Προς το περιεχόμενο

Bloomberg: Μειωμένη σημαντικά η παραγωγή του PlayStation 5, με τη Sony να διαψεύδει


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

18 λεπτά πριν, selin323 είπε

φίλε αγόρασα xbox (ειχα πουληση το pro λογο ps5)  , το πηρα μτχ να δω τι ειναι τελικα , μεσα σε 2 μερες το πουλησα , εχω εμπειρία  γιαυτο το ειπα και το games pass aaa καμια δεκαρια και αυτα δεν υπαρχουν παντα  τα βγαζουνε , το περιβαλλον απλα απαραδεκτο , ειναι ασχετη απλα εκει στην ms , εχουν και θα ειναι πολυ πισω απο Sony,

 

Το game pass δεν είναι για gamers που θέλουν εξλούσιβς η συγκεκριμένα games. Επίσης υπήρχε κάποιο game που δεν βρήκες στο xbox εκτός απο τα 30 40 εξκλούσιβ? Μιλάω ώς κάτοχος ps4 και game pass στο πισι. Συμφωνώ για το  ui αλλα κατα τα άλλα το game pass ήταν αρκετά οκ και έρχεται και EA Pass...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, chncynic είπε

Το game pass δεν είναι για gamers που θέλουν εξλούσιβς η συγκεκριμένα games. Επίσης υπήρχε κάποιο game που δεν βρήκες στο xbox εκτός απο τα 30 40 εξκλούσιβ? Μιλάω ώς κάτοχος ps4 και game pass στο πισι. Συμφωνώ για το  ui αλλα κατα τα άλλα το game pass ήταν αρκετά οκ και έρχεται και EA Pass...

χαχα ποσα exlusive εχει μσ. με εκανες κ γελασα χαχα ....φίλε πχ Ένα Παράδειγμα  θέλω να παίζω 2κ 21  ωραία το έχει 3 μήνες και μετά το βγάζει τι να το κάνω????    ΝΑ έχεις μια βιβλιοθήκη με games 30 aaa τιτλους να δωσω ενα 20 καθε μηνα πχ, ΤΟΤΕ  ναι τωρα κοροιδια μεγαλη απλα ,

  • Confused 3
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, selin323 είπε

χαχα ποσα exlusive εχει μσ. με εκανες κ γελασα χαχα ....φίλε πχ Ένα Παράδειγμα  θέλω να παίζω 2κ 21  ωραία το έχει 3 μήνες και μετά το βγάζει τι να το κάνω????    ΝΑ έχεις μια βιβλιοθήκη με games 30 aaa τιτλους να δωσω ενα 20 καθε μηνα πχ, ΤΟΤΕ  ναι τωρα κοροιδια μεγαλη απλα ,

Exclusive του PS4 εννοώ. Επίσης έγραψα πανω ότι το game pass δεν είναι για συγκεκριμένους τίτλους άλλων εταιριών. Το pass είναι για καζουαλαδες. Αν θες NBA 2k21 τραβα αγόρασε το :/ τι σε σταματάει?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chncynic είπε

Exclusive του PS4 εννοώ. Επίσης έγραψα πανω ότι το game pass δεν είναι για συγκεκριμένους τίτλους άλλων εταιριών. Το pass είναι για καζουαλαδες. Αν θες NBA 2k21 τραβα αγόρασε το 😕 τι σε σταματάει?

άστο φίλε να δινει ο αλλος χρηματα στον αερα τ μασ λες τωρα ελα ουτε 15 χρονα  , μιας και το είχε το game pass to 2k20 και το βγαλανε μετα ενα παραδειγμα ειπα.

