Προς το περιεχόμενο

Το PS5 κυκλοφορεί στις 19 Νοεμβρίου στα 500 και 400 ευρώ


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά αφού σας έδωσε με 400 το ps5 κάντε ένα ψυχικό και αγοραστε και το s με 300. Με 700 θα έχετε δύο next gen κονσόλες και παιχνίδια και από τα δύο στρατόπεδα . Μην το πείτε πουθενά .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, chncynic είπε

Ξέρω αρκετούς που παίζουν locally μόνο μεταξύ τους για τη φάση. Μήν σου πώ είναι πλειοψηφία τώρα που το σκέφτομαι

Δεν νομιζω, αλλα σιγουρα θα υπαρχουν και αυτοι που μοιραζονται την πιτσα στα πεντε.

Καθαρα επιχειρηματικα αν το παρεις δηλαδη οτι ο ενας παικτης που παιζει μονο Fifa και ειναι φανατικος εχει αγορασει PS Plus + 200 ευρω σε fifa points(300 ευρω εχω αγορασει εγω στον μικρο μου γιο που δεν τον λες φανατικο) και ο αλλος ο δικος σου εχει παρει μονο την κονσολα η οποια απο οτι ξερω δεν εχει κερδος αλλα ουτε χασουρα και στο βαζω με αναλογια παικτων μονο του fifa φανατικων και μη 1:1 που δεν ειναι αυτη, τοτε σε καθε περιπτωση στο συνολο των κονσολων που παιζουν μονο fifa ειναι κερδοφορες.

Επεξ/σία από ScorpioX777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, mavrospete είπε

Επειδή σχετικά πρόσφατα πήρα ένα ps4 και δεν ξέρω, ισχύει ότι οι πρώτες γενιές μιας κονσόλας βγάζουν συνήθως προβλήματα και καλό είναι να περιμένεις ένα revision? Χωρίς να έχει πέσει η τιμή στο ελάχιστο φυσικά.

day one εχω το ps4 δε μου παρουσιασε κανενα προβλημα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, necrothaftis είπε

day one εχω το ps4 δε μου παρουσιασε κανενα προβλημα

Δεν ξέρω τι παίζει η Sony γενικά, αλλα σε αυτή τη γενιά νομίζω η MS σχεδιάζει το xbox εδώ και παααααααρα πολύ καιρό οπότε ευελπιστούμε να μην βγάλουν κάνα πρόβλημα.

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για τα σχόλια μπήκα...δηλώνω με χαρά πως ο δείκτης ευφυίας μου έπεσε κατά 10 μονάδες.. Όσο για το ποστ αν δεν βγει το PS5 να δούμε τιμές παιχνιδιών, review κλπ δεν αξίζει το hype..Καλή τιμή πάντως.. 

ακόμα δε καταλαβαίνω γιατί υπάρχει σύγκριση Xbox με PS5..

  • Like 2
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, chncynic είπε

Δεν ξέρω τι παίζει η Sony γενικά, αλλα σε αυτή τη γενιά νομίζω σχεδιάζει το xbox εδώ και παααααααρα πολύ καιρό οπότε ευελπιστούμε να μην βγάλουν κάνα πρόβλημα.

δε νομιζω ουτε το xbox ουτε το ps5 να χουν καποιο προβλημα αν τα παρεις day one.ισως σε ενα μικρο ποσοστο να χει συμβει καποιο προβλημα απλα εγω λεω για τη δικια μου εμπειρια.η κονσολα ακομα σκυλι ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, necrothaftis είπε

δε νομιζω ουτε το xbox ουτε το ps5 να χουν καποιο προβλημα αν τα παρεις day one.ισως σε ενα μικρο ποσοστο να χει συμβει καποιο προβλημα απλα εγω λεω για τη δικια μου εμπειρια.η κονσολα ακομα σκυλι ειναι

Ναι ναι συμφωνώ! Αν και το ps4 slim μου κάνει σαν ντιζελ αγροτικό όταν ζορίζεται λίγο η φάση, κατα τα άλλα μια χαρά σκυλί όπως λες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Molpadia είπε

τα games του PS4  θα παιζουν κανονικά και στο PS5 ;

Προς το παρόν ανακοίνωσαν μερικά - όχι όλα. Θέλω να ελπίζω οτι τα περισσότερα θα παίζουν μετά απο κάποιο καιρό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, chncynic said:

Προς το παρόν ανακοίνωσαν μερικά - όχι όλα. Θέλω να ελπίζω οτι τα περισσότερα θα παίζουν μετά απο κάποιο καιρό

Και εγώ το ίδιο. Αλλιώς τσάμπα επένδυσα στα παιχνίδια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, JimGer είπε

Και εγώ το ίδιο. Αλλιώς τσάμπα επένδυσα στα παιχνίδια...

Κράτα και το ps4 καλού κακού κάνα 6μηνο - ποτέ δεν ξέρεις :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες τα δισκάκια του PS4 παίζουν κανονικά στο ps5 έτσι;

Εγώ είμαι για PS5 και Series X πριν τις γιορτές.

Τέλος με το pc gaming, μόνο για κανένα pc exclusive...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μένα το combo Xbox series S + GamePass είναι η καλύτερη επιλογή. Είμαι συνδρομητής στο GamePass Ultimate και πραγματικά έχεις πρόσβαση σε ένα πλήθος πολύ καλών παιχνιδιών για ψίχουλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...