Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για να ξεκινήσουμε να μαζεύουμε πληροφορίες σχετικά με την επερχόμενη έκδοση του BF.

game20.gr/battlefield-6-128-players-maps-rumor/amp/

www.pocket-lint.com/games/news/ea/152863-battlefield-6-release-date-and-everything-you-need-to-know.amphtml

 

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

εγώ θα έλεγα η DICE ή αλλιώς ΕΑ να φτιάξει τα κακώς κείμενα της

και μετά να σχεδιάσει/αναπτύξει ένα νέο BATTLEFIELD για να μην το κάψει όπως το BATTLEFIELD 1 και BATTLEFIELD V (5)

καθώς όσοι είναι φανατικοί του είδους γνωρίζουν ότι το BATTLEFIELD BAD COMPANY και BATTLEFIELD 3 και 4 ήταν τα καλύτερα όλων...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να μην είναι πατάτα, τελείως απογοητευμένος από το 5.. Για μένα το τελευταίο σωστό ήταν το 4.. ίσως επειδή μου αρέσουν τα σύγχρονα και όχι τύπου WW games.. επίπεδο BC2, BF3, BF4 δεν νομίζω να ξαναδούμε πάντως.. προσεγμένοι τίτλοι! ακόμα γυρνάω σε bf4 που και που για ένα round σε locker! :) και το 128 players που λέει, ούτε να το φανταστώ δεν θέλω. Το 32x32 που έχουν ως standard μέχρι στιγμής είναι αρκετά ικανοποιητικό, φαντάζομαι ο μόνος λόγος που θα γίνει τέτοια αλλαγή, είναι για να έρθει στα σημερινά trends όπως τα 150 slots του Warzone ή το 100ρι του PUBG.. fingers crossed!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ikorolis είπε

εγώ θα έλεγα η DICE ή αλλιώς ΕΑ να φτιάξει τα κακώς κείμενα της

και μετά να σχεδιάσει/αναπτύξει ένα νέο BATTLEFIELD για να μην το κάψει όπως το BATTLEFIELD 1 και BATTLEFIELD V (5)

καθώς όσοι είναι φανατικοί του είδους γνωρίζουν ότι το BATTLEFIELD BAD COMPANY και BATTLEFIELD 3 και 4 ήταν τα καλύτερα όλων...

 

1 ώρα πριν, Extinction είπε

Ελπίζω να μην είναι πατάτα, τελείως απογοητευμένος από το 5.. Για μένα το τελευταίο σωστό ήταν το 4.. ίσως επειδή μου αρέσουν τα σύγχρονα και όχι τύπου WW games.. επίπεδο BC2, BF3, BF4 δεν νομίζω να ξαναδούμε πάντως.. προσεγμένοι τίτλοι! ακόμα γυρνάω σε bf4 που και που για ένα round σε locker! :) και το 128 players που λέει, ούτε να το φανταστώ δεν θέλω. Το 32x32 που έχουν ως standard μέχρι στιγμής είναι αρκετά ικανοποιητικό, φαντάζομαι ο μόνος λόγος που θα γίνει τέτοια αλλαγή, είναι για να έρθει στα σημερινά trends όπως τα 150 slots του Warzone ή το 100ρι του PUBG.. fingers crossed!

Προφανώς και πρέπει η Dice να το αναπτύξει εντελώς από την αρχή, και όχι μόνο αυτό αλλά να μην επαναλάβει τα λάθη του άμεσου και έμμεσου παρελθόντος.

Εγώ βέβαια σαν ποιο παλιός θα έβαζα στην κορυφή το θρυλικό bf2 (μιας και από εκεί ξεκίνησα την σειρά) και μετά τα υπόλοιπα.

  • Like 4
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, black66.gr είπε

Προφανώς και πρέπει η Dice να το αναπτύξει εντελώς από την αρχή, και όχι μόνο αυτό αλλά να μην επαναλάβει τα λάθη του άμεσου και έμμεσου παρελθόντος.

Εγώ βέβαια σαν ποιο παλιός θα έβαζα στην κορυφή το θρυλικό bf2 (μιας και από εκεί ξεκίνησα την σειρά) και μετά τα υπόλοιπα.

πολλά θα πρέπει να κάνει η DICE αλλά δεν το βλέπω έτσι θα πάει και αυτό...

