Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Ακουστικά] Honor Choice @ Amazon UK 33.28€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμπιστεύομαι όλα τα ακουστικά που έχουν δύο μικρόφωνα.

Είναι υλοποίηση αλγορίθμου.

Πιστεύω ότι η Honor θα το έχει κάνει σωστά απ ότι λενε στα youtube. Δε λένε ψέματα οι κριτικοί. Δε ρισκάρουν να τους χέσουν και να χάσουν το κοινό τους 

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως τα παρηγγειλα, οποτε θα εχω προσωπικη αποψη σε λιγες μερες λογικα.

εννοειται δεν τα χρειαζομουν, αλλα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα χρειαζόμουν? όχι .

Τα πήρα μόλις είδα την τιμή των £24.99 ? Ναι

Αύριο θα φτάσουν και θα ενημερώσω. Προσωπικά ψάχνω αρκετό καιρό budget tws με τίμιο ήχο στις κλήσεις.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, orone είπε

Τα χρειαζόμουν? όχι .

Τα πήρα μόλις είδα την τιμή των £24.99 ? Ναι

Αύριο θα φτάσουν και θα ενημερώσω. Προσωπικά ψάχνω αρκετό καιρό budget tws με τίμιο ήχο στις κλήσεις.

Πότε τα παρήγγειλες; Πόσες μέρες δλδ κάνουν; Επίσης, μεταφορικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα έχω πάνω από μήνα, κατά 99% τα χρησιμοποιώ μόνο για δουλειά. Τώρα που είμαι διακοπές άκουσα και λίγο μουσική και είδα λίγο στο netflix. Δεν έχω τίποτα κακό να πω για τα ακουστικά. Έχω συναντήσει θέμα μόνο με πολύ αέρα. Για τα λεφτά τους για μένα που έχω δοκιμάσει αρκετά στις εκεί γύρω τιμές είναι τέλεια 

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, alexxkidd31 είπε

Πότε τα παρήγγειλες; Πόσες μέρες δλδ κάνουν; Επίσης, μεταφορικά;

Τα πήρα σήμερα, αλλά ως κάτοικος Αγγλίας με Amazon prime τα μεταφορικά είναι δωρεάν και η παράδοση εντός 24 ωρών. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/9/2020 στις 1:53 ΜΜ, ribo7 είπε

Όσοι έχετε κάποια tws, έχετε παρατηρήσει διαφορά στα επίπεδα μπαταρίας των 2 ακουστικών? Εμένα στα Liberty Air 2, το δεξί (που συνήθως είναι το master) πέφτει π.χ. στο 40% ενώ το αριστερό είναι ακόμα στο 80%. Είναι επειδή το master καταναλώνει περισσότερη ενέργεια για να δώσει και στο δεύτερο? Από Anker Soundcore support αυτό μου επιβεβαίωσαν αλλά έχω περιέργεια αν και σε άλλα μοντέλα/μάρκες ισχύει αυτό.

Έχω εδώ και ένα χρόνο τα Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic και παρατηρώ το ίδιο πράγμα ... Στο δεξί που έχω ορίσει φτάνει στο 0% και κλείνουν ενώ αν συνδέσω τότε μόνο του το αριστερό έχει 40% ακόμα... Πάντως και εγώ το σκέφτομαι για τα συγκεκριμένα γιατί τα Xiaomi μου έχουν σπάσει τα νεύρα με τις αποσυνδέσεις που κάνουν με την συσκευή αλλά και μεταξύ τους...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ και λίγες ώρες έχω παραλάβει τα huawei freebuds 3 και κάνω δοκιμές (αφού έκανα όλα τα updates).. βλέπω τη στιγμή αυτή 45% στο αριστερό και 50% στο δεξί. 85 ευρώ μου βγήκαν (τόσο έχουν φτάσει σκρουτζ),οπότε δεν θα κοιτούσα κάτι πιο φτηνό τη στιγμή αυτή.

Αν και μετά την πρώτη μου επαφή μαζί τους,θα κολοέβλεπα τα επόμενα χρόνια ένα  "καλό" in ear ,γιατί τα freebuds 3 δεν τα νιώθω τόοοσο σταθερά για μια προπόνηση ας πούμε. Αν κάθεσε κομπλέ! Αν μαγειρεύεις μακρυά από τον φούρνο! της κοπέλας μου (πήρε κι αυτή τα ίδια) της έπεσε το ένα μέσα στους 200 βαθμούς. Το έβγαλε αμέσως αλλά άφησε σημαδάκι στο ακουστικό με την επαφή του στον πυρωμένο φούρνο. Λειτουργεί όμως... πάλι καλά!

Επεξ/σία από Ίων Δραγούμης
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, alexzzz είπε

Τα έχω πάνω από μήνα, κατά 99% τα χρησιμοποιώ μόνο για δουλειά. Τώρα που είμαι διακοπές άκουσα και λίγο μουσική και είδα λίγο στο netflix. Δεν έχω τίποτα κακό να πω για τα ακουστικά. Έχω συναντήσει θέμα μόνο με πολύ αέρα. Για τα λεφτά τους για μένα που έχω δοκιμάσει αρκετά στις εκεί γύρω τιμές είναι τέλεια 

Τυχόν αποσυνδέσεις; Εμβέλεια; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα. 

Ο ήχος σε μουσική δεν με ενθουσίασε. Χαμηλότερης ποιότητας από τα Pamu Slide που έχω τόσο στα μεσσαία όσο και σε μπάσα.

Έκανα μια δοκιμαστική κλήση εντός σπιτιού και ο συνομιλητής παραπονιόταν για τυχαία παράσιτα. Θα βγω αργότερα να δοκιμάσω και σε εξωτερικό χώρο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...