Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]


LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αυτό το ξέρεις μόνο εσύ, αν θες/μπορείς να περιμένεις.

Τρεις παράμετροι:

1. έρχεται 11/11

2. τζογάρεις ότι θα βγει σε εξίσου καλό pre-order το Mi 10T lite που είναι αντίστοιχων και λίγο καλύτερων δυνατοτήτων.

3. Οι τιμές στα Poco πέφτουν γρήγορα.

Επεξ/σία από imvrios
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 312
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Μόλις τώρα, imvrios είπε

Αυτό το ξέρεις μόνο εσύ, αν θες/μπορείς να περιμένεις.

Τρία δεδομένα:

1. έρχεται 11/11

2. τζογάρεις ότι θα βγει σε εξίσου καλό pre-order το Mi 10T lite που είναι αντίστοιχων και λίγο καλύτερων δυνατοτήτων.

3. Οι τιμές στα Poco πέφτουν γρήγορα.

Aυτο το 11/11 στο λαιμο μου εκατσε. Αν γινει τοτε  ship, θα το εχω αρχες Δεκεμβρη (Ηθελα τελη του Οκτωβρη να το εχω, βαρια μεσα Νοεμβρη). Αυτη την στιγμη με εξαργυρωση ποντων [εχει προσφορα σημερα (Τετάρτη 7 και 14 Οκτωβρίου εξαργύρωση Alpha Bonus με μισούς πόντους)] απο Αλφα Μπονους μου βγαινει απο Κοτσο (->Infoquest) το 128 στα 220.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ρε συ, κατάλαβες λάθος. 😄

Το 11/11 δεν έχει σχέση με το X3. Είναι η ας πούμε Black Friday των κινέζων και μπορεί να παίξουν κάποιες καλές προσφορές. Είναι παγκόσμιο γεγονός πια, θεωρούσα δεδομένο ότι το ξέρουν όλοι.

Όσο για τους πόντους, αν δε σκοπεύεις να τους ξοδέψεις αλλού, γιατί όχι;

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα μολις ακυρωσα. Δεν μου ειπαν κατι, απλα μου εστειλαν το ακυρωτικο μαιλ. Να υποθεσω τα λεφτα απο εβδομαδα, ή θα χρειαστει να κανω και κάτι παραπανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, jimakos234 είπε

Tελικα μολις ακυρωσα. Δεν μου ειπαν κατι, απλα μου εστειλαν το ακυρωτικο μαιλ. Να υποθεσω τα λεφτα απο εβδομαδα, ή θα χρειαστει να κανω και κάτι παραπανω?

Εμένα εμφανίστηκε την ίδια μέρα η συναλλαγή στο paypal και σε 3 μέρες είχαν μπει στην πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, S90 είπε

Εμένα εμφανίστηκε την ίδια μέρα η συναλλαγή στο paypal και σε 3 μέρες είχαν μπει στην πιστωτική.

Δεν μου εχει εμφανιστει ακομα κατι paypal. Λογικα απο δευτερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει να είστε τυχεροί τελικά όσοι δεν το πήρατε. Το έχω δύο εβδομάδες και τραβάει τρέλα κολλήματα το wifi. Μέσα στην ημέρα πρέπει να το απενεργοποιήσω και ενεργοποίηση τουλάχιστον δέκα φορές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Jeronymo είπε

Παίζει να είστε τυχεροί τελικά όσοι δεν το πήρατε. Το έχω δύο εβδομάδες και τραβάει τρέλα κολλήματα το wifi. Μέσα στην ημέρα πρέπει να το απενεργοποιήσω και ενεργοποίηση τουλάχιστον δέκα φορές.

Περίεργο. Εμένα δεν παρουσιάζει τέτοιο πρόβλημα. Μήπως η συσκευή σου έχει πρόβλημα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Περίεργο. Εμένα δεν παρουσιάζει τέτοιο πρόβλημα. Μήπως η συσκευή σου έχει πρόβλημα; 

Και έτσι να είναι τρέχα γύρευε με το Banggood!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως ετσι πως τα περιγραφετε παιδια, μακρια απο Banggood τελικα! Μια η πατατα με τα Νοκια 3310 που συνεχιζε να πλασαρει με μια μικρη υποσημειωση κατω κατω οτι ειναι κλωνος, μια με τις καθυστερισεις στις αγορες, neext, το μοναστηρι να ειναι καλα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα... Εχω παραγγείλει ενα κινητό στις 17 Σεπτέμβρη με Εχει Ερθει κανονικά και Ειχα παραγγείλει και Δεύτερο στις 18 Σεπτέμβρη για εναν φιλο και ακόμη δεν το εχουν στείλει δεν φαίνεται κανενας αριθμος αποστολής?  Τι μπορεί να φταίει?  Που μπορώ να στείλω ενα email να δω που εχει Κόλλησει η που μπορω να το Ακυρώσω διότι δεν γνωρίζω? 

Επεξ/σία από Traxanas1991
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Traxanas1991 είπε

Καλησπέρα... Εχω παραγγείλει ενα κινητό στις 17 Σεπτέμβρη με. Εχει. Ερθει κανονικά και. Ειχα παραγγείλει και. Δεύτερο στις 18 Σεπτέμβρη για εναν φιλο και ακόμη δεν το εχουν στείλει δεν φαίνεται κανενας αριθμος αποστολής?  Τι μπορεί να φταίει?  Που μπορώ να στείλω ενα email να δω που εχει. Κόλλησει η που μπορω να το. Ακυρώσω διότι δεν γνωρίζω? 

Στο ίδιο το site της παραγγελίας η με τον αριθμό παραγγελίας στο chat του banggood.

Στις 9/10/2020 στις 1:45 ΜΜ, jimakos234 είπε

Tελικα μολις ακυρωσα. Δεν μου ειπαν κατι, απλα μου εστειλαν το ακυρωτικο μαιλ. Να υποθεσω τα λεφτα απο εβδομαδα, ή θα χρειαστει να κανω και κάτι παραπανω?

Αναλόγως τον τρόπο πληρωμής στο PayPal. Στην πιστωτική μπαίνουν σχετικά πολύ γρήγορα,1-2 μέρες,σε λογαριασμό νομίζω αργεί πιο πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, SeNNinhA είπε

Και έτσι να είναι τρέχα γύρευε με το Banggood!

Ακριβώς για να μη μπλέξω με banggood προτίμησα να δώσω 20Ε παραπάνω και να το πάρω από το γαλλικό αμαζον.

Όσον αφορά το πρόβλημα έκανα ένα factory reset και φαίνεται ότι μάλλον έστρωσε. Αν το ξαναπαρουσιασει τότε θα πάρει το δρόμο της επιστροφής στη Γαλλία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...