Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οσον αφορα το optimization, σημερα μπηκα και επαιξα και ειχα ξεχασει να αλλαξω το προφιλ στο Msi ab (απο mining σε gaming). Αποτελεσμα? Να παιζω με 54% power limit, με 100 fps και 99% gpu usage, σε αντιθεση με τα 112% power limit, 100 fps και 70% gpu usage και stutters.

Ας δοκιμασει και αλλος να παιξει με μικροτερο power limit, αν δεν πιανει 99 usage η καρτα του

Edit: Ειπα να δοκιμασω καποια πραγματακια. Ακομα και με φουλ στοκ, βλεπω χαμηλο usage/watt (70/160-180). Απογοητευση

fh5 99%, warzone 95+

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Να δω τι θα δώσουν, αν δώσουν, σε όσους πλήρωσαν το παιχνίδι αν γίνει f2p.

Δαγκώνομαι, να ξέρεις.

Αλλά θα πρέπει να φωνάζουν κι όσοι το προπαρήγγειλαν και μετά έπεσε γρήγορα η τιμή του κλπ.

Αν φτάσει να γίνει f2p, η αντίδραση όσων το πλήρωσαν θα είναι το μικρότερο από τα προβλήματά τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου έλεγα τι θα δώσουν, ειδικά σε αυτούς που το αγόρασαν από κλειδάδικα έστω και επίσημα...😁

Το παιχνίδι είναι "νεκρό" και δεν νομίζω ότι μπορεί να επανέλθει. Πάμε για άλλα δυστυχώς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Zampella δεν ξέρω αν μπορεί να δώσει ''βάρος'' στο gameplay του BF. Είναι μαθημένος από τα παλιά CoD γιατί και στα TitanFall τέτοιο στυλ έδωσε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Ο Zampella δεν ξέρω αν μπορεί να δώσει ''βάρος'' στο gameplay του BF. Είναι μαθημένος από τα παλιά CoD γιατί και στα TitanFall τέτοιο στυλ έδωσε.

Έχει τρομερές ιδέες όμως για αυτό και ότι έχει κάνει έχει σαρώσει …έτσι και αλλιώς το BF θέλει να κάνει ότι έκανε και το cod .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...