Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι reviewers έχουν 3 περίπου μέρες από χθες για να ετοιμάσουν τα reviews ή έχουν λάβει άλλες κάρτες από αυτές που "unboxαραν"; Αν όχι, λίγος χρόνος δεν είναι για να τεσταρεις 2 κάρτες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, 7nisiotis είπε

Οι reviewers έχουν 3 περίπου μέρες από χθες για να ετοιμάσουν τα reviews ή έχουν λάβει άλλες κάρτες από αυτές που "unboxαραν"; Αν όχι, λίγος χρόνος δεν είναι για να τεσταρεις 2 κάρτες;

Οτι έδειξαν τα video των unboxing χθες δε σημαίνει ότι χθες παρελαβαν . 

 

Φαντάζομαι τις είχαν νωρίτερα απλά χθες δημοσίευσαν τα video. Λέω εγώ τώρα / φαντάζομαι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Πάντως δεν έχει διαρρεύσει τίποτα για αυτό το λέω μήπως έστειλε επίτηδες τελευταία στιγμή τις κάρτες & drivers η AMD

Ακόμη και έτσι να είναι και να τις πήραν τελευταία στιγμή δεν είναι ανάγκη να κάνουν τεστ 150 games την πρώτη μέρα. Ας κάνουν καμιά 10-15άρια καινούργια και βαριά. Τα παλιά σε όλες τις gpu παίζουν κλάιν, και έτσι και αλλιώς θα τις έχουν συνέχεια πλέον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, yiannis1991 είπε

Ακόμη και έτσι να είναι και να τις πήραν τελευταία στιγμή δεν είναι ανάγκη να κάνουν τεστ 150 games την πρώτη μέρα. Ας κάνουν καμιά 10-15άρια καινούργια και βαριά. Τα παλιά σε όλες τις gpu παίζουν κλάιν, και έτσι και αλλιώς θα τις έχουν συνέχεια πλέον..

HardwareUnboxed, τον Μαλλιά Μεταλα, το αλάνι τον Ali (optimumtech**), αυτούς περιμένω. Τώρα κάτι Jay2Cents, Bitwit είναι για το πρωί να το βλέπεις με ρόφημα και πρωινό :P σαν τους παππούδες με τον Παπαδάκη 

**Ειδικότερα OptimumTech, θέλω να μάθω τι ψάρια πιάνουν σε undervolt.

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

HardwareUnboxed, τον Μαλλιά Μεταλα, το αλάνι τον Ali (optimumtech), αυτούς περιμένω. Τώρα κάτι Jay2Cents, Bitwit είναι για το πρωί να το βλέπεις με ρόφημα και πρωινό :P σαν τους παππούδες με τον Παπαδάκη 

Ειδικότερα OptimumTech, θέλω να μάθω τι ψάρια πιάνουν σε undervolt.

Βασικά για games μόνο ο HU είναι μόνο. O optimum είναι για sff και uv και άλλες τέτοιες μόντες και ο jesus τεστάρει πανάρχαια games και γενικά τα βίντεο του είναι κάπως σαν του Buildzoid, πολύ τεχνικά και για λίγους. Καλά οι υπόλοιποι είναι για τα πανηγύρια. Ειδικά αυτός ο Jay το έχει παρατήσει τελείως, τίποτα δεν κάνει, ούτε καν builds, πολύ λίγα και κάτι και 200 χρόνια να τα τελειώσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εξάλλου ο Jay απ'ότι λέει το κάνει σαν χόμπι δεν είναι τόσο πολύ της ανάλυσης. Εξού και τον βλέπω όταν τρωω πρωινό κιόλας για να ακούω κάτι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ναι εξάλλου ο Jay απ'ότι λέει το κάνει σαν χόμπι δεν είναι τόσο πολύ της ανάλυσης. Εξού και τον βλέπω όταν τρωω πρωινό κιόλας για να ακούω κάτι

Εγώ πάντως το πρωί-μεσιμέρι βλέπω Μαλέσκου, την προτιμώ από τα μούτρα του jay :P

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

HardwareUnboxed, τον Μαλλιά Μεταλα, το αλάνι τον Ali (optimumtech**), αυτούς περιμένω. Τώρα κάτι Jay2Cents, Bitwit είναι για το πρωί να το βλέπεις με ρόφημα και πρωινό :P σαν τους παππούδες με τον Παπαδάκη 

**Ειδικότερα OptimumTech, θέλω να μάθω τι ψάρια πιάνουν σε undervolt.

 

Πρόσεξε τις λες ,βλέπω και εγώ παπαδακη το πρωί :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Acmilangr2 είπε

Εγώ που βλέπω καμιά φορά Linus στην πυρά να φανταστώ;

Γιατι ρε φιλε στην πυρα αμα βλεπεις stand up comedy? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...