Προς το περιεχόμενο

Το Apple Watch Series 6 μετράει τον κορεσμό οξυγόνου στο αίμα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το honor band 5 της γυναίκας μου κάνει την ίδια δουλειά και η μπαταρία του κρατάει 20 μέρες αλλά δεν είναι apple ινοβεσιο......

  • Like 2
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

3 λεπτά πριν, hristos1975psi είπε

Το honor band 5 της γυναίκας μου κάνει την ίδια δουλειά και η μπαταρία του κρατάει 20 μέρες αλλά δεν είναι apple ινοβεσιο......

Που κολλαει βεβαια ενα smartband με ενα Smartwatch,μονο εσυ ξερεις :rolleyes:

Επεξ/σία από Fulgore
  • Like 23
  • Thanks 4
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Family Setup θα δίνει την δυνατότητα να συνδέσεις ένα apple watch (tracking σε παιδιά και fall detection σε ηλικιωμένους ) χωρίς να χρειάζεται να έχουν iPhone.Υποστηρίζετε μόνο από τα cellular μοντέλα και φυσικά για να μην ξεχνιομαστε δεν υποστηριζεται στην Ελλάδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

η αληθεια ειναι οτι ειναι ομορφα...οσο για το το oximeter , ε αυτο το κανουνε και αλλοι...

τωρα θα μου πεις γουστα ειναι αυτα, εγω στο δικο μου garmin το απενεργοποιησα.

αλλα το επομενο θα ειναι σιγουρα ενα apple ...

 

4 λεπτά πριν, vortex365 είπε

Το Family Setup θα δίνει την δυνατότητα να συνδέσεις ένα apple watch (tracking σε παιδιά και fall detection σε ηλικιωμένους ) χωρίς να χρειάζεται να έχουν iPhone.Υποστηρίζετε μόνο από τα cellular μοντέλα και φυσικά για να μην ξεχνιομαστε δεν υποστηριζεται στην Ελλάδα.

 

πολυ θα ηθελα να διαβασω αυτο που γραφεις, ειμαι σιγουρος οτι ειναι κατι ενδιαφερον , αλλα το μαυρο με εμποδιζει.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, petranthe είπε

Παρακαλείσθε να μην συγκρίνετε κινέζικες αηδίες με το Apple Watch. Δεν έχουν καμία σχέση μεταξύ τους. Ευχαριστώ. 

 

Προσφατα λοιπον ανακαλυψα οτι ενας Βουλγαρος επιχειρηματιας στο κλαδο των λαχανικων, εχει μια πολυ πετυχημενη επιχειρηση επειδη πουλαει τα ΙΔΙΑ προιοντα (απο τους ιδους προμηθευτες) πολυ πιο ακριβα.

Τωρα... Εαν θελει ο κοσμος να περηφανευεται που αγοραζει πιο ακριβα το ιδιο πραγμα και να υποστηριζει τοσο εγκαρδα το γεγονος οτι ειναι διαφορετικο και καλυτερο επειδη εχει αλλη ταμπελα, δικαιωμα του. 

Not Judging... αλλα... Κατουρα στα μουτρα μου - Μονο μην πας να με πεισεις οτι βρεχει...

  • Like 4
  • Confused 2
  • Sad 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

42 λεπτά πριν, magicnumbers είπε

Ουαου παντα μεσα στην καινοτομια αυτη η εταιρια!!

Το ιδιο κανει κ ενα smartband με 30ευρω τζαστ σεινγκ..

ε τι συγκρινουμε τωρα...

περα απο τα features, η εμπειρια στο apple watch ειναι εκπληκτικη

34 λεπτά πριν, hristos1975psi είπε

Το honor band 5 της γυναίκας μου κάνει την ίδια δουλειά και η μπαταρία του κρατάει 20 μέρες αλλά δεν είναι apple ινοβεσιο......

Τι σχεση εχει ρε παιδια το smartband με τα 30€ που παρεπιπτοντωσ το εχω και εγω, με το apple watch?

To εχετε δουλέψει αληθεια ποτέ σε συνδυασμο με αι φον για να δειτε τι δυνατοτητες εχει, ή απλά συγκρινετε χαρακτηριστικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακείες, εγώ μπορώ να κολλήσω ένα οξύμετρο, ένα fitness band, ένα ipod nano μεταχειρισμένο, ένα payband Visa και να τα έχω όλα με κάτω από 100€!

5 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Not Judging... αλλα... Κατουρα στα μουτρα μου - Μονο μην πας να με πεισεις οτι βρεχει...

Not Judging... αλλα... stay classy please!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, Acrobatis7 είπε

Προσφατα λοιπον ανακαλυψα οτι ενας Βουλγαρος επιχειρηματιας στο κλαδο των λαχανικων, εχει μια πολυ πετυχημενη επιχειρηση επειδη πουλαει τα ΙΔΙΑ προιοντα (απο τους ιδους προμηθευτες) πολυ πιο ακριβα.

Τωρα... Εαν θελει ο κοσμος να περηφανευεται που αγοραζει πιο ακριβα το ιδιο πραγμα και να υποστηριζει τοσο εγκαρδα το γεγονος οτι ειναι διαφορετικο και καλυτερο επειδη εχει αλλη ταμπελα, δικαιωμα του. 

Not Judging... αλλα... Κατουρα στα μουτρα μου - Μονο μην πας να με πεισεις οτι βρεχει...

Παθών αυτής της λογικής αλλά σε ζαχαροπλαστεία... ίδια υλικά, ίδια συνταγή έλεγα στην αρχή... εεε μετά από διάφορες δοκιμές κατέληξα πως υπάρχει πολλή, πάρα πολλή διαφορά στην γεύση... 

  • Like 10
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφορά σε κείμενο

Στο πακέτο δεν θα περιλαμβάνεται USB φορτιστής για προστασία του περιβάλλοντος [...]

Τι άλλο θα ακούσουμε; Έλεος.

  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, polemikos είπε

Το Apple Watch Series 6 θα κοστίζει $399 και αναμένεται στην αγορά από την Παρασκευή.

 

Εδω αξιζει να πουμε οτι ειναι η μεγαλυτερη πατατα απο το φετινο event το παραπανω.

Κατανοητο να μην εχει φορτιστη το AW SE που ειναι αισθητα φθηνοτερο,αλλα δεν γινεται να βγαζεις το φορτιστη απο το AW Series 6 και να μου κρατας την ιδια τιμη με το περσινο Series 5 στα 399.

 

6 λεπτά πριν, jimmy213 είπε

Τι άλλο θα ακούσουμε; Έλεος.

Δεν ειναι καθολου παραλογο το παραπανω.

Το παραλογο ειναι που η τιμη παρεμεινε ιδια χωρις φορτιστη.Εκει ειναι φαουλ η εταιρεια ξεκαθαρα.

  • Like 5
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ινοβεσιο 😲😲😲

Ώρες - ώρες, δεν μπορώ να καταλάβω, αφού δεν έχεις κάτι νέο και μάλιστα ουσιαστικό,  να προσφέρεις, γιατί βγάζεις νέα συσκευή? ?? Κάθε 2 χρόνια νεα συσκευή, πιστεύω πως θα ήταν πολύ καλύτερο ως τακτική , για την κάθε εταιρεία. Κατά τα άλλα πολύ ωραία συσκευή όπως πάντα και αλλά  αρκετά ακριβή 

Επεξ/σία από asterios210
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...