Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

3 λεπτά πριν, Πέτρος είπε

Κάτι ακόμα σε σχέση με τα επερχόμενα patch...θα τη βγάλουν ποτέ την ελεεινή μπουρδολογία στο ξεκίνημα κάθε γύρου?

μα αυτό είναι που κρατάει το παιχνίδι στις top προτιμήσεις των απανταχού gamers :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 1/6/2023 στις 6:41 ΜΜ, vassilis018 είπε

 

Ρεαλιστικό gameplay μόνο σε bf3/bf4 & Hardline μπορείς να δεις από τον τύπο. Ιδιαίτερα στο 2042 μοιάζει σαν να παίζει με υπνωτισμενους , bots ή ότι οι υπόλοιποι έχουν 500ms ping και αυτός 1ms ping συνδεδεμένος με ethernet καλώδιο κατευθείαν στον σέρβερ.

Επεξ/σία από panoskatos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Ρεαλιστικό gameplay μόνο σε bf3/bf4 & Hardline μπορείς να δεις από τον τύπο. Ιδιαίτερα στο 2042 μοιάζει σαν να παίζει με υπνωτισμενους , bots ή ότι οι υπόλοιποι έχουν 500ms ping και αυτός 1ms ping συνδεδεμένος με ethernet καλώδιο κατευθείαν στον σέρβερ.

Μα παίζει εναντίον ΑΙ παίχτες πρόμο του χάρτη είναι, δεν ξέρω με τι πινγκ παίζει. Εγώ με 32 πινγκ που έχω είμαι ευχαριστημένος πάντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

Μα παίζει εναντίον ΑΙ παίχτες πρόμο του χάρτη είναι, δεν ξέρω με τι πινγκ παίζει. Εγώ με 32 πινγκ που έχω είμαι ευχαριστημένος πάντως

Γενικά το λέω για το gameplay του Jack στο 2042.

Εγώ παίζω με 50ms ping και είμαι επίσης μια χαρά. Εσύ σε τι δίκτυο είσαι κ έχεις τόσο χαμηλό ping ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Γενικά το λέω για το gameplay του Jack στο 2042.

Εγώ παίζω με 50ms ping και είμαι επίσης μια χαρά. Εσύ σε τι δίκτυο είσαι κ έχεις τόσο χαμηλό ping ;

HCN FTTH. Γενικά σε όλα τα BF έχω χαμηλό πίνγκ. Στο BFV έπαιζα μεταξύ 27-30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, vassilis018 είπε

HCN FTTH. Γενικά σε όλα τα BF έχω χαμηλό πίνγκ. Στο BFV έπαιζα μεταξύ 27-30

Τουμπανο είσαι , εγω σε Γερμανικό σερβερ το καλύτερο που πιάνω είναι 42ms και είμαι και fast path φαντάσου . Δυστυχώς HCN δεν έχουμε Αθήνα απ όσο ξέρω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Τουμπανο είσαι , εγω σε Γερμανικό σερβερ το καλύτερο που πιάνω είναι 42ms και είμαι και fast path φαντάσου . Δυστυχώς HCN δεν έχουμε Αθήνα απ όσο ξέρω. 

δεν έχω παράπονο. Νομίζω Αθήνα είναι η Inalan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/6/2023 στις 1:14 ΜΜ, Πέτρος είπε

Κάτι ακόμα σε σχέση με τα επερχόμενα patch...θα τη βγάλουν ποτέ την ελεεινή μπουρδολογία στο ξεκίνημα κάθε γύρου?

Όχι μόνο δεν τα έβγαλαν, τώρα έβαλαν και quotes της πλάκας στο φόρτωμα.

Εξαίσια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, RPDrummer είπε

Συνδέεται κανείς; Από τις 00:30 μέχρι τώρα δε βρίσκει κανένα ματς και έχω και το crossplay στο ΟΝ

κανονικά παίζω, δεν έχω κάποιο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ειμαι φανατικός παίχτης της σειράς απο εποχές 1942  bits and bytes υπόγα κάτω ακαδημίας..

Επειδή μετά το beta δεν αγόρασα το game, το επαιξα αργοτερα ενα σκ που το ειχανε free και τώρα μου δάνεισε ενας φίλος το ea account, να δω τι σκ@τ@ έχουν φτιάξει.

Μπαίνω portal 2-3 ατομα...Βάζω το reclaimed map είτε σε  rush-breakthrough-cocguest, αργει να φορτωσει και οταν φορτωσει εχω μαυρη οθονη...Βαζω 128 conquest τιποτα φορτωνει δεν βρίσκει κόσμο..

Eπαιξα valparaiso(απο τα αγαπημενα μου map) με εναν παιχτη ακομα....

Τωρα μολις το ανοιξα να δω αν ειναι το crossplay on και δεν ανοιγει...Εκανα ενα repair ανοιξα crossplay  και εχει περισσοτερο κόσμο..για να δούμε...

Επαιξα λίγο φάγαμε και το πρώτο μας disconnect...Τι καταντια ειναι αυτη ρε..Κλειστο το ρδελο.
..Καταντια που λεει και η Φίλη μας η Ράνια.

Επεξ/σία από fabiawrc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...