Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

9 ώρες πριν, Fulgore είπε

Άρα πολλοί θα πάρουν στα τυφλά, λολ. Δεν θυμάμαι να έχει ξανασυμβεί σε gpu αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 9/11/2020 στις 7:35 ΠΜ, PsaxeAllou είπε

Επειδή ζούμε στο Ελλαδιστάν κάθε αφορμή είναι και κατάλληλη για αισχροκέρδεια, ας ρίξουμε μερικές καταγγελίες στο 1110 να δείτε πως θα στρώσει και η τιμή και η διαθεσιμότητα.....

To ξανα quotaro εγώ. Όποιος κατάλαβε κατάλαβε. Όποιος δεν κατάλαβε σε pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, BabisTs είπε

Αναμενόμενο.......προπαραγγελια χωρίς review..... ειδάλλως στο περίμενε μετά.......

Ευτυχώς βρήκα μία 3070 και τώρα ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΩ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
51 minutes ago, yiannis1991 said:

Άρα πολλοί θα πάρουν στα τυφλά, λολ. Δεν θυμάμαι να έχει ξανασυμβεί σε gpu αυτό..

Τους αναγκάζει κανείς να την πάρουν πριν τα reviews?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Η ιδια τακτική με τα cpu

Ε στα cpu όμως είναι κάπως πιο ελεγχόμενη η κατάσταση. Στις gpu έχεις διάφορες υλοποιήσεις με άλλα boost, temps, θόρυβο η κάθε μία. Σε άλλα παιχνίδια μπορεί να είναι πιο μπροστά η AMD ενώ σε άλλα η NVIDIA. Αυτά πρέπει να τα γνωρίζει κάποιος πριν αγοράσει. Δεν καταλαβαίνω γιατί δεν αφήνουν τα reviews μία μέρα νωρίτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

2 λεπτά πριν, PsaxeAllou είπε

Ευτυχώς βρήκα μία 3070 και τώρα ΚΑΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΥΛΑΩ !!!

Προφανώς μιλουσα για τις 6800/6800XΤ εγώ.....μετά κυάλια και αυτές οι gpus μέχρι να στρώσει η παραγωγή και να εξομαλυνθεί η ζήτηση...

Επεξ/σία από BabisTs
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Thresh είπε

Τους αναγκάζει κανείς να την πάρουν πριν τα reviews?

E το λέω γιατί πολλοί θα τρέξουν με το που ανοίξουν οι παραγγελίες γιατί αν περιμένουν έστω και λίγες ώρες παίζει να μην έχει stock ούτε για δείγμα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
7 minutes ago, Herald said:

H διαθεσιμότητα :P 

 

6 minutes ago, yiannis1991 said:

E το λέω γιατί πολλοί θα τρέξουν με το που ανοίξουν οι παραγγελίες γιατί αν περιμένουν έστω και λίγες ώρες παίζει να μην έχει stock ούτε για δείγμα..

Κι είναι σίγουρο ότι θα την δούμε διαθέσιμη στα καταστήματα πριν τα reviews? Στην χειρότερη αν συμβεί αυτό, ακυρώστε την παραγγελία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Thresh είπε

Κι είναι σίγουρο ότι θα την δούμε διαθέσιμη στα καταστήματα πριν τα reviews? Στην χειρότερη αν συμβεί αυτό, ακυρώστε την παραγγελία.

Αυτό να μου πεις. Απλά λέω ότι θα ήταν πιο λογικό να υπήρχαν πληροφορίες από ανεξάρτητες πηγές λίγο πριν το release. Όπως έγινε και με τις NVIDIA..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, BabisTs είπε

Προφανώς μιλουσα για τις 6800/6800XΤ εγώ.....μετά κυάλια και αυτές οι gpus μέχρι να στρώσει η παραγωγή και να εξομαλυνθεί η ζήτηση...

Μη μου λές τέτοια και θα χρειαστώ 2 τουλάχιστον για ΙΕΡΟ σκοπό όχι για παιχνιδάκια ./

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, yiannis1991 είπε

E το λέω γιατί πολλοί θα τρέξουν με το που ανοίξουν οι παραγγελίες γιατί αν περιμένουν έστω και λίγες ώρες παίζει να μην έχει stock ούτε για δείγμα..

Αυτοί που θα τρέξουν δεν τους νοιάζει τι θα δουν στα reviews θα την πάρουν γτ την θέλουν για τους λόγους τους. Άλλωστε οι custom θα έρθουν αργότερα μέχρι τότε όλο και κάποια θα εχουν βγει από custom

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Είδα ότι η Asrock θα λανσάρει μία 6800XT στα 650$, αν το κάνουμε σε ευρώ 650 + το φπα το δικό μας πάει στα 806, αν τις δούμε αυτές κοντά στα 1000 ευρώ, πιστεύω καλά θα είναι. Έτσι και αλλιώς στην Ελλάδα όλα ανεβαίνουν.

Επεξ/σία από X4Tz1S
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...