πιο παλιός από μένα ... δεν νομίζω φίλε μου (48 χρονών)

όλα τα έχω στην κατοχή μου

όλα τα έχω παίξει

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, black66.gr είπε

Μη βάζεις και όρκο.......😊😊😊

ΟΚ ότι πεις

Επεξ/σία από ikorolis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, black66.gr είπε

Για να ξεκινήσουμε να μαζεύουμε πληροφορίες σχετικά με την επερχόμενη έκδοση του BF.

game20.gr/battlefield-6-128-players-maps-rumor/amp/

www.pocket-lint.com/games/news/ea/152863-battlefield-6-release-date-and-everything-you-need-to-know.amphtml

Μυαλό δεν βάζουμε...πάλι θα ελπίζουμε τα καλύτερα και θα μας πέσει άσχημα.

3 ώρες πριν, black66.gr είπε

Προφανώς και πρέπει η Dice να το αναπτύξει εντελώς από την αρχή, και όχι μόνο αυτό αλλά να μην επαναλάβει τα λάθη του άμεσου και έμμεσου παρελθόντος.

Εγώ βέβαια σαν ποιο παλιός θα έβαζα στην κορυφή το θρυλικό bf2 (μιας και από εκεί ξεκίνησα την σειρά) και μετά τα υπόλοιπα.

Σαφώς στην κορυφή και για εμένα, με το 3 να έχει την καλύτερη θέση από τα "καινούρια", επειδή ήταν το τελευταίο που κράτησε κάποια ισορροπία σε κάποια θέματα.

Από εκεί και πέρα, αναβίωση του Βιετναμ για εμένα θα ήταν απόλαυση πραγματικά.

Αν πάντως δεν αλλάξουν μυαλά στα πάντα για το στήσιμο του παιγνιδιού, ας αλλάξουν όνομα τουλάχιστον, να μην ευτελίζουν την ιστορία τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 ώρες πριν, Extinction είπε

Ελπίζω να μην είναι πατάτα, τελείως απογοητευμένος από το 5.. Για μένα το τελευταίο σωστό ήταν το 4.. ίσως επειδή μου αρέσουν τα σύγχρονα και όχι τύπου WW games.. επίπεδο BC2, BF3, BF4 δεν νομίζω να ξαναδούμε πάντως.. προσεγμένοι τίτλοι! ακόμα γυρνάω σε bf4 που και που για ένα round σε locker! :) και το 128 players που λέει, ούτε να το φανταστώ δεν θέλω. Το 32x32 που έχουν ως standard μέχρι στιγμής είναι αρκετά ικανοποιητικό, φαντάζομαι ο μόνος λόγος που θα γίνει τέτοια αλλαγή, είναι για να έρθει στα σημερινά trends όπως τα 150 slots του Warzone ή το 100ρι του PUBG.. fingers crossed!

εγώ πάντως ακόμα παίζω στην κονσόλα μου το BATTLEFIELD 4 (Operation Locker)

στον υπολογιστή έχω πάρα πολύ καιρό να ανοίξω το BF 1 ή το BF V (5) έχω σιχαθεί τους Cheaters...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ikorolis είπε

εγώ πάντως ακόμα παίζω στην κονσόλα μου το BATTLEFIELD 4 (Operation Locker)

στον υπολογιστή έχω πάρα πολύ καιρό να ανοίξω το BF 1 ή το BF V (5) έχω σιχαθεί τους Cheaters...

Όντως δυστυχώς όπως τα λες είναι. Έχει ξεφύγει πολύ η κατάσταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

they are alive! χμμ, διαβάστε τι λένε για το 3 και πόσο καραγουσταρουν μια επιστροφή σε κάτι παρόμοιο οι παίκτες - βέβαια οι περισσότεροι κρατούν μικρό καλάθι , ανάμεσα τους και γω ( κ έτσι πρέπει ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

they are alive! χμμ, διαβάστε τι λένε για το 3 και πόσο καραγουσταρουν μια επιστροφή σε κάτι παρόμοιο οι παίκτες - βέβαια οι περισσότεροι κρατούν μικρό καλάθι , ανάμεσα τους και γω ( κ έτσι πρέπει ) 

 

Και εγώ το ίδιο. Το 3 μου άρεσε πολύ. Μακάρι να κάνουν κάτι παρόμοιο και κυρίως να βελτιώσουν το σύστημα Anti Cheat γιατί δεν παλεύεται πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...