Επεξ/σία από selin323
  • Confused 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 hours ago, jack124 said:

θα μπορούσαν για να μην καθυστερούν την παραγωγή να αφήνουν αυτά τα soc κανονικότατα και ας ήταν 99% λειτουργικά και να βγουν στην αγορά

Aυτο επ' ουδενι δεν το ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω αρχίσει και φοβάμαι πάρα πολύ ότι θα είναι μάπα το καρπούζι και τι εννοώ με αυτό, σίγουρα θα υπάρξουν προβλήματα δηλαδή σαν να λέμε ότι η εταιρεία μας προετοιμάζει σιγά-σιγά τουλάχιστον για τις πρώτες κονσόλες μέχρι να βγει η δεύτερη φουρνιά το πιο σίγουρο δε θα είναι η θερμοκρασία για φανταστείτε πως θα μπορέσει να κρατήσει μία χαμηλή θερμοκρασία μέσα σε αυτό το κουτάκι, και μιλάμε για ταχύτητες πάνω τα 3,5, μην ξεχνάτε εδώ τα προηγούμενα και ζεσταίνονταν μετά από λίγο για σκεφτείτε το καινούργιο, και σε αυτή την περίπτωση δεν θέλω να κατηγορήσω τα ps που τα θεωρώ φοβερά και από τις καλύτερες κονσόλες που έχει βγάλει η Sony μέχρι τώρα,  γιατί μη νομίζετε η θερμοκρασία είναι άτιμο πράγμα..... Όσοι έχετε desktop ακόμα και laptop τα οποία είναι πάνω από τα 3,5 σε ταχύτητα θα ξέρουν αν δεν βάλεις πρόσθετα πράγματα για να χαμηλώνεις τη θερμοκρασία τότε arrivederci Roma.........το ίδιο Πιθανότατα θα συμβεί και στην αντίπερα πλευρά, έχει να πέσει  ring of death που θα είναι όλο δικό μας....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, selin323 είπε

άστο φίλε να δινει ο αλλος χρηματα στον αερα τ μασ λες τωρα ελα ουτε 15 χρονα  , μιας και το είχε το game pass to 2k20 και το βγαλανε μετα ενα παραδειγμα ειπα.

Εγώ έχω το game pass, παίζω διάφορα παιχνίδια που μου δίνει κατα καιρούς, τα τερματίζω σε 2-3 εβδομάδες και τέλεια. Αν θέλω να παίζω ένα game για χρόνια, προφανώς και πας και το αγοράζεις. Κλέφτες θα γίνουν οι τύποι του NBA2K21? Εσύ ήθελες παιχνίδι ανεξάρτητου στούντιο που κάνει 60+ να στο δώσουν for life σε συνδρομή 10 λίρες το μήνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, chncynic είπε

Εγώ έχω το game pass, παίζω διάφορα παιχνίδια που μου δίνει κατα καιρούς, τα τερματίζω σε 2-3 εβδομάδες και τέλεια. Αν θέλω να παίζω ένα game για χρόνια, προφανώς και πας και το αγοράζεις. Κλέφτες θα γίνουν οι τύποι του NBA2K21? Εσύ ήθελες παιχνίδι ανεξάρτητου στούντιο που κάνει 60+ να στο δώσουν for life σε συνδρομή 10 λίρες το μήνα?

είπα να πληρώνω  20 + διάβασε καλά πρώτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
48 λεπτά πριν, selin323 είπε

είπα να πληρώνω  20 + διάβασε καλά πρώτα.

:) Δεν είναι χρηματικό το θέμα, δεν γίνεται σαν υπηρεσία αυτό που λες. Δεν θα γίνει ποτέ λόγω τρομακτικής διαφοράς απο game σε game. Όταν μία εταιρία  φτιάχνει ένα multiplayer που θα παίζεται για χρόνια, περιμένει απο μόνη της να έχει κέρδη για χρόνια με συνεχες development. Εδώ ταιριάζει γάντι το συνδρομητικό. Όταν μια εταιρία βγάζει ένα single player που τερματίζεται και δεν ξαναπάιζεται, με τι σκεπτικό να το δώσει για πάντα βγάζοντας πενταροδεκάρες κάθε μήνα? Ο σκοπός είναι να πουληθούν αντίτυπα. Τεσπα, τράβηξε η κουβέντα :D Μια χαρά τα πάει η MS με το pass - δεν θα πεινάσουν. Φάπες κτλ μάλλον εμείς θα φάμε γιατί θα τα αγοράσουμε όλα πάλι.

 

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...