Προς το περιεχόμενο

AMD RX6000 Series (RDNA2/Big Navi)


narta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Γιατί την έδωσες βρε συ;  Κρίμα τόσος κόπος να παλέψεις να τη βρεις

Ηθελα να πειραματιστω...τωρα περιμενω μια 3070.Περα απο την πλακα η καρτα ειναι κτηνος,ειδικα για εμενα που παιζω σε 1440p 75hz , ισως εαν πεσουν οι τιμες σε κανα χρονο να την ξαναπαρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CarlitoGR είπε

Ηθελα να πειραματιστω...τωρα περιμενω μια 3070.Περα απο την πλακα η καρτα ειναι κτηνος,ειδικα για εμενα που παιζω σε 1440p 75hz , ισως εαν πεσουν οι τιμες σε κανα χρονο να την ξαναπαρω.

Καλά υποβάθμιση έκανες σε raw performance. Σημαντική κιόλας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, 7nisiotis είπε

Καλά υποβάθμιση έκανες σε raw performance. Σημαντική κιόλας.

Μην μου το θυμιζεις...χαχαχα.Οντως μεγαλη υποβαθμιση  αλλα οπως ειπα δεν μου χρειαζοταν τοσο δυνατη καρτα.Ασε που θελω να δω και αυτο το RT τι ρολο βαραει και μας εχουν τρελανει οι διπλα.......χαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, CarlitoGR είπε

Ναι αλλα οχι στο cb2077 αυτην την στιγμη.

Ε εντάξει θα έχει σε λίγο καιρό, κλάιν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα παραγγελια την 3070 απο γνωστο καταστημα(κοσμοδεδομενα) και ενω το πρωι μου ειπαν ετοιμοπαραδοτη με πηραν πριν λιγο και μου ακυρωσαν λεγοντας μου οτι δεν υπαρχει και οτι δεν ξερουν πως καταφερα να κανω την παραγγελια...απλα τραγικοι.

  • Confused 1
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CarlitoGR είπε

Εκανα παραγγελια την 3070 απο γνωστο καταστημα(κοσμοδεδομενα) και ενω το πρωι μου ειπαν ετοιμοπαραδοτη με πηραν πριν λιγο και μου ακυρωσαν λεγοντας μου οτι δεν υπαρχει και οτι δεν ξερουν πως καταφερα να κανω την παραγγελια...απλα τραγικοι.

Σε βλεπω να μενεις χωρις καρτα.Απορω ειλικρινα πως αφησες την 6800 ΧΤ να φυγει.Εσυ ξερεις καλυτερα βεβαια.Μακαρι να βρεις καρτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, LouCi4er είπε

Σε βλεπω να μενεις χωρις καρτα.Απορω ειλικρινα πως αφησες την 6800 ΧΤ να φυγει.Εσυ ξερεις καλυτερα βεβαια.Μακαρι να βρεις καρτα.

Κοίτα δεν το μετανιώνω γιατί στα λεφτά που έφυγε φέρνω από έξω 6900xt αλλά το θέμα είναι ότι δεν μου χρειάζεται τόσο δυνατή κάρτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, CarlitoGR είπε

Εκανα παραγγελια την 3070 απο γνωστο καταστημα(κοσμοδεδομενα) και ενω το πρωι μου ειπαν ετοιμοπαραδοτη με πηραν πριν λιγο και μου ακυρωσαν λεγοντας μου οτι δεν υπαρχει και οτι δεν ξερουν πως καταφερα να κανω την παραγγελια...απλα τραγικοι.

Επειδή πρέπει να λέμε τα κακα αλλά πρέπει να λέμε και τα καλά να πω ότι το κατάστημα επανορθωσε σήμερα με άλλη καλύτερη υλοποίηση της 3070.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 ώρες πριν, CarlitoGR είπε

Επειδή πρέπει να λέμε τα κακα αλλά πρέπει να λέμε και τα καλά να πω ότι το κατάστημα επανορθωσε σήμερα με άλλη καλύτερη υλοποίηση της 3070.

Ποια εκδοση σου δωσαν; Την ειχαν ετοιμοπαραδοτη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, pabou13 είπε

Ποια εκδοση σου δωσαν; Την ειχαν ετοιμοπαραδοτη;

Ειχα παραγγειλει την MSI gaming x trio και μου την ακυρωσαν,με πηραν χθες και μου προτειναν την Gigabyte aorus master.Σημερα θα παραλαβω εκτος απροοπτου.Με χαλαει βεβαια λιγο γιατι εχω msi mobo αλλα δεν βαριεσαι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...