Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 λεπτά πριν, lionheart75 είπε

Ξέχασα να αναφέρω, για να ξέρετε όσοι δεν έχετε παραλάβει ακόμα, ότι το κινητό φέρει  εκτός από την θήκη στη συσκευασία που ανέφερα παραπάνω και τοποθετημένο screen protector στην οθόνη από το εργοστάσιο.

Επομένως για μια πρώτη λύση, για κάποιους και μόνιμη, είναι ok για να μην ψάχνετε μανιωδώς tempered. Άλλωστε επειδή είναι νέο μοντέλο και στην Ελλάδα δεν υπάρχει τίποτα ακόμα ενώ και στο εξωτερικό οι επιλογές είναι ελάχιστες και ακόμα ακριβές. :) 

Ξέχασες να πεις ότι έχει και τατουάζ :P

Η θήκη που έχει μέσα καλύπτει το ύψος των καμερών ;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κ

Μπαίνεις quidco αναζητάς το κατάστημα από το οποίο θέλεις να αγοράσεις στη σελίδα του quidco πατάς "get cashback" ή οτιδήποτε άλλο γράφει και οδηγείσαι στη σελίδα του καταστήματος (aliex

Εμένα για DOA που αγόρασα από Banggood Ισπανίας με έβαλαν και το έστειλα στην Κίνα. Μου έβγαλαν την πίστη μέχρι να υποσχεθούν refund των χρημάτων της αγοράς 149 $, (δεκάδες email στα αγγλικά και θα δο

Δημοσιευμένες Εικόνες

2 λεπτά πριν, theo93 είπε

Ξέχασες να πεις ότι έχει και τατουάζ :P

Η θήκη που έχει μέσα καλύπτει το ύψος των καμερών ;

To αναφέρω και παραπάνω. Η θήκη καλύπτει όχι μόνο την οθόνη περιμετρικά αλλά και το εξόγκωμα των καμερών. Γενικά είναι πολύ καλή για μια πρώτη λύση μέχρι να πάρουμε κάτι άλλο. 

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, Traxanas1991 είπε

Τόσο γρήγορα? Πολύ ωραία!!!!Αρα αναμένω τηλέφωνο από την dhl την Δευτέρα...μολις παραλάβω θα ξανα ενημερώσω 

Όπως είπε και ο @imvrios έρχονται απροειδοποίητα.

Έτσι απροειδοποίητα (με την ίδια μέθοδο) μου έφεραν 2 φορές μια οθόνη και το κινητό του τίτλου μέσα στην εβδομάδα

Φρόντισε την Δευτέρα να είσαι σπίτι ή αν δεν μπορείς εσύ να είναι κάποιος άλλος για να παραλάβει. 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Καλά ξηγηθήκατε και το παραγγείλατε σε αυτή την τιμή, η διαφορά είναι μεγάλη.

Μου αρέσει που στο Σκρούτζ τα καταστήματα  έχουν το 128 Gb στην ίδια τιμή με αυτή των μεγάλων αλυσίδων.

Επίσης το 64Gb έχει σχεδόν την ίδια τιμή με το 128Gb.

Μόνο το 128 Gb εισάγεται στην Ελλάδα και έχει εγγύηση μέσω της infoquest;Βλέπω πως μόνο αυτό έχουν οι μεγάλες αλυσίδες.

Αυτό του θέματος είναι με 6/64 Gb;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
15 ώρες πριν, lionheart75 είπε

Όπως είπε και ο @imvrios έρχονται απροειδοποίητα.

Έτσι απροειδοποίητα (με την ίδια μέθοδο) μου έφεραν 2 φορές μια οθόνη και το κινητό του τίτλου μέσα στην εβδομάδα

Φρόντισε την Δευτέρα να είσαι σπίτι ή αν δεν μπορείς εσύ να είναι κάποιος άλλος για να παραλάβει. 

Ετσι έγινε και με μένα. Η DHL έρχεται απροειδοποίητα!!! Την τελευταία φορά δεν ήμουν σπίτι να παραλάβω, άφησαν σημείωμα και όταν τους πήρα τηλέφωνο για να κανονίσουμε μου είπαν ότι δεν έρχονται δεύτερη φορά και να επιλέξω κάποιο σημείο παραλαβής (ευτυχώς έχουν αρκετα στην Αθηνα).  Αυτό σημαίνει ότι αν δεν παραλάβεις Δευτέρα, θα το αφήσουν σε σημείο παραλαβής την Τρίτη και θα μπορείς να παραλάβεις από Τετάρτη... 

Επεξ/σία από samsunglife
  • Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Στις 2/10/2020 στις 12:34 ΜΜ, vangel161 είπε

Έκανα και εγώ παραγγελία από banggood και περίμενα παραλαβή από ημέρα με ημέρα. Εχθές μου έδειξε ότι παραδόθηκε. Έλα όμως που εγώ δεν παρέλαβα. Ξαναμπαινω στο σύστημα και μου έδειχνε ότι παραδόθηκε. Σήμερα το πρωί με ζώσανε τα φίδια και πήρα τηλέφωνο την dhl. Μου είπαν λοιπόν ότι η παραγγελία παραδόθηκε σε κάποια με το όνομα φιντανκα η οποία είναι η νύφη μου. Τους λέω παιδιά εγώ δεν παρέλαβα και το κυριότερο δεν έχω νύφη στην πολυκατοικία στην γειτονιά ή στο δήμο. Επικοινωνώ από το πρωί με banggood και dhl για να δούμε που είναι το πακέτο. Αν μέχρι το μεσημέρι δεν βγάλω άκρη θα κάνω claim στο paypal και ο Θεός βοηθός

Update

Μετά από αρκετά τηλέφωνα και πολύ κουβέντα και χωρίς ίχνος αμφισβήτησης από μέρους τους τελικά το κούριερ της DHL βρήκε το σπίτι που είχε "παραδώσει" το τηλέφωνο την προηγούμενη ημέρα παραδόξως ανέγγιχτο χωρίς να έχει ανοιχτή και μου το παρέδωσε. Έτσι απλά για να έχετε πάντα το νου σας και να μην αφήνεται να πέσει κάτω τίποτα.  By the way το τηλέφωνο γ@μ@ει!!!!

• Like 2
  • Haha 1
  • Confused 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Ξέρει κανένας αν αξίζει να περιμένουμε ,μιλάω για αυτούς που είχαν εκτιμώμενη ημερομηνία αποστολής πριν τις 29 Σεπτεμβρίου? Μίλησα στο τσατ και μου είπαν να περιμένω 1-2 βδομάδες. Εντωμεταξύ στην παραγγελία μου λέει ακόμα αποστολή πριν τις 29/9.

Επειδή δεν έχω παρόμοια εμπειρία οποιαδήποτε βοήθεια δεκτη.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
8 λεπτά πριν, mitspa είπε

Ξέρει κανένας αν αξίζει να περιμένουμε ,μιλάω για αυτούς που είχαν εκτιμώμενη ημερομηνία αποστολής πριν τις 29 Σεπτεμβρίου? Μίλησα στο τσατ και μου είπαν να περιμένω 1-2 βδομάδες. Εντωμεταξύ στην παραγγελία μου λέει ακόμα αποστολή πριν τις 29/9.

Επειδή δεν έχω παρόμοια εμπειρία οποιαδήποτε βοήθεια δεκτη.

Εγώ θα περιμένω εκτός αν βγει κάποια καλύτερη προσφορά.

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.