Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Free-to-Play Battle Royale 

Ohh, SHIT! ΝΟ!

Αν είναι να πάρει τη κάτω βόλτα σαν το προηγούμενο ας το αφήσουν καλύτερα. Δεν είναι η DICE για πολλά πολλά. Ας αποδείξουν πρωτίστως ότι μπορούν να ξαναδημιουργήσουν ένα καλό Battlefield αντάξιο αυτού που έκτισε ξανά το όνομα και το έμαθαν και οι περισσότεροι, το 3. Απλά με νέα γραφικά, λίγο περισσότερο destruction και νέα animations. Δεν χρειαζόμαστε τίποτε άλλο. 

Ιδανικά να "αντιγράψουν" το σύστημα Gunsmith του Modern Warfare 2019 με τα attachments θα θελα.

Γιατί πρέπει σώνει και καλά να χωσουν BR? Αφού δεν τους βγαίνει δε το καταλαβαίνουν; Η ΕΑ έχει λυσσαξει. Ας κρατήσουν το APEX. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Όλο ακούω για levolution on steroids και τέτοια και θυμάμαι:

Battlefield 2142 - Do not move the Titan! The server will desync!
Battlefield 4 - Do not destroy the Shanghai Tower! The server will lag!

Αλλά οκ, πάμε να δούμε αυτή τη φορά. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το συναίσθημα που μου έβγαζε το bf3 όταν έμπαινα και έπαιζα με full squad δεν πιστεύω ότι θα μπορέσει να ξανα βγει bf να μου το δώσει ξανα . Θυμάμαι ενα map που πέφταμε ολοι μαζί κάτω με αλεξίπτωτα 20 άτομαμα και γινόταν πραγματικά χαμος.

Εχει χαθεί παντελώς η εμπιστοσύνη στην dice.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/2/2021 στις 7:19 ΜΜ, Virus200 είπε

το συναίσθημα που μου έβγαζε το bf3 όταν έμπαινα και έπαιζα με full squad δεν πιστεύω ότι θα μπορέσει να ξανα βγει bf να μου το δώσει ξανα . Θυμάμαι ενα map που πέφταμε ολοι μαζί κάτω με αλεξίπτωτα 20 άτομαμα και γινόταν πραγματικά χαμος.

Εχει χαθεί παντελώς η εμπιστοσύνη στην dice.

Θα συμφωνήσω σε όλα αλλά θέλω να προσθέσω οτι για τα πολλά άσχημα που βλέπουμε στα online παιχνίδια ευθύνονται και οι νεοι παίχτες που κουβαλάνε κουράδες στο κεφάλι τους .

Ναι στα battlefield δεν υπαρχει σοβαρό anti-cheat αυτο ομως δεν σημαίνει οτι το κάθε βλαμμένο θα πρεπει να χρησιμοποιεί cheat .

Σταμάτησα για λίγο τον πόλεμο με battlefield κτλ και το εχω ρίξει λίγο στο racing , εκει πέρα βλέπεις την άλλη μαλακία που τους δέρνει , αντι να προσπαθήσουν να οδηγήσουν ή να απολάυσουν τέλος πάντων τον αγώνα κοιτάνε να σε σπρώξουν εκτός πίστας και ας βγουνε και αυτοι .

Σε οτί ειδος παιχνιδιου λοιπών υπάρχει και ειναι ανταγωνιστικό εχει χαθεί το fairplay . Δεν ξέρω τι φταει γι αυτη την κατάντια !

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
22 λεπτά πριν, black66.gr είπε
Αναφορά σε κείμενο

DICE LA has a long history in supporting the series, contributing to Battlefields 1, 5, and Hardline as an expansion of DICE's Swedish office.

Σε όλα τα καλά δηλαδή. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πιστεύω ότι αν το Hardline δεν ήταν Battlefield να πήγαινε καλύτερα γενικά. Ισχύει ότι δεν έχουμε πολλά παιχνίδια που παίζουμε τους αστυνομικούς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...