Προς το περιεχόμενο

Το PS5 κυκλοφορεί στις 19 Νοεμβρίου στα 500 και 400 ευρώ


dimakisk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί τέτοιος χαμός και κράξιμο πια κονσόλα είναι καλύτερη, πάρτε ότι γουστάρετε να παιζετε τα παιχνιδια που θέλετε και όλα καλά 👌τώρα είναι PlayStation, Xbox, Nintendo η Atari ποιος νοιάστηκε. 

  • Like 2
  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχίζαν τα μαγώ τους ορισμένοι ότι η Sony κάνει develop μόνο για τη νέα γενιά και ότι η απόφαση της Microsoft να υποστηρίξει και την τρέχουσα θα μειώσει την ποιότητα στα 'next gen' παιχνίδια και είναι η καταστροφή της. Το νέο Horizon και το νέο Sprider Man θα κυκλοφορήσουν και για PS4...

https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-17-ps5-is-a-surefire-hit-but-sonys-broken-promises-are-eroding-trust

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 λεπτά πριν, gr8effect είπε

Σχίζαν τα μαγώ τους ορισμένοι ότι η Sony κάνει develop μόνο για τη νέα γενιά και ότι η απόφαση της Microsoft να υποστηρίξει και την τρέχουσα θα μειώσει την ποιότητα στα 'next gen' παιχνίδια και είναι η καταστροφή της. Το νέο Horizon και το νέο Sprider Man θα κυκλοφορήσουν και για PS4...

https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-17-ps5-is-a-surefire-hit-but-sonys-broken-promises-are-eroding-trust

Περιμένεις να ακούσεις σοβαρά πράγματα από fanboys... Εδω θα τους πουλάει 80 ευρώ (remake) τα παιχνίδια και δεν βλέπω να ανοίγει κανένα ρουθουνι θα το καταπιουν αμασητο. 🤣

*Αυτό ισχύει για τα fanbοys για όλες τις κονσόλες

Επεξ/σία από ConstantineP
  • Like 1
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Lerios είπε

Προφανώς και το έγραψα για να τριγκεράρω μερικούς και απ ότι φαίνεται τα κατάφερα 🥳 Όχι ότι δεν σας πετσόκοψε η Sony για πολλοστή φορά, αλλά λέμε τώρα 😄 Τι είναι Μέσι;

Πω πω τώρα βλέπει η Microsoft το σχόλιο του Lerios στο insomnia και στενοχωριεται...Δεν θα κοιμηθούν το βράδυ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, GreekLegend2 είπε

Πω πω τώρα βλέπει η Microsoft το σχόλιο του Lerios στο insomnia και στενοχωριεται...Δεν θα κοιμηθούν το βράδυ... 

Για τα fanboys το λέω προφανώς. Αυτοί οι 10-20 πόσοι είναι τέλος πάντων, δεν νομίζω να είναι παραπάνω αυτοί που παίρνουν Xbox, no offence πάντα 🙂

  • Like 1
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, Epikoulis είπε

και πάλι πιστευω το Xbox θα νικήση δεν ύπαρξη κάτι καλύτερο από το Game pass αυτήν την στιγμή νομίζω
γεια να πάρις την Consola πρεπι να είσαι πόλη Hard core fun τον exclusive

Μεσα σε ενα σχολιο...μπερδεψες την Παρις Χιλτον - τον Παρη της τροιας και μια πόλη ....α και το τελειωσες με τσοντιτσα (hard core)

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να ρωτησω κατι.Με τα παιχνιδια του ps plus απο το ps4 θα μπορεσω να τα παιξω στο ps5 η οχι.

