Προς το περιεχόμενο

Στις 10 Νοεμβρίου η κυκλοφορία του Xbox Series X με τιμή €499 και με έναρξη προπαραγγελιών στις 22/9


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Exodia The Forbidden One είπε

Τώρα που ανακοινώθηκε και επίσημα ότι το ea play θα είναι σε xbox game pass ultimate νομίζω είναι must buy αν όχι για βασική κονσόλα για δεύτερη κονσόλα σε φάση να έχεις PlayStation 5 και xbox one series S

Ps5 για τα exclusives και xbox για το game pass.

Το xbox ειναι φοβερα ελκυστικο για τους pc gamers, που εχουν βαρεθει /δεν εχουν χρονο για pc building.

 

Επεξ/σία από savakis
  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω οτι η τιμή είναι πολύ καλή για το hardware που προσφέρει. Πιστεύω πως και η Sony θα κινηθεί στο ίδιο εύρος τιμής. Ο ανταγωνισμός θα είναι σκληρός!

Υ.Γ. Αφήνω ασχολίαστα τα περί RTX γιατί είναι παντελώς άσχετα με το θέμα του thread.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, chek2fire είπε

ναι το cloud πάντα είναι ένα plus για όσους έχουν καλές γραμμές. Προσωπικά πιστεύω ότι το cloud gaming είναι το μέλλον στο χώρο αλλά ο περισσότερος κόσμος δεν έχει φτάσει σε τέτοιες ταχύτητες στο internet 

Στην Ελλάδα ναι, είστε ακόμα χαμηλά εκεί. Σε σοβαρές χώρες δουλεύει μια χαρά με ταχύτητες της προκοπής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 minutes ago, jimarass26 said:

Και όλοι πια έχουν 55+ οθόνη στο σαλόνι. Εκεί δεν μπαίνει το PC. 

Μια χαρα μπαινει και ταιριαζει αρκει να θες και να ασχοληθεις λιγο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν είχε κ δεν θα έχει καμία επιτυχια  , χωρίς καλά games αλλη μια φορα θα ειναι στην μετριοτητα , τωρα για το φτηνω μοντελο ισως παει καλυτερα , νομιζω εχει πολλα χρονια να πιασει τον ιαπωνα που τον γλενταει , τι game pass τις πλακασ τωρα , τι να λεμε 

 

  • Confused 8
  • Sad 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, VaJohn είπε

Μια χαρα μπαινει και ταιριαζει αρκει να θες και να ασχοληθεις λιγο.

 

Η κονσολα ειναι φτιαγμενη για το σαλονι, στο ,pc θα θες τραπεζι, ποντικια πληκτρολογια χειριστηρια ολα μαζι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 η κορυφαία παιχνιδοκονσόλα της Microsoft θα διατεθεί και μέσω του συνδρομητικού προγράμματος Xbox All Access όπου με μηνιαίο κόστος $35 και με συμβόλαιο 2 ετών, ο καταναλωτής θα μπορεί να προμηθευτεί το Xbox Series X μαζί με συνδρομή Xbox Game Pass Ultimate αλλά και το EA Access.

 

Εμείς που ήδη έχουμε στοκάρει 2 χρόνια Ultimate, μπορούμε να πάρουμε την κονσόλα δωρεάν????😆

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, The__Blade είπε

 

Η κονσολα ειναι φτιαγμενη για το σαλονι, στο ,pc θα θες τραπεζι, ποντικια πληκτρολογια χειριστηρια ολα μαζι.

Λαθος . Δε χρειαζεσαι τιποτα απο αυτα . Ενα απλο controler χρειαζεσαι .

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, selin323 είπε

δεν είχε κ δεν θα έχει καμία επιτυχια  , χωρίς καλά games αλλη μια φορα θα ειναι στην μετριοτητα , τωρα για το φτηνω μοντελο ισως παει καλυτερα , νομιζω εχει πολλα χρονια να πιασει τον ιαπωνα που τον γλενταει , τι game pass τις πλακασ τωρα , τι να λεμε 

 

Καλα αν εχει μεγαλη διαφορα στα multiplatform τα exclusive θα πανε περιπατο αν παρεις πλαιοτερα στοιχεια πωλησεων θα δεις οτι οτι τα exclusives δεν πουλανε οσο φανταζεστε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, tolstoy είπε

Τώρα σοβαρά μιλάς ή πλάκα κάνεις; 

Δεν ξέρεις ούτε ένα αποκλειστικό; 

Σοβαρά; Τίποτα; 

Ούτε ένα; 

Όντως; 

Εγώ γι' αυτό πήρα Ps4. Για τα αποκλειστικά της. Και το Xbox κάθεται στο ράφι. 

Εχουν ανακοινωθεί τα παιχνίδια και έχω χάσει κάτι ; Ή μιλάς και συ υποθετικά αφού είχε το ps4 το Χ game είναι στάνταρ οτι θα βγάλει στο ps5 αντίστοιχο ; 
Όπως είπα είχα κάθα κονσόλα της Sony προφανώς τα περισσότερα exclusives τα έχω παίξει.Δεν ξέρω το μέλλον όμως(αν και στο ps4 δεν εντυπωσιάστηκα) οπότε φέτος θα παίξω τα ζάρια μου στην MS 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...