Προς το περιεχόμενο

PC build <= 800€


FiLw

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

εγώ πρόλαβα τον 3600 στα 165 (+5 μεταφορικά). με το που τον αγόρασα ανέβηκε στα 180 λολ

H πλακα ειναι οτι οι καινουργιες κονσολες τωρα εχουν φιξ τιμες και για να παρεις αναλογη καρτα γραφικων με αυτη των κονσολων θες 3 φορες οσο κανει μια κονσολα.

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 56
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

38 λεπτά πριν, Deathy είπε

H πλακα ειναι οτι οι καινουργιες κονσολες τωρα εχουν φιξ τιμες και για να παρεις αναλογη καρτα γραφικων με αυτη των κονσολων θες 3 φορες οσο κανει μια κονσολα.

meh. οχι. 2080s είναι η απόδοση. 2080s θα παίρνεις με περίπου 400~ ευρά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, adrfinance είπε

κάποια καταστήματα στην Αθήνα που να συναρμολογούν το PC σε ανταγωνιστικές τιμές έχετε να προτείνετε?

dotpower και foxstore. Dotpower είναι off για μένα επειδή παράγγειλα fans και από άμεσα διαθέσιμα τα πήγαν 30 μέρες...

hitechstore έχω πάρει πάνω από 10 πράγματα το τελευταίο τρίμηνο, εξαιρετικό επίσης. Μικρή ποικιλία σχετικά όμως.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 λεπτά πριν, adrfinance είπε

κάποια καταστήματα στην Αθήνα που να συναρμολογούν το PC σε ανταγωνιστικές τιμές έχετε να προτείνετε?

e-shop.gr - δωρεάν συναρμολόγηση

foxstore.gr - 25€ για συναρμολόγηση ή δωρεάν αν τα κομμάτια βγαίνουν 800€+

dotpower.gr - 30€ για συναρμολόγηση

kavatza.gr - 30€ για συναρμολόγηση

Υπάρχουν φυσικά και άλλα.

Επεξ/σία από LaMereda
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, LaMereda είπε

e-shop.gr - δωρεάν συναρμολόγηση

foxstore.gr - 25€ για συναρμολόγηση ή δωρεάν αν τα κομμάτια βγαίνουν 800€+

dotpower.gr - 30€ για συναρμολόγηση

kavatza.gr - 30€ για συναρμολόγηση

Υπάρχουν φυσικά και άλλα.

πόσα λεφτά χρειάζεται να δώσω για να μπορώ να παίζω όλα τα παιχνίδια χωρίς πρόβλημα?

32 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

dotpower και foxstore. Dotpower είναι off για μένα επειδή παράγγειλα fans και από άμεσα διαθέσιμα τα πήγαν 30 μέρες...

hitechstore έχω πάρει πάνω από 10 πράγματα το τελευταίο τρίμηνο, εξαιρετικό επίσης. Μικρή ποικιλία σχετικά όμως.

πρέπει να παραγγείλω όλα τα κομμάτια από εκεί για να μου το συναρμολογήσουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/10/2020 στις 9:23 ΜΜ, Deathy είπε

δηλαδη σε 20 μερες θα πεσει η 2080 super στα 400? 

Αυτό που εννοεί είναι ότι οι καινούργιες mid range 350-500 ευρώ θα έχουν περίπου ίσες επιδόσεις με τη 2080... μάλλον..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

53 λεπτά πριν, danaos7 είπε

Αυτό που εννοεί είναι ότι οι καινούργιες mid range 350-500 ευρώ θα έχουν περίπου ίσες επιδόσεις με τη 2080... μάλλον..

Ναι, αν δεις τα σχόλιά του είναι όλα "hurr durr ψονσολες" οπότε δεν έχει νόημα να του το εξηγήσω. 3070 είναι σαν 2080ti, 6800 είναι +10% στα 500 και 580. Λογικά οι 3060/6700xt θα είναι στα 350-450 με επιδόσεις 2080s. 

Και δεν θέλω να ακούσω πόσο πουλιούνται, το ξέρω και το σχολιάζω αρνητικά κάθε μέρα :P . Ωστόσο και οι κονσόλες το ίδιο θα πάθουν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, Sakiz105 είπε

Ναι, αν δεις τα σχόλιά του είναι όλα "hurr durr ψονσολες" οπότε δεν έχει νόημα να του το εξηγήσω. 3070 είναι σαν 2080ti, 6800 είναι +10% στα 500 και 580. Λογικά οι 3060/6700xt θα είναι στα 350-450 με επιδόσεις 2080s. 

Και δεν θέλω να ακούσω πόσο πουλιούνται, το ξέρω και το σχολιάζω αρνητικά κάθε μέρα :P . Ωστόσο και οι κονσόλες το ίδιο θα πάθουν. 

στις κονσολες απλα μετατρεψανε τις MSRP απο δολαρια σε ευρω ενω στις καρτες απλα τις πουλανε 40% πανω απο τις MSRP 

Επεξ/σία από Deathy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...