Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μιας και το θέμα με τις 5000 δεν το βλέπω ενεργό, τι κάνουμε στην περίπτωση που με τον νεο 20.11.2 έχουμε κολλημένα clocks στο θεό; να γυρίσω στον προηγούμενο;

η μόνη λύση μέχρι στιγμής είναι να βγάλω το freesync

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να και το ashes που δεν είναι nvidia friendly. Πλησίαζει την 1080ti μου στα minimum που έχουν σημασία (από ότι κατάλαβα απτα προηγούμενα ποστ)

 

1929866585_ashesofthesingularity.jpg.5e84659ed53aa4fb7fc812cc1f3f371b.jpg:P 

 

 

Επεξ/σία από Herald
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Eliaskat είπε

καλα ετοιμος ειμαι να παρω  5700xt  μεχρι να στρωει η αγορα ,

η reference θα με πειράξει ?

Όχι καθόλου, undervolt κι είσαι κομπλέ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

1100 ευρώ η sapphire nitro . Χειρότερα launch gpu ίσως ever. Μαλακια έκανα που έδωσα την 5700xt . 

Και 'γω την 2080Ti..Τώρα ή πληρώνεις καπέλο χοντρό ή περιμένεις την άνοιξη να δεις λογικές τιμές και διαθεσιμότητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, noFEARgr είπε

1100 ευρώ η sapphire nitro . Χειρότερα launch gpu ίσως ever. Μαλακια έκανα που έδωσα την 5700xt . 

Welcome to the club. Μπρουμε να φτιαξουμε ενα αλλο thread "Ημουν και εγω ενας απο αυτους που δωσανε την gpu τους και τωρα κλάιω. "
κλαίω :D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Herald είπε

Να και το ashes που δεν είναι nvidia friendly. Πλησίαζει την 1080ti μου στα minimum που έχουν σημασία (από ότι κατάλαβα απτα προηγούμενα ποστ)

1929866585_ashesofthesingularity.jpg.5e84659ed53aa4fb7fc812cc1f3f371b.jpg:P 

Αshes what ? :P 

Για φόλες πάντως καλά τα πάνε στο Pubgaki..... Βέβαια έχει κάνει πενιά στο γράφημα του, η 3090 είναι κάτω απο την 3080 .... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλάω 2070s, σε άψογη κατάσταση, μόνο 999 ευρώ😛.

Δεκτές και ανταλλαγές (5800x+mobo)😛.

Πληροφορίες, κον Αρτέμη Scalper.

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλαίσιο που ρώτησα για rx6800 και rtx είπαν οτι αναμένονται τέλη Δεκεμβρίου με αρχες Ιανουαρίου.Και για να προ παραγγείλεις χρειάζεται μια προκαταβολή 30% της αξιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

1100 ευρώ η sapphire nitro . Χειρότερα launch gpu ίσως ever. Μαλακια έκανα που έδωσα την 5700xt . 

Καλα και εσυ την εδωσες την 5700xt? 3 μεχρι τωρα που τις δωσατε. Πως θα βγαλετε την καραντινα χωρις gaming? Εγω παω και για τρεξιμο/γυμναστικη καθε μερα αλλα και ενα 5ωρο το ριχνω σε gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, leros2004 είπε

Αshes what ? :P 

Για φόλες πάντως καλά τα πάνε στο Pubgaki..... Βέβαια έχει κάνει πενιά στο γράφημα του, η 3090 είναι κάτω απο την 3080 .... 

***ρια πάνε στο pubgaki, average 300+ fps ούτε με σφαίρες δεν βγάζεις με 10900k. Εκτός αμά κοιτάει τον ουρανό, οπότε λίγο φόλα το benchmark. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, Arkin είπε

Καλα και εσυ την εδωσες την 5700xt? 3 μεχρι τωρα που τις δωσατε. Πως θα βγαλετε την καραντινα χωρις gaming? Εγω παω και για τρεξιμο/γυμναστικη καθε μερα αλλα και ενα 5ωρο το ριχνω σε gaming.

Αύριο ερχετε η 5500xt. Ωραία θα βγει ο χειμώνας.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Η Pulse ήταν πάντα σε τιμή reference, 600 ευρώ θα κάνει η 6800 όταν έρθουν οι τιμές στα λογικά τους και 670-680 η 6800XT. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...