Προς το περιεχόμενο

[Bluetooth Ακουστικά] Honor Choice @ Amazon UK 33.28€


neosstoforum

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 114
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 λεπτά πριν, coyote2 είπε

Τι έγινε με την ποιότητα της ομιλίας σε περιβάλλον με θόρυβο, σας ακούνε καλά;

Και εγω αυτο θελω να μαθω.

Σε ομιλια σε εξωτερικο σχετικα θορυβωδες περιβαλλον:

1) Εσεις ακούτε καλα;

2) Οι αλλοι σας ακουνε σωστα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, coyote2 είπε

Τι έγινε με την ποιότητα της ομιλίας σε περιβάλλον με θόρυβο, σας ακούνε καλά;

 

1 ώρα πριν, SeNNinhA είπε

Και εγω αυτο θελω να μαθω.

Σε ομιλια σε εξωτερικο σχετικα θορυβωδες περιβαλλον:

1) Εσεις ακούτε καλα;

2) Οι αλλοι σας ακουνε σωστα;

Μία χαρά ακούω εγώ. Οι υπόλοιποι μέτρια. Άκουγα παράπονα για τον ήχο του ανέμου όταν στην πραγματικότητα είχε ένα μικρό αεράκι, ενώ ενοχλητικά ήταν και τα αυτοκίνητα που περνούσαν κοντα μου. 

Δοκίμασα τόσο σε Facebook call αλλά και κανονική cellular κλήση. 

Λογικά πάω για επιστροφή και με βλέπω να ανέβω κατηγορία χρημάτων για να είμαι ικανοποιημένος τόσο από άποψη ήχου αλλά και μικροφώνων. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μια γνώμη ανάμεσα σε αυτά, τα Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 και τα real me έχουμε; 

Για ποιότητα κλήσης αλλα και για ήχο. 

Ta mi true που τα δοκίμασα το πρώτο μοντέλο μ άρεσαν πολύ 

Επεξ/σία από gnarkill
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα σετ ακουστικών που να τα πηγαίνει αντικειμενικά καλά στις κλήσεις αλλά ταυτόχρονα να στηρίζεται καλά στα αυτιά, υπάρχει;

Δούλευα χρόνια plantronics με το τελευταίο μου να είναι το Explorer 55, αλλά το έχασα και κάνοντας έρευνα αγοράς διαπιστώνω ότι δυστυχώς κάτι που να τα καταφέρνει αντικειμενικά καλά στις κλήσεις, να έχει προσιτή τιμή και ταυτόχρονα να στηρίζεται σταθερά (στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον) δεν υπάρχει.

Είχα αγοράσει και τα Tronsmart Onyx Ace αλλά έφευγαν από την θέση τους με το παραμικρό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sts4x4 είπε

Ένα σετ ακουστικών που να τα πηγαίνει αντικειμενικά καλά στις κλήσεις αλλά ταυτόχρονα να στηρίζεται καλά στα αυτιά, υπάρχει;

Δούλευα χρόνια plantronics με το τελευταίο μου να είναι το Explorer 55, αλλά το έχασα και κάνοντας έρευνα αγοράς διαπιστώνω ότι δυστυχώς κάτι που να τα καταφέρνει αντικειμενικά καλά στις κλήσεις, να έχει προσιτή τιμή και ταυτόχρονα να στηρίζεται σταθερά (στα δικά μου αυτιά τουλάχιστον) δεν υπάρχει.

Είχα αγοράσει και τα Tronsmart Onyx Ace αλλά έφευγαν από την θέση τους με το παραμικρό.

στις κλήσεις με θόρυβο ήταν καλά όμως? (το λέω γιατί σε κάποιους τα semi ear κάθονται καλά)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, coyote2 είπε

στις κλήσεις με θόρυβο ήταν καλά όμως? (το λέω γιατί σε κάποιους τα semi ear κάθονται καλά)

Δεν θα μπορούσα να έχω αντικειμενική άποψη μίας δεν είχαν καλή εφαρμογή και τα έδωσα την δεύτερη μέρα κιόλας.

