Προς το περιεχόμενο

Το Apple Watch Series 6 μετράει τον κορεσμό οξυγόνου στο αίμα


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Όντως;

Αφού πήγε στο ipad air (από όπου αφαιρέθηκε το faceid).

Λογικά θα κατεβάσουν το κουμπί δεξιά λίγο πιο κάτω και θα παίζεις με αντίχειρα. Ή θα δούμε κανένα τρελό, toucid στο logo από πίσω, με τον δείκτη του χεριού. 

Επεξ/σία από jimarass26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, CheOnWeb είπε

Κι εγώ εκεί ελπίζω. Μακάρι.

(Sorry για το off topic παίδες 😁). 

Πάντως από την στιγμή που δεν μπορεί να εξαφανίσει το notch λόγω κάμερας και να μεταφέρει το touchid στο powerOn δεν θα κερδίσει κάτι... άσε που θα είναι κάτι που το έχουμε δει εδώ και χρόνια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 minutes ago, AtiX said:

Πάντως από την στιγμή που δεν μπορεί να εξαφανίσει το notch λόγω κάμερας και να μεταφέρει το touchid στο powerOn δεν θα κερδίσει κάτι... άσε που θα είναι κάτι που το έχουμε δει εδώ και χρόνια...

Εγώ το θέλω για πρακτικούς λόγους. Πριν το βγάλω απ' την τσέπη έχει ήδη ξεκλειδώσει, άσε που μ' αρέσει και το notch! 😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, CheOnWeb είπε

Εγώ το θέλω για πρακτικούς λόγους. Πριν το βγάλω απ' την τσέπη έχει ήδη ξεκλειδώσει, άσε που μ' αρέσει και το notch! 😁

Ναι βρε ότι γουστάρει ο κάθε ένας, απλά θα μπορούσε από την αρχή να το έχει στο κουμπί και να μην μπλεχτει καν με το faceid... κοινώς μου κάνει πισωγύρισμα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, AtiX said:

Ναι βρε ότι γουστάρει ο κάθε ένας, απλά θα μπορούσε από την αρχή να το έχει στο κουμπί και να μην μπλεχτει καν με το faceid... κοινώς μου κάνει πισωγύρισμα...

Ναι αλλά με τη δικαιολογία τής μάσκας. Μετά θα το ξαναβγάλει! 😄

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, AtiX είπε

Ναι βρε ότι γουστάρει ο κάθε ένας, απλά θα μπορούσε από την αρχή να το έχει στο κουμπί και να μην μπλεχτει καν με το faceid... κοινώς μου κάνει πισωγύρισμα...

Δεν είναι κακό να δοκιμάζεις πράγματα. Σαν σκέψη είναι καλή. Απλά μετά από πολύ χρήση βλέπεις ότι δεν κάνει σε όλους. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...