Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλα απο βιντεακια αλλο τιποτα.. 10 reasons to buy this.. 10 reasons not to.. Why this tech is good? Why this tech is bad? Why you should not take a x gpu now? Why you should not? etc etc..

Απλα ο Steve ειναι πολυ ενδελεχης με την δουλεια του αλλα και ο Paul μου ειναι απιστευτα συμπαθης.. Ωραιο κολπακι η φιλικη κοντρα τους σε γενικοτερο πλαισιο τελευταια, αλλα ειναι ωραια τυπακια και οι δυο..

 

Επεξ/σία από d4ydr33m3r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω θεμα με τον paul ή τον Bitwit,εχω θεμα με την ποικιλια των παιχνιδιων που δειχνουν που προσωπικα δεν με καλυπτει και μονο ο Steve απο HwU με καλυπτει σε αυτο(ολως τυχαιως το καναλι του ειναι και το μοναδικο απο δαυτους που ασχολειται και με optimization παιχνιδιων αλλα και με οθονες).

Παλιοτερα αν θυμασαι κοιταζαμε πολλα διαφορετικα καναλια,γιατι ειχαν μικρη ποικιλια παιχνιδιων για να βγαλουμε ολοκληρωμενη αποψη(ειδικα και σε απαιτησεις σε ram/Vram μεταξυ αλλων).

Ειναι και ο κυριος λογος που δεν παρακολουθω και τα εδω ''benchmark''του forum,γιατι εχω βαρεθει να βλεπω συνεχεια το Shadow of the tomb raider,που χρησιμοποιουν οι περισσοτεροι.

Ουτως ή αλλως μια γενικη εικονα θελουμε να βγαλουμε απο δαυτα,μεχρι η καρτα να ερθει στα χερια μας και μετα να εχουμε προσωπικη αποψη για αυτην.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θα ήθελα να δώ μια φορά πάντως και benchmarks τύπου 10 games average μόνο σε heavy titles .
Προσωπικό είναι αυτό εννοείται, γιατί πιό πολύ με ενδιαφέρει πως θα τα πάει η x y κάρτα στα ''βαριά'' games παρά σε διάφορα mainstream games που ούτως η άλλως τα πάει τέλεια.

Αλλα εντάξει μην είμαστε και αχάριστοι μια χαρά δουλειά κάνουν όσον αφορά το gaming pool οι HU.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι είμαστε όλοι εδώ ετοιμοπόλεμοι με 40 tabs ανοικτά και το δάκτυλο στο F5

Καλή τύχη!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, silenoz66 είπε

Εγώ θα ήθελα να δώ μια φορά πάντως και benchmarks τύπου 10 games average μόνο σε heavy titles .
Προσωπικό είναι αυτό εννοείται, γιατί πιό πολύ με ενδιαφέρει πως θα τα πάει η x y κάρτα στα ''βαριά'' games παρά σε διάφορα mainstream games που ούτως η άλλως τα πάει τέλεια.

Αλλα εντάξει μην είμαστε και αχάριστοι μια χαρά δουλειά κάνουν όσον αφορά το gaming pool οι HU.

Ε κρατάς 10 βαριά games από το review του hardware unboxed και βγάζεις τον μέσο όρο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, DiAvOl είπε

Φαντάζομαι είμαστε όλοι εδώ ετοιμοπόλεμοι με 40 tabs ανοικτά και το δάκτυλο στο F5

Καλή τύχη!!

και βάλε! Και κλασικά κανεις δε λεει απο που ψαχνει να παρει...λες και θα του την καβαντζώσει ο μπαρμπαμητσος που διαβαζει insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ένα tab ανοιχτό χρειάζεται. Το κανάλι του Steve απ' το HW. Όλα τα υπόλοιπα θα είναι τα ίδια αλλά με λιγότερα games, οπότε πιο το νόημα;
Edit: Τώρα κατάλαβα, εννοείτε για αγορά, οπότε ναι όντως :P

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 λεπτό πριν, yiannis1991 είπε

Στις 3 είναι τελικά;

Το nda των reviews λήγει μια ώρα πριν το release ναι σύμφωνα με το παραπάνω βίντεο. 

Επεξ/σία από Arkin
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, Arkin είπε

3 είναι όχι 4 ? 

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Στις 3 είναι τελικά;

Με πρόλαβες   Είδες τι είναι αμα έχεις RTX :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Arkin είπε

Το nda των reviews λήγει μια ώρα πριν το release ναι. 

Ωραία πάω να φτιάξω μια σοκολάτα στα γρήγορα να το απολαύσω, βρέχει κιόλας έξω, τελειότητα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, yiannis1991 είπε

Ωραία πάω να φτιάξω μια σοκολάτα στα γρήγορα να το απολαύσω, βρέχει κιόλας έξω, τελειότητα :P

Ναι εγώ γράφω από κινητό βρέχει κιόλας δίπλα καλοριφέρ και αναμένουμε HU. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...