Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

15 λεπτά πριν, paan71 είπε

Μόλις επικοινωνώ με το chat και για το 64αρι μου λένε ότι δεν υπάρχει διαθεσιμότητα και πρέπει να πάρω κάτι άλλο. Πέφτει κραξιμο

Ποια ημερομηνία αποστολής σου είχαν δώσει αρχικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

4 ώρες πριν, elias99 είπε

μήπως μπορεί κάποιος που παρέλαβε να τσεκάρει αν μπορει να ενεργοποιηθεί το wifi call από COSMOTE?

στο απαντητικό sms της cosmote αναφέρει οτι η συσκευή δεν είναι στη λίστα με τις συμβατές συσκευές. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
46 λεπτά πριν, greekfragma είπε

στο απαντητικό sms της cosmote αναφέρει οτι η συσκευή δεν είναι στη λίστα με τις συμβατές συσκευές. 

Kαλα πολλες συσκευες δεν εχει στην λιστα της, αλλα παιζουν κανονικα. Εκ πειρας με το Poco F1 δεν το ειχαν στην λιστα, εβαλα την SIM σε αλλο κινητο που το ειχαν στην λιστα που υποστηριζαν, ενεργοποιησα την υπηρεσια σε αυτο, και μετα τις αλλαξα πισω. Επαιζε κανονικα. Για να ενεργοποιηθουν τα αντιστοιχα μενου volte και voWifi στο MIUI πατησα στον dialer:

*#*#869434#*#*    ---> vowifi
*#*#86583#*#*      --->volte

Επεξ/σία από jimakos234
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, jimakos234 είπε

Kαλα πολλες συσκευες δεν εχει στην λιστα της, αλλα παιζουν κανονικα. Εκ πειρας με το Poco F1 δεν το ειχαν στην λιστα, εβαλα την SIM σε αλλο κινητο που το ειχαν στην λιστα που υποστηριζαν, ενεργοποιησα την υπηρεσια σε αυτο, και μετα τις αλλαξα πισω. Επαιζε κανονικα. Για να ενεργοποιηθουν τα αντιστοιχα μενου volte και voWifi στο MIUI πατησα στον dialer:

*#*#869434#*#*    ---> vowifi
*#*#86583#*#*      --->volte

 

PocoX3.JPG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους έφτασε σήμερα το βράδυ Ελλάδα, επομένως αύριο ή την Παρασκευή λογικά θα παραλάβω. 

  • Sep 30, 2020 20:17  The shipment has arrived in the destination country/destination area
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, jimakos234 είπε

@greekfragma Τι κοιταω ακριβως? Xρειαζεται και ενεργοποιηση σε επιπεδο SIM.

για επιβεβαίωση το έβαλα οτι θέλω μόνο ενεργοποίηση στη sim.

θα παρω και την cosmote αυριο ενα τηλέφωνο βέβαια αλλά νομίζω καλή φάση εφόσον δεν έχει και έξτρα χρέωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, greekfragma είπε

για επιβεβαίωση το έβαλα οτι θέλω μόνο ενεργοποίηση στη sim.

θα παρω και την cosmote αυριο ενα τηλέφωνο βέβαια αλλά νομίζω καλή φάση εφόσον δεν έχει και έξτρα χρέωση.

Το πιο απλο που μπορεις να κανεις ειναι αν εχεις γνωστο / φιλο με συμβατη συσκευη απο την λιστα της cosmote. βαζεις εκει την sim, στελνεις το SMS απο το εκαστοτε συμβατο κινητο, ερχεται η επιβεβαιωση ενεργοποιησης στην sim και το βαζεις πισω στο δικο σου ;) Δεν πιστευω να βγαλεις καποια ακρη απο το τηλεφωνο παντως. Ειναι καθετοι ->  θα πουν οτι βλεπεις στην σελιδα και μα-μου μετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, valkon είπε

Παιδιά κάτι άκυρο, αν δεν μας βρει σπίτι η DHL τι γίνεται; Αφήνουν χαρτάκι φαντάζομαι έτσι κλασικά; Από Κίνα μόνο με ΕΛΤΑ έχω μπλέξει. 

Αν θυμάμαι σωστά σου έρχεται μήνυμα στο κινητό (ίσως και χαρτάκι αλλά με επιφύλαξη) και το δέμα πηγαίνει συνήθως στο κοντινότερο υποκατάστημα DHL της περιοχής σου.

Τουλάχιστον αυτό έχει συμβεί με εμένα όσες φορές δεν με βρήκε η DHL σπίτι και ευτυχώς τυχαίνει να έχω υποκατάστημα σχετικά κοντά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όπως περίμενα το παρέλαβα σήμερα. Μου ήρθε από HK με EU priority line σε 16 ήμερες. Χωρίς τελωνείο όπως πάντα. Τιμή αγοράς τελική 178 ευρώ, έκδοση 6/64. 

D8666860-5EA9-4C9A-9F51-AA048ED2AA0F.jpeg 

Επεξ/σία από lionheart75
  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...