Προς το περιεχόμενο

Battlefield 2042


black66.gr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμένα όλα τα battlefield μου αρέσουν. Το 5 είναι αυτό που έχω κράξει πιο πολύ απ όλα γιατί έχει πολλά σχεδιαστικά φάουλ που θα μπορούσαν να μην υπάρχουν,  ακόμα και η τεράστια λεζάντα με την τεράστια γραμματοσειρά στο κέντρο της οθόνης είναι τραγική. Όμως ακόμα και το 5 έχει τον χαρακτήρα του. 

Σίγουρα για το 6 δεν θα ήθελα 128 παίχτες που ακούγεται ότι θα έχει. 32x32 είναι μια χαρά , δεν μπορώ να φανταστώ καμιά 40αρια καμπεραδες και 20 ταλαιπωρους να τρέχουν να πάρουν σημαία!

Πάντως είναι η πρώτη φορά που σκέφτομαι σοβαρά να μην αγοράσω νέο battlefield,  με κάποιον τρόπο να τους τιμωρήσω που δεν κάνουν τίποτα για τους cheaters , ιδιαίτερα στο 5 γίνεται χαμός. 

Cheaterfield 6 δεν ξέρω αν θα αγοράσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ποιοι fans όμως;

Οι fans του Battlefield 2; (υπάρχουν ακόμα)
Οι fans του BF3 ή/και του 4;
Οι fans του Bad Company 2;
Οι ΕΑ Gamechangers που σιγά μην πει κανείς τους κακό λόγο γιατί θα βγουν από το πρόγραμμα;

Δεν πιστεύω τίποτα πριν παίξω. Που και πάλι, περιμένω αεροπορία να είναι ΟΡ και μετά να τρώει nerf και να δίνουν ΑΑ μέχρι και στις πέτρες. :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

BC2-BF3-BF1 κατά σειρά.... βέβαια την εμπειρία στο BF1 την χαλάει το γεγονός ότι είναι full στους hackers κ ίσως σαν παιχνίδι να είναι ποιοτικότερο όλων των BF κατά την γνώμη μου.Οτι κ να βγάλουν λοιπόν εάν δεν κάνουν κάτι για τους hackers θα πάει απατο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, CarlitoGR είπε

BC2-BF3-BF1 κατά σειρά.... βέβαια την εμπειρία στο BF1 την χαλάει το γεγονός ότι είναι full στους hackers κ ίσως σαν παιχνίδι να είναι ποιοτικότερο όλων των BF κατά την γνώμη μου.Οτι κ να βγάλουν λοιπόν εάν δεν κάνουν κάτι για τους hackers θα πάει απατο.

Είπα να ξαναπαίξω το BF1 και πραγματικά τυχαίνει μέρες που γίνεται χαμός απο hackers......και δεν μιλάω για απλά hacks μιλάω για κάτι 110-3 τα οποία χαλάνε όλη την ροή των παιχνιδιών.Συγκεκριμένα πέτυχα έαν προχθές για τον οποίο γίνεται ντόρος χρόνια τελικά από οτι είδα στο youtube και δεν έχει φάει ban ακόμα......Και γνωστός μου έχει φάει ban διότι είχε καλο KD ratio χωρίς να χακάρει......

Αυτόν εδώ λέω...

 

  • Like 1
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

https://www.reddit.com/r/Battlefield6/comments/kbjqx8/battlefield_2021/

ΝΑΤΟ vs RUSSIA. Θα χορτάσουμε сука блять (suka blyat) πάλι 🤣🤣🤣.

Επεξ/σία από black66.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα. Χρόνια πολλά, καλή χρονιά σε όλους, και πάνω απ' όλα με υγεία.

Για ότι νέο υπάρχει για το επερχόμενο BF εδώ.

https://comicbook.com/category/battlefield-gaming/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Moderators

Cross-gen στις παλιές κονσόλες, το βλέπω να είναι πετσοκομμένο όπως το Battlefield 4 για X360/PS3. Επίσης εδώ είμαστε για το PC, οπότε...ας το κάνουν όπως θέλουν εκεί. Εμάς να μην ρίξουν. :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...