otan imoun me to unreal xoris @ efaga ban! kai anagkastika evala auto! lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

-=Τι να πω; Είναι φανερό! Έμπαινα κάποτε (δε θυμάμαι από πότε αλλά υπολογίζω το 96-97)στο irc στο Groovy με κάποιες "μυθικές" προσωπικότητες του ελληνικού δικτύου και ξάφνου έσκασε μύτη το Insomnia, κανάλι στον ίδιο server, από "κάποια παιδιά". Μετά ήρθε το site ή τουλάχιστον εγώ το ανακάλυψα αρκετά αργότερα (99-2000, αν δεν κάνω λάθος) και μετά και αφού έκανα μαλακία αναζητώντας warez στο forum με το αγαπημένο μου Nick, αποφάσισα να υιοθετήσω κάτι σχετικό με το site. Το διάλεξα ανορθόγραφο διότι πίστευα πως το σωστό θα το είχε προλάβει κάποιος άλλος, που όμως δεν το έχει ακόμα..!

Αυτά τα δύο για την δικιά μου ιστορία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαιρετώ, Σας...

 

Πολύ "μπερδεμένη" ιστορία...

 

Η απάντηση "βγαίνει", αν συνδυάσεις το "nick" με την υπογραφή...ακριβώς διότι το "nick" που ήθελα (και κατά βάση χρησιμοποιώ σε διάφορα Vortal), χρησιμοποιείται, εδώ, από άλλον.

 

Εν μεταξύ, μόλις διαπίστωσα ότι στο Vortal υπάρχει Μέλος, το "nick" του οποίου είναι σχεδόν ίδιο με το text της υπογραφής μου σε άλλο Vortal...

 

Σας μπέρδεψα...ε... :mrgreen:

Τρέλα... :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...