Προς το περιεχόμενο

Windows 10 goodoffer24 και insomnia


greekfragma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά την τελευταία εμπειρία που είχα με το goodoffer24 και την επιβεβαίωση από πολλούς οτι οι κωδικοί του συγκεκριμένου site είναι για 1 ενεργοποίηση χωρίς δυνατότητα επαναχρησιμοποίησης σε περίπτωση format...

δε θα έπρεπε το insomnia να ενημερώσει για αυτές τις προϋποθέσεις στην κεντρική σελίδα;

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ισχύει κάτι τέτοιο σαφώς και θα έπρεπε να ήταν ξεκάθαρο.

Έχεις δοκιμάσει να περάσεις μετά απο φορματ και δεν το πήρε;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, mikevchq είπε

Αν ισχύει κάτι τέτοιο σαφώς και θα έπρεπε να ήταν ξεκάθαρο.

Έχεις δοκιμάσει να περάσεις μετά απο φορματ και δεν το πήρε;

 

ναι είναι επιβεβαιωμένο οτι οι κωδικοί είναι μίας χρήσης....σε περίπτωση δηλαδή format η ενεργοποίηση αποτυγχάνει.

μπορείς να μπεις και στο trustpilot που εκτός από τη δική μου κριτική υπάρχουν εκατοντάδες άλλες που καταγγέλουν το ίδιο πράγμα. συζητήθηκε και παλιότερα μέσα στο insomnia.

θα εκτιμούσα λοιπόν μια απάντηση επίσημα από το insomnia αν θα μπει στη περιγραφή του advertorial η επισήμανση για τα κλειδιά....ή αν δε μπεί ως επισήμανση ποιά είναι η αιτιολογία που θα οδηγήσει σε παραπλάνηση και προώθηση advertorial που άνετα το τοποθετείς στο scam.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, mikevchq είπε

Ισχύει και για τα κλειδιά του office αυτό;;

για όλα τα κλειδιά που έχει το goodoffer24 στο site του.

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, greekfragma είπε

για όλα τα κλειδιά που έχει το goodoffer24 στο site του.

Πριν δω το ποστ σου αγόρασα κλειδί για office 😔

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κανονίστε να μην ξανακάνετε format στον υπολογιστή σας 😜

Επεξ/σία από Τέρης Α.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μου έχει συμβεί δύο φορές (κλειδιά Windows 7 & 10) από άλλο Site. Ήταν σε γνώση μου όμως καθώς το έγραφαν καθαρά ότι μετά από Format το κλειδί γίνεται blacklisted. Μήπως και στο Site που αναφέρεις το τονίζουν και δεν το πρόσεξες; 

Να σημειωθεί ότι τα κλειδιά του Office στην περίπτωση την δικιά μου δουλεύουν κανονικά μετά το format.

Επεξ/σία από liakinen
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως, από το να δώσει κάποιος ντούκου 110€ για DSP ή OEM άδεια, τα δίνει με δώσεις με τα φθηνά κλειδιά του κάθε Goodoffer24!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μακρια παιδια .... μπλεκεις ετσι 

γιατι και την προηγουμενη φορα με το KEYWORLDS   αυτην την διαφημιση που τρεχει τωρα 

που τα κλειδια εγραφε γκλομπαλ και δεν ηταν ....

ενταξει τι να πεις θα επρεπε στο ινσομνια να τα πρροσεχουν αυτα ...γιατι βαζουν σε κινδυνο τον κοσμο που ειναι πιστος στο σαιτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι είδους κλειδιά είναι αυτά; Εγώ σημερα πηρα τηλ τη microsoft (με εβαλαν σε αγγλικη υποστηριξη). Ρώτησα την κυρια που μίλησα, αν ειναι νόμιμο να αγοράσω "φτηνά" windows. της είπα ότι έχω δει και site και στο ebay να πουλανε κλειδια 3-10-20 ευρώ ακόμα και σε ελληνικά μαγαζιά υπολογιστών. Της λέω ότι συμφωνα με κριτικές αγοραστών κάνουν activation, αλλά είναι νόμιμα τη ρωτάω; Και πως μπορώ να το διαπιστώσω εφόσον αγοράσω ένα τέτοιο κλειδί αν είναι νόμιμο; ΑΠΑΝΤΗΣΗ : Δεν μπορείτε...γι αυτό αγοράστε τα από τη microsoft.

αν λοιπον αυτά τα κλειδιά δεν είναι νόμιμα τι διαφορά έχει από το να βάλει κανείς windows 7 να τα κανει activate με patch και μετα να κανει upgrade σε windows 10? Και μετα να μην ξαναζητάει κλειδί. Το χω δει να γίνεται. 

Επίσης σε περίπτωση ελέγχου, ας πουμε αγοράζει κανείς κλειδια με 10 ευρώ. Είναι καλυμένος με την online πληρωμή ότι ειναι νόμιμα; Θέλω να πω εφόσον είναι αδυνατο να διαπιστωθεί, έχεις τη απόδειξη αγοράς στο email είσαι καλυμμένος σε τυχόν έλεγχο ( ΝΑΙ και σε έλεγχο στο σπίτι ποτέ δεν ξέρεις );

 

Επεξ/σία από pmakr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 7 μήνες μετά...

Καλησπέρα,

 

αγόρασα ένα κλειδί για pro απο το keyworlds και δούλεψε (με μια μοντα από powershell που βρήκα online). τώρα θέλω να ξαναπάρω αλλά δεν βλέπω το paypal σαν option.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, manolisrogakis είπε

δούλεψε (με μια μοντα από powershell που βρήκα online)

Μήπως αυτή η μόντα είναι ένα είδους crack για να περαστεί οποιοδήποτε κλειδί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...