Επεξ/σία από darkwolf8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν υπήρχε η πειρατία στα game - ps1+ps2+xbox + PC - δεν θα υπήρχε η πληροφορική στην ελλάδα , ελάχιστοι μπορούσαν και μπορούν ακόμα να πληρώνουν εξωφρενικές τιμές για ενα game ,

και μην πεί κάποιος για διαφυγόντα κέρδη απο τις εταιρείες , σχεδόν κανείς απο αυτούς που κατεβάζουν ενα game δεν θα το αγόραζε σε αυτές τις τιμές , προσωπικά αγοράζω μόνο ότι έχει μέχρι 20 ευρώ, όπως Air Missions Hind 9.90-Horizon Zero Dawn 9.90- Star Wars Battlefront 14.9 - Monster Hunter World + Monster Hunter World 36 - TitanFall 2 9.90 - For Honor 9.9 - Skyrim 9.9 - Shadow Of The Tomb Raider 19.9

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Molpadia είπε

αν δεν υπήρχε η πειρατία στα game - ps1+ps2+xbox + PC - δεν θα υπήρχε η πληροφορική στην ελλάδα , ελάχιστοι μπορούσαν και μπορούν ακόμα να πληρώνουν εξωφρενικές τιμές για ενα game ,

και μην πεί κάποιος για διαφυγόντα κέρδη απο τις εταιρείες , σχεδόν κανείς απο αυτούς που κατεβάζουν ενα game δεν θα το αγόραζε σε αυτές τις τιμές , προσωπικά αγοράζω μόνο ότι έχει μέχρι 20 ευρώ, όπως Air Missions Hind 9.90-Horizon Zero Dawn 9.90- Star Wars Battlefront 14.9 - Monster Hunter World + Monster Hunter World 36 - TitanFall 2 9.90 - For Honor 9.9 - Skyrim 9.9 - Shadow Of The Tomb Raider 19.9

Εντάξει, γενικά πολύ λίγα παιχνίδια δικαιολογούν 70άρες. Γι αυτό πιστεύω οτι το game pass είναι πολύ ωραίο. Αν κάποιο game το γουστάρεις πολύ πλήρωσέ το, αλλά όχι πρίν το δοκιμάσεις κάν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
17 ώρες πριν, Epikoulis είπε

και πάλι πιστευω το Xbox θα νικήση δεν ύπαρξη κάτι καλύτερο από το Game pass αυτήν την στιγμή νομίζω
γεια να πάρις την Consola πρεπι να είσαι πόλη Hard core fun τον exclusive

 

Εμένα μου κάνει εντύπωση, που το "πιστεύω" και "νομίζω" τα έγραψες σωστά, δεν τα διορθώνεις καλύτερα; 

Επεξ/σία από Gagaras
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, Gagaras είπε

Εμένα μου κάνει εντύπωση, που το "πιστεύω" και "νομίζω" τα έγραψες σωστά, δεν τα διορθώνεις; καλύτερα; 

ahhahahah

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, gr8effect είπε

Σχίζαν τα μαγώ τους ορισμένοι ότι η Sony κάνει develop μόνο για τη νέα γενιά και ότι η απόφαση της Microsoft να υποστηρίξει και την τρέχουσα θα μειώσει την ποιότητα στα 'next gen' παιχνίδια και είναι η καταστροφή της. Το νέο Horizon και το νέο Sprider Man θα κυκλοφορήσουν και για PS4...

https://www.eurogamer.net/articles/2020-09-17-ps5-is-a-surefire-hit-but-sonys-broken-promises-are-eroding-trust

Ακόμα και έτσι αν είναι (που είναι) εδώ μιλάμε για 4-5 τίτλους τους πρώτους μήνες της κυκλοφορίας του όχι για τα πρώτα 2-3 χρόνια που βγήκαν και είπαν οι της MS. Το ζήτημα είναι ότι δεν τα λένε για ηλιθιους λόγους. Δλδ αν πουν ότι το horizon θα τρέχει και στο ps4 και θα τρέχει πολύ καλύτερα κτλ στο ps5 θα πουλήσει λιγότερο; Έχουν ένα install base ps4 εκατομμυρίων κονσολών ποιος θα γκρινιάξει αν σταματήσουν σιγά σιγά την υποστήριξη και όχι μέσα σε μια νύχτα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...