Προς το περιεχόμενο

Poco X3 NFC global 175.70 με μεταφορικά Banggood [Τέλος]

LakisKatabos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, zio10 είπε

Εγώ δεν έχω καταλάβει το σκηνικό με τις cashback υπηρεσίες. Αυτοί το κέρδος έχουν και δίνουν λεφτά;

Ναί, κερδίζουν απο το κατάστημα.

Λογικά όπως είναι τα affiliates που μπορεί να κάνει ο κάθε χρήστης.

• Thanks 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 315
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μπαίνεις quidco αναζητάς το κατάστημα από το οποίο θέλεις να αγοράσεις στη σελίδα του quidco πατάς "get cashback" ή οτιδήποτε άλλο γράφει και οδηγείσαι στη σελίδα του καταστήματος (aliex

Μετά την @@@στια με αυτό το μαγαζάκι που έκανε με το Nokia 3310 και που σφύριζαν αδιάφορα λέγοντας ότι εμείς δεν πουλάμε imitation και στείλε-δείξε φωτό και μετά αφού το είδαν είπαν εντάξει, στείλτο Κ

Εμένα για DOA που αγόρασα από Banggood Ισπανίας με έβαλαν και το έστειλα στην Κίνα. Μου έβγαλαν την πίστη μέχρι να υποσχεθούν refund των χρημάτων της αγοράς 149 $, (δεκάδες email στα αγγλικά και θα δο

Δημοσιευμένες Εικόνες

Καλησπέρα στην παρέα. Το παραγγείλα χθες απο banggood με αποστολή EU priority line χωρίς ασφαλεία με paypal. Με δείχνει ότι ξεκινάει με dhlγερμανιας προς ελτα greek  ολα κομπλε η να φοβάμαι τελωνείο? 

IMG_20200918_155228.jpg

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Μόλις τώρα, Traxanas1991 είπε

Καλησπέρα στην παρέα. Το παραγγείλα χθες απο banggood με αποστολή EU priority line χωρίς ασφαλεία με paypal. Με δείχνει ότι ξεκινάει με dhlγερμανιας προς ελτα greek  ολα κομπλε η να φοβάμαι τελωνείο? 

IMG_20200918_155228.jpg

Ποιο απο τα 2 πήρες και σε ποιο χρώμα;

Εγώ πήρα το μαύρο 6/64 στις 15 αλλά περιμένω :(

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
2 ώρες πριν, nk9 είπε

Νομίζω ότι μόνο 128άρια έχουν ήδη ταχυδρομηθεί.

Τα 64άρια όχι ακόμα.

δικο μου με παραγγελια 15/9 στην προσφορα 169 blue εφυγε την ιδια μερα :) αλλα εβαλα priority direct οχι το EU ;)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
1 λεπτό πριν, intefix79 είπε

δικο μου με παραγγελια 15/9 στην προσφορα 169 blue εφυγε την ιδια μερα :) αλλα εβαλα priority direct οχι το EU ;)

Ενδεχομένως.

Off topic: Στην αρχική καρτέλα του προϊόντος δείχνει ως διαθέσιμη μόνο την αποστολή EU, ενώ στην τελική καρτέλα της παραγγελίας δίνει ως επιλογή και την PDM.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.