Προς το περιεχόμενο

Η διάθεση του Android 11 ξεκινά από σήμερα με αρκετά νέα χαρακτηριστικά


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 66
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

7 λεπτά πριν, Snolly είπε

Αν κάποιος έχει Android One συσκευη θα το παρει σήμερα; ή είναι άλλο πράγμα τελείως το Android One;

Η εταιρεία που έχει το κινητό που φοράει Android One αποφασίζει πότε θα βγει η νέα έκδοση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Looter είπε

Πιστή στο χρονοδιάγραμμά της η Google παρόλο που αρκετά sites έγραφαν για καθυστρήσεις..

Βέβαια τι να το κάνεις όταν συσκευές των 1.400 ευρώ (ονόματα δε λέμε) θα το πάρουν μετά από 6-8 μήνες , δηλαδή λίγο πριν ξεκινήσει η beta για την ΕΠΟΜΕΝΗ έκδοση...

Και μη μου πείτε για μικροαλλαγές και για υπερβολές διότι όταν ζητάνε κοντά 1.500 χιλιάρικο τα ΘΕΛΩ ΟΛΑ from day one..

Αλλιώς υπάρχουν και αλλού... μηλιές... 😂🤣

Ενημερωτικά πέρυσι το s10+ πήρε την 10αρα Νοέμβριο. 

Just saying

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, jack124 said:

Η εταιρεία που έχει το κινητό που φοράει Android One αποφασίζει πότε θα βγει η νέα έκδοση.

γιατιιιιιιι; πηγανε να το κανουνε σωστα και παλι τα σκατωσανε. θα επρεπε με το που λεει η google ειναι διαθεσιμο να πατας ενα κουμπι και να το βαζεις. ή εχω καλομαθει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, JcD είπε

Είμαι ο μόνος που προτιμάει να μην του έρχονται ποτέ updates?, γιατί ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε😂

Κοίτα δεν είσαι ο μόνος... απλά είναι τελείως διαφορετικό το επίπεδο ανησυχίας αν το update το πάρεις πχ από την Google ή από την Xiaomi... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Snolly είπε

γιατιιιιιιι; πηγανε να το κανουνε σωστα και παλι τα σκατωσανε. θα επρεπε με το που λεει η google ειναι διαθεσιμο να πατας ενα κουμπι και να το βαζεις. ή εχω καλομαθει;


Δεν έχεις καλομάθει, έχεις μπερδευτεί. Αν είχες Pixel θα γινόταν, τώρα πρέπει να περιμένεις
αν και όποτε αποφασίσει να το σπρώξει ο κατασκευαστής.

Το Android One έχει ψοφίσει καιρό τώρα και γενικότερα δεν δούλεψε ποτέ όπως το διαφήμιζε
η Google.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, AtiX είπε

Κοίτα δεν είσαι ο μόνος... απλά είναι τελείως διαφορετικό το επίπεδο ανησυχίας αν το update το πάρεις πχ από την Google ή από την Xiaomi... 

Στο λόγο σου τώρα? Υπάρχει κόσμος που ανησυχεί για τα update? 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, JcD είπε

Είμαι ο μόνος που προτιμάει να μην του έρχονται ποτέ updates?, γιατί ότι δουλεύει δεν το πειράζουμε😂

Και τα Windows xp δούλευαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
50 λεπτά πριν, Snolly είπε

γιατιιιιιιι; πηγανε να το κανουνε σωστα και παλι τα σκατωσανε. θα επρεπε με το που λεει η google ειναι διαθεσιμο να πατας ενα κουμπι και να το βαζεις. ή εχω καλομαθει;

Κάποιο άλλο λειτουργικό μου θυμίζει αυτό (γκουχ ios γκουχ), αλλά τέλος πάντων...

Επεξ/σία από koutsis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, chios είπε

Άντε με το καλό να έρθει και στο  android one.

 Οι τυχεροί πιχελακιδες πως την βλέπετε την 11;

Τρέχει το ίδιο καλά με την 10; 

Μέχρι στιγμής από εχθές που την δουλεύω, κανένα πρόβλημα. Και δεν έκανα καθαρή εγκατάσταση.

 

Screenshot_20200909-154103.png

Screenshot_20200909-155540.png

Επεξ/σία από Vaiosss
  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...