Προς το περιεχόμενο

Στις 15 Σεπτεμβρίου η παρουσίαση της σειράς iPhone 12


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 minutes ago, paris_chav said:

Το μικρό λογικά είναι το 5.4; Γιατί και το 6.1 εγώ μικρό το θεωρώ 😝

Χάριν λόγου το λέω "μικρό". Κανονικά είναι μεγάλο (για μένα που είμαι με SE) 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Snoob διάβασα τις οδηγίες , φαίνεται ότι δεν θυμώμουν καλά , οι οδηγίες λένε για να έχουν την ίδια θύρα φόρτισης και πρόκειται για περιβαντολογικό θέμα.

Δεν θέλω να κάτσω να ψάξω , το ίντερνετ είναι αχανές , θυμάμαι όμως άρθρο που λέει ότι οι παλιοί φορτιστές καταλήγουν στα σκουπίδια και ότι στο μέλλον οι εταιρίες θα βγάζουν τα κινητά χωρίς φορτιστές για την ελλάτωση των σκουπιδιών, είναι θέμα δηλαδή περιβαντολλογικό , κάτι που το είπα και στο πρώτο ποστ. Στα μέλη που θέλουν να απαντήσουν , μπορούσαν να πουν όπως τα είπε ο Snoob , ή ακόμα καλύτερα να πουν , όντως νόμιζες , αλλά στο πνεύμα το οικολογικό , ναι συμφωνώ να μην έχει φορτιστή , ή όχι δεν συμφωνώ γιατί ο φορτιστής που έχω τώρα τον θεωρώ για πέταμα και θέλω τον σουπερντουπερπερ φορτιστή των 70w μαζί με το κινητό , ο καθένας όπως βλέπει τις ανάγκες του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Χάριν λόγου το λέω "μικρό". Κανονικά είναι μεγάλο (για μένα που είμαι με SE) 😄

Εγω απ την αλλη εχοντας κινητο ακριβως στις 6.1 ιντσες (s10), βλεπω το συγκεκριμενο μεγεθος ως ιδανικο. Μεγαλυτερο δεν θελω και σε μικροτερο δυσκολα θα παω. Οποτε αφου ολοι θα πεσετε στο μοντελο των 5.4 ιντσων, ας παω εγω στο 6.1 😊

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ολοι γράφουν ότι πάει για Οκτωβριο το Iphone 12, μήπως να διορθώσετε την είδηση ή να μας διευκρινήσετε τι ισχύει?

Επεξ/σία από lomvardo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
2 minutes ago, lomvardo said:

Ολοι γράφουν ότι πάει για Οκτωβριο το Iphone 12, μήπως να διορθώσετε την είδηση ή να μας διευκρινήσετε τι ισχύει?

Από τη στιγμή που και η ίδια η Apple δεν δίνει πληροφορίες για το περιεχόμενο της παρουσίασης, όλα είναι εκτιμήσεις μέχρι να έρθει η ώρα του Live... :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, billdanos είπε

Από τη στιγμή που και η ίδια η Apple δεν δίνει πληροφορίες για το περιεχόμενο της παρουσίασης, όλα είναι εκτιμήσεις μέχρι να έρθει η ώρα του Live... :) 

 

Ναι αλλά η πρώτη κιόλας σειρά του άρθρου, γράφει "Η Apple ανακοίνωσε ότι θα παρουσιάσει τη νέα σειρά iPhone 12 στις 15 Σεπτεμβρίου".

Δεν ακούγεται για εκτίμηση.

  • Like 3
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, System of a Pawn είπε

Ναι αλλά η πρώτη κιόλας σειρά του άρθρου, γράφει "Η Apple ανακοίνωσε ότι θα παρουσιάσει τη νέα σειρά iPhone 12 στις 15 Σεπτεμβρίου".

Δεν ακούγεται για εκτίμηση.

Clickbite 🤣🤣🤣

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στη σελίδα της ESR υπάρχουν ήδη διαθέσιμες αγορά θήκες για το iPhone 12, για iPad Air 2020 και iPad 2020 (8th gen). Θεωρώ ότι αν απέχουμε τόσο πολύ από την ανακοίνωση των νέων iPhones δε θα ξεκινούσαν την πώληση των θηκών τόσο νωρίς. 
Επίσης αν κοιτάξει κανείς προσεκτικά τις φωτογραφίες θα δει ότι το iPhone 12 έχει θύρα usb-c.

https://www.esrgear.com

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...