Προς το περιεχόμενο

100% DISK USAGE


InTheEnd

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα εχω ενα λαπτοπ hp που οταν το ανοιγεις ξεκιναει και δουλευει τερμα το utility του δισκου 

Εχω δοκιμασει κατι πραγματα οπως,ελεγχο σκληρου βελτιστοποιηση να κανω disable κατι πραγματα απο αυτα που δειχνει στο βιντεο αλλα δεν λεει να ξεκολλησει ειναι μονιμα στο 100% γιαι λιγο ξεκολλησε

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

μιλαμε γιαα hdd η για ssd?

τα windows απο τα 8 και μετα γονατιζουν τους hdd και εγω προσωπικα λυση για αυτο δεν εχω βρει.Οποτε σε παλια πισι χωρις ssd μονοδρομος τα απαρχαιομενα 7αρια η καποιο συγχρονο απο θεμα ασφαλειας linux distro.Αλλιως ενα μικρο εξοδο για εναν μικρο ssd και το πισι θα ειναι η μερα με την νυχτα.

Επεξ/σία από TasosPk
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μιλαμε για hdd hp notebook -d2fv3lnr αυτο ειναι το μοντελο και δεν μπορω να βρω πουθενα πληροφοριες για αυτο αν παιρνει ssd αν παιρνει δευτερο δισκο τι ssd θελει κτλπ κτλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μμμ... Δε λέει κάτι. Στη ετικέτα στο κάτω μέρος θα γράφει. Για SSD οι καλύτερες επιλογές είναι αυτές.

Επεξ/σία από Τέρης Α.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχως δεν γραφει τιποτα η ετικετα μου χει σπασει τα νευρα αυτο το laptop πως θα ειμαι σιγουρος 100% οτι ειναι συμβατοι αυτοι οι δισκοι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν όντως έχει HDD τότε σίγουρα κάνει. Μπορείτε να ανεβάσετε μία εικόνα από το κάτω μέρος του λάπτοπ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Τέρης Α. είπε

Αν όντως έχει HDD τότε σίγουρα κάνει. Μπορείτε να ανεβάσετε μία εικόνα από το κάτω μέρος του λάπτοπ;

Ναι hdd εχει γιατι σερνετε δεν παιζει να εχει ssd τωρα βγαζω φωτογραφιες και τις ανεβαζω,εχουμε υποψην καποιον στην Αθηνα δυτικα κοντα αιγαλεω περιστερι πειραια που να κανει αυτη τη δουλεια; για να μην τον χαλασω μονος μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, billiboo είπε

ποια προγραμματα ανοιγουν με την εναρξη του υπολογιστη?

τιποτα κανενα προγραμμα,απλα ξεκιναει 100% και δεν σταματαει με τιποτα

https://imgur.com/TxkGIYz

 

https://imgur.com/QHLJ5vE

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, InTheEnd είπε

Ναι

Κ-ωραία! Μάλλον είναι από εκείνα που για να προσθέσουμε μία μνήμη ή δίσκο θέλουν λύσιμο 3ου επιπέδου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...