Προς το περιεχόμενο

Απο που βγηκε το nick σας .....


The_player

Προτεινόμενες αναρτήσεις

sotris είναι συντόμευση του σωτήρης μου το είχε βγάλει ένας φίλος μου στο γυμνάσιο επειδή μου άρεσε να παίζω μουσική... Το 99 το κότσαρα όταν το 1995 προσπαθούσα να κάνω λογαριασμό στο hotmail και το [email protected] είχε καταληφθεί... Το 99 ήταν ο πρώτος αριθμός που μου ήρθε διότι μένω στο 99 κάποιου δρόμου κάποιας περιοχής της αθήνας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 868
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

morgoth:o απόλυτος κακός,ενας απ τους θεούς(valar)στον κόσμο του tolkien...Ως φανατικός του έργου του Tolkien κράτησα αυτό το όνομα γιατί μου είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον με τις ικανότητές του.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mia fora kai ena kairo apofasisa na kanw tin mixani mou motard paraggila ta antistoixa zantolastixa kai epeidei mou loipan 75.000 akoma evala aggelia na poulisw tis rodes enduro kai tis poulisa. Ela omws pou ka8ysterisan na mou er8oun oi kainoyrgoi troxoi 25 meres me apotelesma to kahmeno mou mhxanaki eixe kantantisei ena K-awasaki W-ithout T-ires apo kei mou to kollhse enas filos kai emeine!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
morgoth:o απόλυτος κακός,ενας απ τους θεούς(valar)στον κόσμο του tolkien...Ως φανατικός του έργου του Tolkien κράτησα αυτό το όνομα γιατί μου είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον με τις ικανότητές του.....

 

oi valar den einai 8eoi :P ws fanatikos tou Tolkien eprepe na to 3ereis auto :P (oso gia tis ikanothtes to afhnw asxoliasto :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

SFINOULA

 

ΠΑΡΑΤΣΟΥΚΛΙ ΑΠΟ ΣΧΟΛΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΧΙΛΙΑΔΕΣ ΧΡΟΝΙΑ(ΧΙΧΙΧΙΧΙ)

ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ ΕΛΕΓΑ ΣΦΗΝΕΣ

(ΛΕΚΤΙΚΕΣ ΑΤΑΚΕΣ ΜΕ ΣΑΤΙΡΙΚΗ ΔΙΑ8ΕΣΗ)

 

ΜΕ ΛΕΝΕ ΕΤΣΙ ΔΕ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΠΕΙΡΑΧΤΗΡΙ & ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ ΣΦΗΝΑ ΣΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΠΧ ΣΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΒΛΕΠΕ ΙΝΣΟΜΝΙΑ ΧΙΧΙΙΧ

 

ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ

:D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

KeLeYTiS ειναι το κανονικο μου nick αλλα δεν ξερω τι με επιασε και εδω εβαλα KeLeMaN !

Τωρα το πως βγηκε ειναι μεγαληηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη ιστορια :P

 

YΓ) Αν μπαινεις συνεχεια με ασχετα ποστ τα διαφορα θεματα (οπως ειδα πριν λιγο ενα) προσεχε μην σου αλλαξει το nick και απο sfinoula γινει Bannoyla :D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

morgoth:o απόλυτος κακός' date='ενας απ τους θεούς(valar)στον κόσμο του tolkien...Ως φανατικός του έργου του Tolkien κράτησα αυτό το όνομα γιατί μου είχε προκαλέσει το ενδιαφέρον με τις ικανότητές του.....[/quote']

 

oi valar den einai 8eoi :P ws fanatikos tou Tolkien eprepe na to 3ereis auto :P (oso gia tis ikanothtes to afhnw asxoliasto :P )

 

 

Οι Valar ήταν απεσταλμένοι του Ενός,του Iluvatar,ο οποίος δεν επέμβαινε ποτέ στην μέση-γή και είχε αφήσει τους valar να την ''προσέχουν.Χώρια που στο Silmarillion τους περιγράφει ως θεούς... :wink: Και στην ουσία αυτοί δημιούργησαν τους ανθρώπους και τους νάνους!!Άρα είναι θεοί :D :D

Φιλικά πάντα και sorry για το άσχετο με το topic post :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

hehehe gia thn akriveia leei oti mono oi adaeis humans tous lene 8eous...ta elves oxi...so katalaves :) (kai Iluvatar eixe epemvei mia fora...sthn katastrofh tou Numenor :) ) Oi Valar DEN dhmiourghsan oute tous an8rwpous oute tous nanous oute ta elves...mono o Iluvatar mporei na dhmiourghsei zwh...akoma kai o Aule pou eftia3e ta dwarves den htan ikanos na tous dwsei zwh...kai se auto "voh8hse" pali o Iluvatar... :D

sorry gia to off topic :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το χωριο μου ,

Καθοτι η νοσταλγια μεγαλη και καθως ειναι ωραιο και γυναικειο το ονομα του ειπα να το υιοθετησω :)

Ειναι κοντα στα τρεισιμιση χρονια που το εχω υιοθετησει .

Να το χαιρομαι :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...