Προς το περιεχόμενο

[ΣΚΟΥΠΑ ΡΟΜΠΟΤ] Roborock S5 Max, 90,92€ @ Gearbest [ΤΕΛΟΣ]


simfun

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 58
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 λεπτά πριν, panos7 είπε

Μακριά. Θα μπλέκετε και το gearbest θα κάνει την πάπια. Δεν πωλείται απευθείας από gearbest. 

Ολα αυτα τα "δηθεν" διαφορετικα καταστηματακια που εχει το gearbest, το gearbest ειναι.. Για λογους marketing το κανει.. Στανταρ αυτο

Και επισεις σε καμια περιπτωση δεν χανει κανεις τα χρηματα του μεσω paypal

Επεξ/σία από makhs5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Ολα αυτα τα "δηθεν" διαφορετικα καταστηματακια που εχει το gearbest, το gearbest ειναι.. Για λογους marketing το κανει.. Στανταρ αυτο

Και επισεις σε καμια περιπτωση δεν χανει κανεις τα χρηματα του μεσω paypal

Δεν είπα ότι θα χάσεις τα λεφτά σου. Είπα ότι θα μπλέξετε. Σου το λέω έχοντας ρισκάρει πολλές φορές. Εδώ φαίνεται ότι είναι μουφα το πράγμα. Ας δοκιμάσει κάποιος... Και τα λέμε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μονο μην ειναι ανακατασκευασμενες, η καποια συγκεκριμενη παρτιδα εργοστασιακα Γ διαλογης που εχει βρεθει προβλημα

Ολα παιζουν

Μόλις τώρα, panos7 είπε

Δεν είπα ότι θα χάσεις τα λεφτά σου. Είπα ότι θα μπλέξετε. Σου το λέω έχοντας ρισκάρει πολλές φορές. Εδώ φαίνεται ότι είναι μουφα το πράγμα. Ας δοκιμάσει κάποιος... Και τα λέμε. 

Με το Gearbest εχω κανει παρα πολλες αγορες και ποτε δεν εμπλεξα, αμεση επιστροφη χρηματων αν δεν σταλει, δεν ειναι απατεωνες

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πατήσετε στο όνομα του καταστήματος θα δείτε ότι πουλάει πολλά πράγματα σε τιμές ασυνήθιστα χαμηλές.

Ή λάθος ή scam. Δεν υπάρχει λόγος να μπλέξετε. Ή αν αποφασίσετε να μπλέξετε, αγοράστε και το One Plus 8 Pro στα 271€. Σε αυτή την τιμή θα ξαναπαίξει μόνο από άλλους scammers.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Απλα μονο μην ειναι ανακατασκευασμενες, η καποια συγκεκριμενη παρτιδα εργοστασιακα Γ διαλογης που εχει βρεθει προβλημα

Ολα παιζουν

Κάτι τέτοιο παίζει και θα υπάρξει μεγάλη ταλαιπωρία γενικά και χρόνος χαμένος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ουτε καν αυτο λαθος ειναι,και θα ξαναπεσουν ακυρα και θα ταλαιπωρηθουμε παλι

6 λεπτά πριν, panos7 είπε

Κάτι τέτοιο παίζει και θα υπάρξει μεγάλη ταλαιπωρία γενικά και χρόνος χαμένος. 

 

Επεξ/σία από di maria kun
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, imvrios είπε

Αν πατήσετε στο όνομα του καταστήματος θα δείτε ότι πουλάει πολλά πράγματα σε τιμές ασυνήθιστα χαμηλές.

Ή λάθος ή scam. Δεν υπάρχει λόγος να μπλέξετε. Ή αν αποφασίσετε να μπλέξετε, αγοράστε και το One Plus 8 Pro στα 271€. Σε αυτή την τιμή θα ξαναπαίξει μόνο από άλλους scammers.

Το εγραψα και παραπανω, το Gearbest ειναι, δεν υπαρχουν καταστηματακια εκει με ανεξαρτητους πωλητες, για λογους μαρκετινγκ το κανει, για να φαινεται μεγαλη πλατφορμα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ok, εσύ το έγραψες. Δε ξέρω αν είναι σωστό. Και σωστό να είναι όμως, στη προκειμένη περίπτωση κάτι δεν πάει καλά.

Αφού όμως έχεις τόση αυτοπεποίθηση για αυτά που έγραψες παραπάνω, θα αγοράσεις κάτι; Αν είναι αληθινή, μιλάμε για την προσφορά της χρονιάς. Αν δεν την αμφισβητείς, δε πρέπει να τη χάσεις. Και αν κάτι δε πάει καλά, το Gearbest θα σου γυρίσει τα χρήματα σου χωρίς πολλά πολλά.

Το ίδιο ισχύει και για το One Plus 8 Pro. Να και το link: https://www.gearbest.com/cell-phones/pp_3002620826337704.html

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, makhs5 είπε

Το εγραψα και παραπανω, το Gearbest ειναι, δεν υπαρχουν καταστηματακια εκει με ανεξαρτητους πωλητες, για λογους μαρκετινγκ το κανει, για να φαινεται μεγαλη πλατφορμα 

Φίλε μου καταλαβαίνεις ότι δε θα πάρεις ΠΟΤΕ τη σκούπα με 90 ευρώ ή το OnePlus 8 pro στα 300;

Μη γράφουμε ότι θελουμε και την πατήσει κανένας.

Αλλιώς αν είσαι τόσο σίγουρος σου δίνω 500 και για τα 2 και μου τα παραδίδεις με έξοδα δικά μου έστω και σε να μήνα!  🤗🤗

Επεξ/σία από Looter
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εκανα κατι που θεωρω ακομη πιο σωστο για να μην χασω κανενα χρονο. Επικοινωνησα με το live chat του Gearbest, τους εστειλα το λινκ, και μου ειπαν θα με ειδοποιησουν μεσα σε 24 ωρες αν ισχυει η τιμη, αν ειναι ανακατασκευασμενες, η αν ειναι λαθος

1 λεπτό πριν, Looter είπε

Φίλε μου καταλαβαίνεις ότι δε θα πάρεις ΠΟΤΕ τη σκούπα με 90 ευρώ ή το OnePlus pro στα 300;

Μη γράφουμε ότι θελουμε και την πατήσει κανένας.

Αλλιώς αν είσαι τόσο σίγουρος σου δίνω 500 και για τα 2 και μου τα παραδίδεις με έξοδα δικά μου έστω και σε να μήνα!  🤗🤗

Βρε φιλε μου διαβασες τι γραφω παραπανω? Εγραψα εγω ποτε οτι θα παρει καποιος τη σκουπα σε αυτη την τιμη?

Εγραψα απλα οτι να χασει καποιος τα χρηματα του δεν θα τα χασει, και οτι δεν ειναι απατεωνες σε τετοια φαση το Gearbest

Και οτι δεν εχει ξεχωριστους πωλητες το Gearbest

Αυτα εγραψα μονο, τιποτε αλλο

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αν τελειώσει η προσφορά της χρονιάς;

Και επιπλέον, αφού είναι οι ίδιοι οι πωλητές, δε ξέρουν αν έχουν κάποια τεράστια προσφορά;

That said, αν οι τιμές ισχύουν, γράψτο εδώ. Με χαρά θα γράψω ότι έκανα λάθος και θα αγοράσω από δύο από έκαστο προϊόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...