Προς το περιεχόμενο

Κατασκευασμένο από premium υλικά, το Watch GT 2 Pro είναι το καλύτερο smartwatch της Huawei


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 10/9/2020 στις 9:58 ΜΜ, Symbad είπε

Το έχω εδώ και μια βδομάδα το galaxy watch 3 και πίστεψέ με θα σου το γεμίσει το μάτι και με το παραπάνω! Έχω και κινητό Samsung οπότε του πέρασα και πιεσόμετρο, με πάρα πολλή καλή ακρίβεια μετά το καλιμπραρισμα και ecg. Δεν μπορώ να σκεφτώ τι άλλο θα μπορούσα να ζητήσω από ένα smartwatch. 

Ps. Μόνο ελάττωμα η μπαταρία που με δυνατή χρήση, θα τη βγάλει τη μέρα, με κάποια πράγματα κλειστά (AOD, gps off), θα πάει και μιάμιση μέρα. 

 

 

Για δώσε πληροφορίες για πιεσόμετρο και ecg, για να τα περάσω και εγώ!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/9/2020 στις 3:23 ΜΜ, george1807 είπε

Και εγώ ίδια χρήση με εσένα κάνω. Έκλεισα το στρες μιας και ούτε εγώ το πολυχρησιμοποιώ. Έκανα και reset και κάπως έστρωσε αλλά καμία σχέση με τις πρώτες μέρες. Από Μάρτιο το έχω. 

Εχω το  honor αλλά είναι ίδιο με το gt2.Τελευταία φόρτιση στις 31-08 ή 01-09 (μάλλον το πρώτο) και είμαι στο 17%. Με συνεχες ελεγχο στρες  ύπνου και καρκιακών παλμων.Κάμποσες ειδοποιήσεις,email- τραπεζες-sms-κλήσεις.Οθονη κλειστή ,το πατάω εγω να ανοίξει όταν θέλω.Πάντα είμαι πάνω απο 10 μέρες αυτονομία ,συνήθως το φορτίζω όταν πέσει στο 20 με 25%.

Διάβασα ότι βγαίνει και νέα αναβάθμιση,μηπως σου διορθωθεί γιατί δεν είναι φυσιολογικό το δικό σου.

Ευτυχως δεν κάνει νερά και η εφαρμογή στο κινητό πλέον.Στην αρχή ,το πήρα Απρίλιο ,όλο προβληματα ήταν,δεν κατέγραφε υπνο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...