Προς το περιεχόμενο

GoPro Hero 9 Black με 5K ανάλυση, δεύτερη οθόνη, μεγαλύτερη μπαταρία και τιμή από €380


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

51 λεπτά πριν, Argkon είπε

Κοιτα αν ψαχνεις κατι τοσο μικρο απαραιτητα δεν εχεις και πολλες επιλογες νομιζω. Δες και αυτην εδω σε αυτη τη σελιδα εχει και ολους τους ανταγωνιστες. https://www.dpreview.com/reviews/canon-powershot-g7x-mark-iii-review/6

Κατι κερδιζεις στην μια (περισσοτερο ζουμ , touch screen)  κατι στην αλλη (autofocus). Θα σου ελεγα ιδανικα να τις δεις απο κοντα.

Γνωμη μου ειναι παντως αν δεν ειναι απολυτως απαραιτητο να ειναι τοσο μικρη (ταξιδια με αεροπλανο συχνα) να κοιταζες σε αλλη κατηγορια. Με αυτα τα χρηματα (περιπου 800) παιρνεις σημαντικα καλυτερη ποιοτητα και λειτουργιες. Οσο και καλες να γινουν με 1"" σενσορα παντα θα ειναι μετριες

Ναι το μέγεθος είναι θέμα γιατί κουβαλάω κάμερα μαζί μου 24/7. Βασικά έχω παίξει με την RX100V αν και είδα τις δημιουργίες της μόνο στη δική της οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 54
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

18 λεπτά πριν, xaerialtwistx είπε

Ναι το μέγεθος είναι θέμα γιατί κουβαλάω κάμερα μαζί μου 24/7. Βασικά έχω παίξει με την RX100V αν και είδα τις δημιουργίες της μόνο στη δική της οθόνη.

Κανε εναν κοπο και ριξε και μια ματια σε fuji xt-20, xt -200, xe3, xa7,  olympus m10 mark 4, panasonic gx9. Υπαρχουν καποιοι πολυ μικροι φακοι που ισως σε βολεψουν και παιζεις απο micro/43 εως aps-c . Οι διαφορες στην ποιοτητα ειναι πραγματικα τεραστιες...Επισης μπορεις να τις βρεις εξωτερικο καποιες αρκετα πιο οικονομικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα δοθηκε η παραγγελια για την 9 black.

Tελικο ποσο χρεωσης 379 ευρω.

Αναμονη 3 εργασιμων ημερων γαι την παραδοση.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 17/9/2020 στις 12:53 ΜΜ, Convict είπε

Για χρήση εκτός extreme Sport πχ οικογένεια , παιδιά , παιδική χαρά , εξορμήσεις , αξίζει η αγορά της ; 

Θα έλεγα πως ναι. Έχει πολύ ωραίο έτοιμο βίντεο και πολύ καλύτερη σταθεροποίηση από το κινητό. Το καλοκαίρι με τη χρήση ενός dome έβγαλα υπέροχα πλάνα τον μικρό μέσα στη θάλασσα. Επίσης στεραιώνεται πάνω σε πατίνια, ποδήλατα κλπ για ιδιαίτερα πλάνα. Φωτογραφίες η 8 τουλάχιστον μέτρια πράγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 22/9/2020 στις 7:25 ΜΜ, hlias77 είπε

Να κάνω μια ερώτηση.Αν παραγγείλω από το σάιτ της gopro έχω εγγύηση ένα η΄δυο χρόνια;

Εφόσον αγοράζεις προϊόν εντός ΕΕ έχεις 2 έτη εγγύησης από τον ΠΩΛΗΤΗ. Αν το πάρεις από το site της GoPro έχεις εγγύηση από τον πωλητή που είναι και ο κατασκευαστής επομένως είσαι 100% καλυμμένος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ.οποτε όλα καλά,γιατί βλέπω τεράστια διαφορα τιμής στην 9,το μόνο μειων είναι ότι αν πάθει κάτι πρέπει να την στείλεις εξωτερικό. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ως κατοχος της Gopro Hero+ LCD  βλεπω οτι η 9 εχει πολλες δυνατοτητες και ωραια προσθετα

ακομα απορω αν το παραγγειλω απο το σαιτ της θα περναει τελωνειο ή οχι???

, αν δεν περναει τοτε αξιζει γιατι εδω τα καταστηματα το εχουν ακριβοτερα

εγω στο καλαθι προσθεσα το καμερακι, εξτρα μπαταρια, τη υποβρυχια θηκη, τη συνδρομη 1 ετους

και εφτασε τα 419 ευρω παρα τα ελληνικα καταστηματα τα εχουν απο 479 μονο τη καμερα...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 ώρες πριν, Nathanael είπε

ως κατοχος της Gopro Hero+ LCD  βλεπω οτι η 9 εχει πολλες δυνατοτητες και ωραια προσθετα

ακομα απορω αν το παραγγειλω απο το σαιτ της θα περναει τελωνειο ή οχι???

, αν δεν περναει τοτε αξιζει γιατι εδω τα καταστηματα το εχουν ακριβοτερα

εγω στο καλαθι προσθεσα το καμερακι, εξτρα μπαταρια, τη υποβρυχια θηκη, τη συνδρομη 1 ετους

και εφτασε τα 419 ευρω παρα τα ελληνικα καταστηματα τα εχουν απο 479 μονο τη καμερα...

Φιλε απο ολλανδια ερχεται , τι αποριες εχεις ;;;;

Δεν υπαρχει κανενα θεμα τελωνειου στην Ε.Ε.

Οσο εχεις υπολογισει  ακριβως θα πληρωσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, aenaos15 είπε

Φιλε απο ολλανδια ερχεται , τι αποριες εχεις ;;;;

Δεν υπαρχει κανενα θεμα τελωνειου στην Ε.Ε.

Οσο εχεις υπολογισει  ακριβως θα πληρωσεις.

ευχαριστω για την απαντηση σου.

επειδη νομισα οτι εδρα εχουν στις ΗΠΑ

γι αυτο ρωτω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...