Ο άνθρωπος που του τα έδωσα όμως και έχει τύχει να μιλήσουμε φορώντας τα δεν μου άφησαν τίς καλύτερες εντυπώσεις σαν ακροατής του...

Επεξ/σία από sts4x4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω τα πηρα απο Aliexpress και επειδη δε μου καθονται καθολου καλα και επισης επειδη δεν υπαρχει lip sync στην τηλεοραση, ηθελα να τα γυρισω και μου εριξαν ακυρο!!! Δε ξαναγοραζω απο μερη που δε δεχονται επιστροφες μεσα σε 1-2 εβδομαδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, cineaste είπε

Εγω τα πηρα απο Aliexpress και επειδη δε μου καθονται καθολου καλα και επισης επειδη δεν υπαρχει lip sync στην τηλεοραση, ηθελα να τα γυρισω και μου εριξαν ακυρο!!! Δε ξαναγοραζω απο μερη που δε δεχονται επιστροφες μεσα σε 1-2 εβδομαδες!

Αυτό που λες, ότι είχε καθυστέρηση ο ήχος, μου δείχνει δυστυχώς πως δεν πήρες τα ορίτζιναλ αλλά τα μουσαντενια (τα βγάζει μια άλλη εταιρία)  που έχουν πολλά θέματα. Τα κανονικά δεν έχουν ίχνος καθυστέρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

1 hour ago, alexxkidd31 said:

Αυτό που λες, ότι είχε καθυστέρηση ο ήχος, μου δείχνει δυστυχώς πως δεν πήρες τα ορίτζιναλ αλλά τα μουσαντενια (τα βγάζει μια άλλη εταιρία)  που έχουν πολλά θέματα. Τα κανονικά δεν έχουν ίχνος καθυστέρησης.

Οταν βλεπω ταινιες με ελαχιστη καθυστερηση, συνεβαινε και με τα Xiaomi Airdots. Honor Choice απο Cosonic, δεν ειναι αυθεντικα?

Επεξ/σία από cineaste
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, cineaste είπε

Οταν βλεπω ταινιες με ελαχιστη καθυστερηση, συνεβαινε και με τα Xiaomi Airdots. Honor Choice απο Cosonic, δεν ειναι αυθεντικα?

Δεν έχω τα συγκεκριμένα, αλλά από το διάβασμα που έχω ρίξει, υπάρχουν κάποιες παραλλαγές του με το ίδιο όνομα, διαφορετικών κατασκευαστών αλλά της ίδιας εταιρίας, και αυτά μπορεί να έχουν θέματα με ήχο, σύνδεση, καθυστέρηση κλπ. Τα δικά σου έχουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σε Κώτσο και Πλαίσιο στα 29,90.

Έβαλα παραγγελία. Παρέλαβε κανείς από amazon; Αξίζουν για μουσική; 

Για ομιλία ούτε καν,δεν με ενδιαφέρει αυτό. Έχει κανείς αυτά και τα freebuds 3 να μου πει αν είναι κοντά από άποψη μουσικής;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 19/9/2020 στις 10:34 ΜΜ, orone είπε

Μία χαρά ακούω εγώ. Οι υπόλοιποι μέτρια. Άκουγα παράπονα για τον ήχο του ανέμου όταν στην πραγματικότητα είχε ένα μικρό αεράκι, ενώ ενοχλητικά ήταν και τα αυτοκίνητα που περνούσαν κοντα μου. 

Δοκίμασα τόσο σε Facebook call αλλά και κανονική cellular κλήση. 

Λογικά πάω για επιστροφή και με βλέπω να ανέβω κατηγορία χρημάτων για να είμαι ικανοποιημένος τόσο από άποψη ήχου αλλά και μικροφώνων. 

τα πήρες απο γνωστό μαγαζί; είναι σίγουρα τα γνήσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 λεπτά πριν, coyote2 είπε

τα πήρες απο γνωστό μαγαζί; είναι σίγουρα τα γνήσια;

Από το ιδιο το Amazon φιλαράκι μου τα πήρα, όχι από 3ο reseller 

Επεξ/σία από orone
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...